https://gateway.trip.ir/api/

پرواز سبزوار و خرید بلیط هواپیما سبزوار

پرواز سبزوار
سبزوار

مسیرهای پرطرفدار به سبزوار و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

سبزوار

راهنمای سفر به سبزوار

شهر سبزوار در گذشته با نام بیهق شناخته می شد. این شهر زادگاه شخصیت های معروفی چون بیهقی بوده است. در زمان سربداران نیز به عنوان پایتخت انتخاب شد. همچنین به خاطر قرار گرفتن این شهر در مسیر جاده ابریشم، رونق زیادی داشته است. آثار تاریخی سبزوار متنوع و فراوان است. میل خسروگرد، بنایی 900 ساله به ارتفاع 38 متر است که در زمان خود برای نشان دادن راه به کاروانها استفاده شده است. شما می توانید در سفر به سبزوار از این مناره مرتفع دیدن کنید. رد پای کاروانهای قدیمی را در بازدید از کاروانسرای ریوند مربوط به دوره صفویه و کاروانسرای فرامرزخان متعلق به دوره قاجار ببینید. در این شهر آرامگاه بزرگانی چون ابن ثمین، سبزواری و بقراط قرار دارد که نشان از پیشینه علم و مدارس تاریخی در این منطقه است. یکی از روستاهای دیدنی سبزوار، روستای طبس است. شما می توانید با خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار و رفتن به طبس یک شب اقامت کنید و از معماری بومی و زیبایی طبیعت سبزوار لذت ببرید.  

بلیط هواپیما سبزوار

بلیط هواپیما سبزوار | ارزانترین قیمت بلیط چارتری سبزوار

خرید بلیط هواپیما سبزوار با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری سبزوار را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما سبزوار در بهترین فصل
سبزوار از شهرهای مهم خراسان رضوی است که دیدنی های زیادی برای گردشگری دارد. برای کسانی که گردشگری شهرهای تاریخی را دوست دارند، سبزوار یک گزینه عالی است. بهترین فصل برای بازدید از سبزوار بهار است. در این زمان هوا مطبوع است و طبیعت زیبای منطقه برای گشت و گذار جذاب است. شما می توانید با مراجعه به سایت تریپ از تمامی پروازها به مقصد سبزوار خصوصا بلیط هواپیما تهران به سبزوار ماهان مطلع شوید. مزیت خرید بلیط در تریپ، اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما در تاریخ مورد نظر شماست. حالا شما امکان مقایسه و انتخاب بلیط سبزوار با بهترین قیمت را دارید. همچنین شما می توانید به صورت همزمان رزرو هتل را نیز همراه با خرید بلیط تهران به سبزوار انجام دهید و از تخفیف برخودار شوید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما سبزوار

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز سبزوار شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول سبزوار یا  Sabzevar  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط سبزوار را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط سبزوار

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر سبزوار را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط سبزوار

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما سبزوار از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به سبزوار مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما سبزوار

سبزوار دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه سبزوار است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران سبزوار، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه سبزوار AFZ

روش خرید بلیط ارزان سبزوار

اگر برای خرید بلیط ارزان سبزوار و بلیط لحظه اخری تهران سبزوار اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر سبزوار

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر با بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به سبزوار موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر سبزوار نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری سبزوار

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری سبزوار را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران سبزوار در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما سبزوار از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما سبزوار

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران سبزوار را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران سبزوار از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر سبزوار  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل سبزوار

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل سبزوار را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران سبزوار را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران سبزوار چقدر است؟

فاصله هوایی تهران سبزوار  568 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران سبزوار چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به سبزوار حدود 50 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما سبزوار ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان، ایران ایر، آتا و ماهان، پرواز سبزوار را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما سبزوار اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط سبزوار مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما سبزوار الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت سبزوار را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر سبزوار ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان سبزوار پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری سبزوار

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری سبزوار پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط سبزوار وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما سبزوار در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  گرمای تابستانی سبزوار، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه سبزوار تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه سبزوار تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به سبزوار
فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به سبزوار است.
نکاتی که قبل از سفر به سبزوار باید بدانیم
به فرهنگ و سنت های محلی احترام بگذارید و با مردم خونگرم سبزوار ارتباط بگیرید. بخشی از زیبایی سفر در کشف فرهنگ بومی است.
با سوغات سبزوار آشنا شوید.
زعفران، زیره، کلوچه زنجبیلی و ادویه ، سوغات معروف سبزوار است. 
آسانترین راه رزرو هتل های سبزوار
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های سبزوار است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های سبزوار همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری سبزوار
آتشکده آذر برزین مهر 
روستای مزینان
روستای بلاش آباد 
مسجد پامنار
کاروانسرای فرامرز خان
یخدانهای سبزوار
شماره تلفن های ضروری سبزوار
پیش شماره سبزوار: 0571
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط سبزوار

مدت زمان پرواز هواپیما سبزوار به تهران چقدر طول می کشد؟

فاصله سبزوار تا تهران حدود 600  کیلومتر با حدود یک ساعت پرواز است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما سبزوار چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران سبزوار هواپیما است.

چگونه بلیط هواپیما سبزوار ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها و روزهای پرواز تهران به سبزوار مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما سبزوار به تهران، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه سبزوار چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه سبزوار 05144449100  است.

فاصله فرودگاه سبزوار تا مرکز شهر سبزوار چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه سبزوار تا مرکز شهر سبزوار حدود 20 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما سبزوار به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما سبزوار رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین دارد.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به سبزوار

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc