https://gateway.trip.ir/api/

پرواز رم و خرید بلیط هواپیما رم

پرواز رم
رم

مسیرهای پرطرفدار به رم و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

رم

راهنمای سفر به رم

رم یکی از تاریخی ترین شهر های جهان می باشد که دارای قدمتی چند هزار ساله می باشد سرشار از شگفتی ها ومملو از زیبایی های جهان هستی است رم با مساحت 136287کیلومتر بزرگترین شهر ایتالیا بوده که در نزدیک دریای مدیترانه بنا شده بر طبق سرشماری هایی صورت گرفته در چند سال اخیر جمعیت این شهر حدود 2میلیون  نفر بوده است. این شهر بی نظیر و فوق العاده به دلیل وجود مکان های تاریخی و تفریحی فراوانی که دارد باعث شده تا اشخاص زیادی سالانه قصد سفر به ایتالیا را داشته باشند وجود مکان های تاریخی تفریحی  و رمانتیک در این شهر موجب گشته تا سفری خاطره انگیز و لذت بخش برای توریست ها و گردشگران رقم بخورد.

بلیط هواپیما رم

بلیط هواپیما رم | ارزانترین قیمت بلیط چارتری رم

خرید بلیط هواپیما رم با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری رم را با تریپ تجربه کنید.

چگونه بلیط هواپیما رم  مقرون به صرفه بخریم؟

رم از محبوبترین شهرهای دنیاست. تاریخ و فرهنگ پربار، آثار باستانی و دیرینه، این سرزمین را به مقصدی جذاب برای گردشگران بدل ساخته است. برای دیدن جذابیت های رم، فصل بهار را انتخاب کنید تا در هوای مطبوع، هزینه سفر خود را اندگی کاهش دهید، چرا که عموم سفرهای گردشگری رم در تابستان رخ می دهد. سایت تریپ به شما امکان مقایسه قیمت بلیط و ارائه آخرین بلیط های چارتر را خواهد داد. شما می توانید بهترین بلیط رم در تاریخ مورد نظر خود را خریداری کنید. توجه کنید که نوع ایرلاین و کلاس پروازی روی قیمت بلیط شما تاثیر دارد. اگر در 21 آوریل رم باشید، در فستیوال روز رم می توانید حضور یابید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما رم

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز رم شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول رم یا  Rome را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط رم را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط رم

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر رم را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط رم

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما رم از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به رم مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما رم

رم دارای سه فرودگاه بین المللی است که معروفترین آنها، فرودگاه داوینچی شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران رم، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه داوینچی فیومیچینو

روش خرید بلیط ارزان رم

اگر برای خرید بلیط ارزان رم اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر رم

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر رم نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری رم

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری رم را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران رم در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما رم از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما رم

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران رم را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران رم از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر رم  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل رم

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل رم را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران رم را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا رم چقدر است؟

فاصله هوایی تهران رم ۳۴۲۴ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران رم چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران رم حدود 4 ساعت و 40 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران رم چقدر است؟

رم 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما رم ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، تورکیش ایر و پگاسوس پرواز رم را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما رم اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط رم مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما رم الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت رم را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر رم ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان رم پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری رم

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری رم پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط رم وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما رم در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

تابستان فصل گردشگری رم است. در بقیه ماهها به خصوص زمستان بلیط هواپیما رم، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه رم تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه رم تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به رم

می توان گفت که بهار و پاییز از بهترین انتخاب ها برای سفر به این شهر می باشند اما اگر در فصل تابستان قصد مسافرت به رم را داشتید باید همانند خود ایتالیایی ها صبح زود و عصر ها بعد از غروب آفتاب از محل اقامت خود خارج شوید زیرا هوا به شدت گرم و طاقت فرسا است همچنین در فصل زمستان  به ندرت شاهد بارش برف هستید به طور معمول هر 25 سال یک بار این شهر بارش برف سنگین به خود می بیند.

با سوغات رم آشنا شوید.

پنیر
پنیر از معروف ترین سوغاتی های این کشور بوده که از تنوع بسیار بالای برخوردار هستند همچنین طعم فوق العاده آنها این محصول را در جهان محبوب نموده.

گوجه خشک شده
گوجه خشک که یکی دیگر از سوغاتی های معروف ایتالیاست  به دلیل کاربرد های فراوانی که در آشپزی مردم این کشور دارد از محبوبیت فراوانی بخصوص در منطقه جنوبی این کشور برخوردار است.

شکلات
شکلات های تولید شده  در ایتالیا به دلیل طعم و کیفیت فوق العاده ای که دارند یکی از معروف ترین سوغاتی های این شهر  می باشد به همین منظور می توان به شکلات دست زار که شامل 30 درصد فندق است بی شک با هر سلیقه ای همخوانی دارد.

نکاتی که باید قبل از سفر رم بدانیم

برای هر شخصی لازم و ضروری است که قبل از اینکه سفر خود را آغاز نماید در مورد  مکان مورد نظر خود که برای مسافرت انتخاب نموده اطلاعات مختصر و کاربردی به دست آورد اطلاعاتی همچون : زبان زبان رسمی رم ایتالیاست همچنین واحد پولاین شهر یورو می باشد وکد کشور+39 است تماس های ضروری شامل پلیس113، اورژانس118، آتش نشانی 115 ،فرودگاه های  موجود در شهر رم فرودگاه ciampino و Leonardo da vinci

آسانترین راه رزرو هتل های رم

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های رم است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های رم همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری رم

موزه های کاپیتولین
این موزه که مجسمه ها و سکه ها و همچنین آثار باستانی زیادی را در خود جای داده است توسط میکل آنژر طراحی و بر روی تپه ی کاپیتولین در سال 1471 ساخته شده که به تدریج توسعه یافته و تا به امروز از بزرگترین موزه های شهر رم می باشد.

آمفی تئاتر کلسئوم
این مکان یک تماشا خانه معروف و بسیار زیبای بیضی شکل در شهر تاریخی رم می باشد.

فواره تروی
فواره ی تروی از معروف ترین آب نماهای موجود در جهان است که بسیاری از مردم بنابه اعتقادات خود درون حوض این فواره به منظور براورده شدن آرزو های خود سکه می اندازند.

پانتئون
این بنا که در رم باستان از آن استفاده های مختلفی شده است به طور کلی مکانی مذهبی می باشد که با  گذشت حدود2000 سال همچنان یکی از سالم ترین بنهای به جا مانده از رم باستان می باشد و از معماری بینظیری نیز برخوردار می باشد.

رومن فروم 
رومن فروم ها شامل مناطقی می باشند که بناهای تاریخی رم باستان را در خود جای داده اند ناگفته نماند که تعداد بناهای به جا مانده در این مکان فراوان بوده و یک روز کامل برای بازدید از آنها زمان لازم است.

گالری بورگز
این گالری مجموعه ی بسیار زیادی از مجسمه ها، نقاشی ها و دیگر آثار باستانی شهر رم را در خود جای داده از جمله این آثار می توان به (مجسمه تیتان،آثار پیتر پل روبنس و بی حرمتی عشق و...) اشاره نمود.

 شماره تلفن های ضروری رم

پلیس: 112

آتش نشانی: 115

 اورژانس: 113

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط رم

شهر رم دارای چند فرودگاه است؟

رم چند فرودگاه دارد که معروفترین آنها فرودگاه داوینچی است.

فاصله فرودگاه بین المللی رم تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بین المللی رم تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه رم می‌روند؟

 فرودگاه داوینچی

بلیط هواپیما رم را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

شهر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز

آیا بلیط رفت و برگشت رم را باید همزمان خرید؟

 خیر، برای سفر به شهر رم نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما رم چه هستند؟

 شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما رم و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران رم چقدر است؟

4 ساعت و 40 دقیقه

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رم چه موقع است؟

برای خرید بلیط اقتصادی، زمستان بهترین زمان است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی رم، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های رم و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc