https://gateway.trip.ir/api/

پرواز آواگادوگو و خرید بلیط هواپیما آواگادوگو

پرواز آواگادوگو
آواگادوگو

مسیرهای پرطرفدار به آواگادوگو و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

آواگادوگو

راهنمای سفر به آواگادوگو

آواگادوگو پایتخت کشور بورکینافاسو در غرب آفریقاست. شهری با انواع قومیت های بومی با فرهنگ غنی آفریقایی است. بهترین جایی که می توانید موسیقی افریقا را کامل لمس کنید، آواگادوگو است. هر ساله چندین فستیوال موسیقی از جمله فستیوال موسیقی جاز و هیپ هاپ برگزار می شود. البته از فستیوال زیبای فستیما با انواع ماسک آفریقایی غافل نشوید. پارک های طبیعی اطراف شهر، از جاذبه های مهم برای گردشگران است. یکی از بهترین این پارکها رِسردنانزا است که از نزدیک گونه های جانوری این منطقه را خواهید دید. معماری بومی بورکینا فاسو بسیار دیدنی است. برای بازدید از این آثار می توانید به دهکده های نزدیک آواگادوگو سری بزنید. 


بلیط هواپیما آواگادوگو

بلیط هواپیما آواگادوگو برای سفر ماجراجویانه

سفر به شهر آواگادوگو با سفرهای دیگر فرق دارد. شما به سرزمینی از فرهنگ و هنر بومی آفریقا می روید که امکانات زیادی ندارد اما طبیعت شگفت انگیزش را فراموش نخواهید کرد. پس اگر اهل ماجراجویی هستید، بلیط آواگادوگو را از تریپ تهیه کنید. با توجه به گرمای شدید این منطقه، از اواسط پاییز تا اواسط زمستان زمان مناسبی برای سفر به این شهر است. بهتر است همزمان با خرید بلیط، رزرو هتل آواگادوگو را هم انجام دهید تا سفری مطمئن و آرام داشته باشید. همچنین از تخفیف خرید همزمان در تریپ برخودار شوید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما آواگادوگو

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز آواگادوگو شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول آواگادوگو  یا Ouagadougou را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط آواگادوگو را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط آواگادوگو

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر آواگادوگو را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط آواگادوگو

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما آواگادوگو از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به آواگادوگو مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما آواگادوگو

آواگادوگو دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی توماس سانکارا است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران آواگادوگو، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی توماس سانکارا

روش خرید بلیط ارزان آواگادوگو

اگر برای خرید بلیط ارزان آواگادوگو اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر آواگادوگو

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر آواگادوگو نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری آواگادوگو

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری آواگادوگو را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران آواگادوگو در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما آواگادوگو از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آواگادوگو

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران آواگادوگو را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران آواگادوگو از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر آواگادوگو  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل آواگادوگو

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آواگادوگو را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران آواگادوگو را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا آواگادوگو چقدر است؟

فاصله هوایی تهران آواگادوگو 5880 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران آواگادوگو چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران آواگادوگو بیش از 12 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران آواگادوگو چقدر است؟

آواگادوگو 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما آواگادوگو ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، اطلس جت و ایرفرانس، پرواز آواگادوگو را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما آواگادوگو اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط آواگادوگو مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آواگادوگو الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت آواگادوگو را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر آواگادوگو ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان آواگادوگو پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری آواگادوگو

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری آواگادوگو پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط آواگادوگو وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما آواگادوگو در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

از نوامبر تا فوریه فصل گردشگری آواگادوگو است، در بقیه ماهها بلیط هواپیما آواگادوگو ارزانتر است.

فاصله فرودگاه آواگادوگو تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه آواگادوگو تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به آواگادوگو

با توجه به بارش باران در فصل تابستان، از ماه نوامبر تا فوریه، بهترین زمان سفر به آواگادوگو از لحاظ آب و هوایی است.

نکاتی که قبل از سفر به آواگادوگو باید بدانیم

با توج به اینکه قومیت های مختلف بومی در شهر آواگادوگو زندگی می کنند، لازم است نسبت به سنت ها و هنجارهای عرفی با احترام برخورد کنید.

با سوغات آواگادوگو آشنا شوید.

هنر آفریقایی، منسوجات و حکاکی روی چوب، سوغات معروف آواگادوگو است.

آسانترین راه رزرو هتل های آواگادوگو

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های آواگادوگو است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های آواگادوگو همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری آواگادوگو

کاخ مورونابا

موزه موسیقی

موزه ملی

کلیسای جامع

یادمان دسمارتیرز

پارک های طبیعی

 شماره تلفن های ضروری آواگادوگو

پلیس:17

آمبولانس: 112

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آواگادوگو

شهر آواگادوگو دارای چند فرودگاه است؟

آواگادوگو دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی توماس سانکارا است. 

فاصله فرودگاه بین المللی آواگادوگو تا مرکز شهر چقدر است؟

45 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه آواگادوگو می‌روند؟

فرودگاه بین‌المللی توماس سانکارا

بلیط هواپیما آواگادوگو را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد آواگادوگو پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت آواگادوگو را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر آواگادوگو نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما آواگادوگو چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما آواگادوگو و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران آواگادوگو چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران آواگادوگو بیش از 12 ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آواگادوگو چه موقع است؟

از نوامبر تا فوریه فصل گردشگری آواگادوگو است، در بقیه ماهها بلیط هواپیما آواگادوگو ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی آواگادوگو، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های آواگادوگو و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc