https://gateway.trip.ir/api/

پرواز میلان و خرید بلیط هواپیما میلان

پرواز میلان
میلان

مسیرهای پرطرفدار به میلان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

میلان

راهنمای سفر به میلان

میلان شهری پر از هنر، موسیقی، معماری، نقاشی، فوتبال و مد است که به خاطر داشتن تابلو شام آخر داوینچی مقصد بسیاری از گردشگران دنیا است. همچنین این شهر مرکز طراحان مد ایتالیایی مثل ورساچه و پرادا، دیزل، مکس‌مارا، مانجو، لوئیزا اسپانولی، ریپلای، H&M، Benetton، زارا، سفورا است.وجود دو تیم مشهور فوتبال هم به گردشگران این شهر می افزاید. گالری های جالب، سالن های اوپرا، باغ وحش ها، پارک ها، کافه ها و تجربه خوردن خوشمزه ترین پاستاها و پیتزاها به جذابیت میلان را دوچندان میکند.
 
چرا باید به میلان سفر کرد
تماشای هنری ترین تابلو در دنیا، تابلو شام آخر
لذت خرید در خیابان کورسو ویتوریو
تست کردن پاستاها و پیتزاهای خوشمزه
از موزه فضای بازگورستان منیومنتال دیدن کنید.
منطقه‌ی Breraبا مغازه های جالب و رستوران های عالی
لذت شنیدن اوپرا و دیدن رقص باله را در اوپرای لا اسکالا از دست ندهید
دیدن منطقه رمانتیک زیبا و دوست داشنتی محله‌ی ناویلی با کافه ها رستوران ها و گالری هایش

بلیط هواپیما میلان

بلیط هواپیما میلان | بلیط چارتر پرواز تهران میلان

خرید بلیط پرواز تهران میلان همچنین بهترین قیمت بلیط تهران میلان و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط هواپیما میلان ارزان زمان رویدادهای مهم

میلان شهر مد و پوشاک درجه یک دنیا، شهر باشگاه معروف فوتبال و آثار تاریخی و طبیعی فراوان است. اگر می خواهید به دیدن مسابقات ورزشی بروید باید چند ماه قبلتر بلیط سیستمی میلان بگیرید. مزیت بلیط سیستمی، ثبات قیمت است. در فصل تابستان بر خلاف خیلی از مقاصد گردشگری، میلان خلوت است. شانس خرید بلیط ارزان یا لحظه آخری را از سایت تریپ از دست ندهید. یکی از برنامه های مورد علاقه طرفداران مد، اواخر شهریور به نام هفته میلان برگزار می شوید. می توانید تاریخ سفر خود را طوری تنظیم کنید که با بلیط اقتصادی در این رویداد شرکت کنید. تریپ علاوه بر خرید راحت با کارت شتاب، امکان لغو و استرداد آنلاین نیز ارایه می دهد. همزمان با تهیه بلیط میلان، از تورهای تریپ به این مقصد مطلع شوید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما میلان

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز میلان شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول میلان یا Milan را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط میلان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط میلان

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر میلان را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

 نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

 همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط میلان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما میلان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به میلان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما میلان

میلان 4 فرودگاه دارد که فرودگاه مالپنسا میلان، اصلیترین است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران میلان، در بخش فیلترها دو انتخاب دارید:

فرودگاه لینیت میلان (LIN)

فرودگاه مالپنسا میلان (MXP) 

فرودگاه اوریو آل سریو (BGY)

فرودگاه پارما میلان (PMF)

روش خرید بلیط ارزان میلان

اگر برای خرید بلیط ارزان میلان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر میلان

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر میلان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری میلان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری میلان را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران میلان در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما میلان از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما میلان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران میلان را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران میلان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر میلان  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل میلان

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل میلان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران میلان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا میلان چقدر است؟

فاصله هوایی تهران میلان 3711 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران میلان چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران میلان حدود 5 ساعت و نیم است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران میلان چقدر است؟

میلان 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما میلان ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایران ایر، کی ال ام، پاسیفیک ایر و لوفت هانزا، پرواز میلان را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما میلان اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط میلان مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما میلان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت میلان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر میلان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان میلان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری میلان

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری میلان پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط میلان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما میلان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

اوج مسافرت های میلان، بهار و پاییز است، بلیط هواپیما در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه مالپنسامیلان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه مالپنسا تا مرکز شهر40 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به میلان 

تابستان‌های بسیار گرم، شب‌های خنک تر، بارش باران در تمام سال، برف هم در طول زمستان به صورت دوره‌ای می‌بارد، قصد مسافرت بهترین فصول برای سفر به میلان هم  بهار و پاییز می باشد. اگر قصد سفر در تابستان به میلان را دارید، می‌توانید سری به دریاچه‌های اطراف و کوهپایه‌های آلپ بزنید.

نکاتی که قبل از سفر به میلان باید بدانیم

کد تلفن: ۳۹+
ولتاز برق 230ولت
پیش شماره 02
فاصله از ایران 3415 کیلومتر
برای خرید به منطقه Brera بروید.
اگر هوای جیبتان را دارید به شدت از تردد با تاکسی اجتناب کنید.
رستورانهای میدان ایستگاه توریستی هستند پس قیمت گرونتری دارند که بهتره اونجا غذا میل نکنید.

با سوغات میلان آشنا شوید.

انواع پوشاک و زیورآلات از برندهای معروف دنیا، قهوه، چترهای دست ساز و یادگاری های باشگاه میلان از مهمترین سوغات این شهر است.

آسانترین راه رزرو هتل های میلان

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های میلان است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های میلان همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری میلان

سمپیون پارک
محله میدان طلایی
چشمه‌ی آب گرم QC Termemilano
رستوران تراموای اتمسفرا (ATMosfera)
موزه‌ی هنر Pinacoteca di Brera
باغ وحش Oasi di Sant'Alessio
کلیسای دوئومو میلان
نقاشی شام آخر لئوناردو داوینچی، در کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه

 شماره تلفن های ضروری میلان

پلیس: 112

اورژانس: 113

آتش نشانی: 115

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط میلان

شهر میلان دارای چند فرودگاه است؟

میلان دارای 4 فرودگاه است: 

فرودگاه لینیت میلان 

فرودگاه مالپنسا میلان 

فرودگاه اوریو آل سریو 

فرودگاه پارما میلان 

فاصله فرودگاه بین المللی مالپنسا تا مرکز شهر میلان است؟

فاصله فرودگاه بین المللی مالپنسا تا مرکز شهر 40 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه میلان می‌روند؟

بیشتر پروازهای ایرانی در فرودگاه مالپنسا فرود می ایند.

بلیط هواپیما میلان را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از تهران، مشهد، شیراز و اصفهان، بلیط هواپیما میلان ارایه می کنند.

آیا بلیط رفت و برگشت میلان را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر میلان نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. 

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما میلان چه هستند

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما میلان و چارترها مطلع شوید. 

مدت زمان پرواز تهران میلان چقدر است؟

زمان تقریبی حضور شما در پرواز تهران میلان و بالعکس، برای پروازهای مستقیم در حدود 5 ساعت و 40 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما میلان چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما میلان، تابستان و زمستان است چرا که در فصل اوج گردشگری قرار ندارد.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی میلان، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های میلان و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc