https://gateway.trip.ir/api/

پرواز لندن و خرید بلیط هواپیما لندن

پرواز لندن
لندن

مسیرهای پرطرفدار به لندن و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

لندن

راهنمای سفر به لندن

لندن را می توان پایتخت فرهنگی و مد، مکانی عالی برای گردش و نقطه‌ای شگفت انگیز برای خوردن غذاهای خوشمزه دانست. تنها مشکل این شهر گران بودن بیش از حد آن است. امروزه لندن ترکیبی از غذاهای بین المللی و رستوران های جایزه گرفته مشهور ارائه می دهد و همچنین دارای بعضی از بهترین تئاترها ، اجراهای موسیقی در سبک های مختلف و مراکز خرید تراز اول است

دلایل سفر به لندن:
کاخ باکینگهام را تماشا کنید.
در میدان ترافالگار قدم بزنید
فیش اند چیپس اصل را مزه کنید.
بزرگترین چرخ فلک دنیا لندن ایس را سوار شوید.
در اطراف لندن، وارد دنیای رمان‌های انگلیسی شوید.
از موزه بریتیش لندن، یکی از پنج موزه برتر دنیا، مجانی دیدن کنید.

بلیط هواپیما لندن

بلیط هواپیما لندن| بلیط چارتر پرواز تهران لندن

خرید بلیط پرواز تهران لندن همچنین بهترین قیمت بلیط تهران لندن و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط هواپیما ارزان لندن برای سفر چند منظوره

لندن از معروفترین شهرهای گردشگری دنیاست. شهری که با جاذبه های تاریخی زیبا و رود تایمز تا بهترین مراکز خرید پذیرای میلیونها گردشگر است. هنر معاصر و مد لندن با گالریهای متعدد برای گردشگران علاقه مند جذابیت بالایی دارد. اگر قصد سفر به این شهر دارید می توانید سفری چند منظوره با بیشترین لذت را تجربه کنید. بهترین راه خرید بلیط ارزان، خرید آنلاین بلیط انگلیس است. اگر قبلا مراجعه با آژانسهای مسافرتی به شما چند پیشنهاد قیمت می داد، امروزه با یک جستجو در سایتهای مرجع خرید بلیط هواپیما، تمام پروازها را خواهید دید. فرایند کار آسان است، در اولین اقدام به سایت تریپ مراجعه کنید. با درج نام مقصد و مبدا در چند ثانیه به تمام پروازها و قیمت بلیط تهران به لندن انگلستان و برعکس دسترسی خواهید داشت. مزیت استفاده از تریپ در خرید بلیط، تهیه ارزانترین بلیط هواپیما است. از آنجایی که قیمت بلیط هواپیما در حال نوسان و تغییر است، اقدام دوم تعیین تاریخ دقیق سفر شماست. سایت تریپ دارای تنظیماتی هست که به روزترین قیمتها را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید در رویدادهای فرهنگی هنری لندن شرکت کنید، همزمانی با اوج سفرهای گردشگری را در نظر بگیرید. تابستان فصل شلوغی برای سفر به لندن است. پیدا کردن بلیط ارزان به خصوص در ماه سپتامبر سختتر است. نوع ایرلاین و کلاس پرواز هم در قیمت بلیط شما تعیین کننده است. به طور مثال قیمت بلیط تهران به لندن ایران ایر ممکن است ارزانتر باشد. به کمک سایت تریپ می توانید از شانس بلیط چارتر پرواز تهران لندن هم استفاده کنید. جستجوی خود در تریپ تا پیدا کردن پایین ترین قیمت ادامه دهید. گزینه های فیلترینگ تریپ به شما آسانترین راه شکار بلیط لحظه آحری لندن را هم می دهد

مراحل جستجوی آنلاین بلیط هواپیما لندن

سریعترین راه خرید بلیط هواپیما لندن مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  لندن یا London را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط تهران لندن خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست انواع قیمت مانند قیمت بلیط تهران لندن ایران ایر را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط لندن

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته است تا شما بتوانید بلیط هواپیما لندن سیستمی یا بلیط چارتری را بین گرانترین تا ارزان ترین پرواز پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط  ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط لندن

شما می‌توانید به کمک فیلترهای تریپ هنگام خرید پرواز لندن، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا یافتن قیمت بلیط لندن مطلوب خود، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز لندن مورد نظر خود را پیدا کردید، دکمه خرید را بزنید و اطلاعات لازم را ثبت کنید. خرید نهایی شما با وارد کردن مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره پاسپورت انجام می شود.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما لندن

لندن دو فرودگاه دارد که به نام فرودگاه هیترو لندن و فرودگاه لندن سیتی شناخته می شود. فرودگاههای لندن، از معروفترین و معتبرترین فرودگاههای دنیا است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط لندن، در بخش فیلترها دو انتخاب دارید:

فرودگاه هیترو لندن (LHR)

فرودگاه لندن سیتی (LCY)

روش خرید بلیط ارزان لندن

اگر دنبال خرید بلیط ارزان هستید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید بلیط ارزان تهران لندن را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر لندن

شما هنگام جستجوی پرواز تهران لندن، امکان پیدا کردن بلیط هواپیما چارتری را نیز خواهید داشت. در صورتی که برای تاریخ مورد نظر چارتر بلیط هواپیما تهران لندن موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر لندن دسترسی پیدا کنید و با مقایسه هزینه بلیط، اقدام به خرید نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری لندن

اگر هدف شما سفر مقرون به صرفه است، در صفحه نتایج جستجو تریپ انواع قیمت بلیط تهران لندن را مشاهده می کنید. بلیط لحظه آخری در کاهش هزینه سفر موثر است. معمولا قیمت بلیط لحظه آخری تهران به لندن ارزانتر از قیمت بلیط هواپیما سیستمی است.

اگر در مواردی دیدید قیمت بلیط پرواز تهران به لندن بیشتر شد، از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا بتوانید مقایسه دقیقی از قیمتهای بلیط هواپیما انجام دهید. با استفاده از تریپ انواع بلیت لحظه آخری تهران لندن در دسترس شما خواهد بود.

مزایای خرید بلیط هواپیما لندن در تریپ چیست؟

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما لندن

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت را می دهد. به طور معمول در خریدهای آنلاین، قیمت بلیط انگلیس با توجه به  تاریخ و ساعت تغییر می کند. شما می توانید از کمترین تا بیشترین قیمت بلیط را مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

وقتی شما از سایت تریپ خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت یا پرواز لندن به تهران را انجام دهید، از سایر خدمات سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه  با تخفیف ویژه برخودار می شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

هنگام خرید آنلاین از تریپ، شما دسترسی سریع به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ می توانید ایرلاین مورد نظرتان مانند پرواز لندن به تهران ایران ایر را انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل لندن

خرید بلیط هواپیما از تریپ مزیت دیگری هم دارد. شما می توانید رزرو هتل های لندن را همزمان با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

شما با استفاده از سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ علاوه بر پروازهای موجود مسیر لندن، امکان مقایسه قیمت بلیط تهران لندن را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

ویژگی دیگر خرید آنلاین بلیط لندن، پرداخت هزینه از طریق کارت شتاب است. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما تهران لندن هم دارید. استرداد بلیط  به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. اگر سفر شما به هر دلیلی تغییر کرد، به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط هواپیما خود را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران لندن

بعضی از اپلیکیشنها قبل از ورود به لندن به کار شما می آید. حتما اپلیکشن نقشه شهر را دانلود کنید. پیدا کردن مسیرها و اطلاع از رویدادیهای شهر راحتتر می شود. آب و هوای لندن مرتب تغییر میکند بنابراین داشتن چتر به کارتان می آید. در لندن می توانید از سیستم دوچرخه شهری بوریس استفاده کنید.

بهترین زمان سفر به لندن

هوای لندن معتدل است. فصل بهار تا اوایل تابستان بهترین زمان سفر به لندن است. اواخر تابستان تا اوایل مهر هم با کاهش گرما، فصل خوبی برای سفر است.

با اطلاعات ضروری لندن آشنا شوید

اختلاف ساعت با تهران: 03:30-
زبان رسمی: انگلیسی
جهت رانندگی: راست
کد کشور : +۴۴
واحد پول رسمی: پوند استرلینگ (GBP) نرخ تبدیل ارز: ۱ پوند=۱.۵۲ دلار آمریکا
نوع برق شهری : ۲۳۰ ولت و ۵۰ هرتز
پریزها و دوشاخه‌ها : نوع G

آشنایی با سوغات لندن

ساعت بند گرهی، شکلات، خرس تدی، انواع عطر، نماد بادبود لندن  از سوغاتهای معروف لندن است.

آسانترین راه رزرو هتل های لندن

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان،  هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های لندن دسترسی دارید که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های لندن همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری لندن

موزه بریتانیا
برج لندن
موزه تاریخ طبیعی لندن
موزه ویکتوریا و آلبرت
تیت مدرن
چشم لندن
موزه مادام توسو
گرینویچ
گالری ملی لندن
کلیسای جامع سنت پل
Westminster Abbey
کلیسای و کاخ جامع سنت پل
میدان ترافالگار

پلیس (موارد اضطراری) : 112
پلیس (موارد غیراضطراری) : 101
کمک های پزشکی : 111
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به لندن

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc