https://gateway.trip.ir/api/

پرواز کیف و خرید بلیط هواپیما کیف

پرواز کیف

مسیرهای پرطرفدار به کیف و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به کیف

کیف پایتخت اوکراین، شهری شاداب و پر از حرکت است که سه میلیون نفر جمعیت دارد. ترکیبی از خیابان‌هایی که سنگ‌فرش شده اند با ساختمانهای تاریخی به سبک باروک و بناهای قدیمی دوران شوروی را در کیف خواهید دید. هنر و معماری کیف تماشایی و شگفت‌ آور است. این شهر مقصدی عالی برای دوستداران تئاتر و اپرا است. دوستداران فستیوالها و جشنواره های مختلف حتما سفر لذت بخش و به یاد ماندنی را در کیف خواهند داشت. زمان برگزاری فستیوال ها از ماه مه تا اکتبر و ماه فوریه میباشد. فستیوال‌های رقص محلی، تئاتر، اپرا، کنسرت پیانو، روز دوچرخه‌سواری و فستیوال بین‌المللی موسیقی در این ماه ها برگزار می‌شود. می‌توانید در اطراف کیف اقامت کنید و برای سفرهای کوتاه به شهر برگردید. یکی دیگر از مقصدهای پر طرفدار گردشگران کوه‌های کارپات است. میتوانید در مسیر های کوهستانی پیاده روی کنید و از دیدن مناظر طبیعی لذت ببرید.

بلیط هواپیما کیف

قیمت بلیط هواپیما کیف

بلیط هواپیما کیف | ارزانترین قیمت بلیط چارتری کیف

خرید بلیط هواپیما کیف با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری کیف را با تریپ تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما کیف در سفر اقتصادی
کیف از شهرهای قدیمی اروپاست. شهری پرجمعیت که گردشگران دایمی از سراسر دنیا دارد. یکی از جاذبه های عجیب این کشور شهر چرنوبیل است.  ایرانیان برای تحصیل، اقامت و گردشگری به این شهر سفر می کنند و همیشه پروازهای کیف از شهرهای اصلی ایران برقرار است. یکی از بهترین فستیوال های اکراین، جشنواره موسیقی تابستانی است. اگر می خواهید سفری دلچسب به کیف داشته باشید، تابستان زمان مناسبی است. با وجود اینکه اوج سفرهای گردشگری است اما شما می توانید به کمک سایت تریپ بهترین بلیط کیف از لحاظ اقتصادی را خرید کنید. تریپ با دسترسی به تمام ایرلاین ها و انواع قیمت بلیط هواپیما، خرید شما را آسان می کند. شما با استفاده از تریپ، از پروازهای چارتر و لحظه آخر نیز مطلع خواهید شد. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیف

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کیف

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز کیف شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول کیف Kiev  یا را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط کیف را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط کیف

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر کیف را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کیف

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما کیف از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به کیف مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کیف

کیف دو فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی بوریسپیل و فرودگاه کیف ژولیانی شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کیف، در بخش فیلترها دو انتخاب دارید:

  فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل (KBP)

  فرودگاه کی‌یف ژولیانی (IEV)

روش خرید بلیط ارزان کیف

اگر برای خرید بلیط ارزان کیف اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کیف

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر کیف نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کیف

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری کیف را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران کیف در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما کیف در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما کیف از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کیف

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران کیف را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران کیف از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر کیف  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کیف

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کیف را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران کیف را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کیف

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا کیف چقدر است؟

فاصله هوایی تهران کیف ۲۳۶۱ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کیف چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران کیف 3 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران کیف چقدر است؟

کیف 1 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کیف ارائه می کنند؟

هواپیمایی لوفت هانزا، تورکیش ایر، قطر ایرویز، امارات و آزال  پرواز کیف را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کیف اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط کیف مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیف الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کیف را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کیف ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کیف پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کیف

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری کیف پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کیف وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما کیف در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

تابستان اوج گردشگری کیف است. بلیط هواپیما کیف، در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بین المللی کیف تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه کیف تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به کیف

بهترین زمان سفر به کبف

کیف آب وهوای مرطوب، با تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد. بارش باران در تمام طول سال تقریبا به طور یکسان وجود دارد. سردترین ماه سال به طور میانگین، ژانویه است و بیشترین میزان بارش برف در این ماه اتفاق می‌افتد. گرم‌ترین ماه سال هم ماه جولای است. گردشگران بیشتر در ماه های جولای و آگوست به کیف سفر میکنند.

اطلاعات کاربردی و ضروری کیف

نکاتی که قبل از سفر به کیف باید بدانیم.

کیف یک ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است
زبان رسمی اوکراینی
واحد پول گریونا ۱۲۴۴ ریال
نوع برق شهری۲۲۰ ولت و ۵۰ هرتز
کد کشور+۳۸۰
آتش نشانی ۱۰۱
پلیس ۱۰۲
آمبولانس ۱۰۳
شماره اضطراری عمومی ۱۱۲
جهت رانندگی راست
فرودگاه‌های بین‌المللی فرودگاه کیف ژولیانی

سوغاتی های شهر کیف را بشناسیم

با سوغات کیف آشنا شوید.

ظروف پتریکیوکا، ساز سوپیلکا، بولاوا و دیدوخ سوغات معروف کیف است.

رزرو هتلهای کیف

آسانترین راه رزرو هتل های کیف

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های کیف است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های کیف همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری کیف

معروفترین جاذبه های گردشگری کیف

موزه‌ی مینیاتوری
صومعه‌ی Cyrill
موزه‌ی ملی چرنوبیل
گشت و گذار در کیف
گشت و گذار در پارک‌های سرسبز کیف
دوچرخه‌سواری در جنگل Golosiyivsky
پیاده گردی در کوه‌های کارپات (Carpathian)
خرید مواد غذایی ارگانیک از بازارچه‌های محلی
کلیسای جامع سنت سوفیا (St. Sophia) ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو
بازدید از موزه‌ی «یک خیابان» و خرید صنایع دستی محلی در خیابان Andriyivsky

شماره تماس های ضروری کیف

شماره تلفن های ضروری کیف

پلیس: 102

اورژانس: 103

آتش نشانی: 10

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

سوالات متداول برای خرید بلیط کیف

کیف دو فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی بوریسپیل و فرودگاه کیف ژولیانی دارد.

فاصله فرودگاه کیف تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

عموم پروازهای ایرانی به فرودگاه اصلی کیف ژولیانی می روند.

از شهرهای تهران، مشهد، کرمانشاه، اصفهان، تبریز و اهواز بلیط کیف، قابل خرید است.

خیر، برای سفر به شهر کیف نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. 

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما کیف و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران کیف حدود 3 ساعت است.

پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کیف از نظر آب و هوایی است. 

 برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های کیف و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc