https://gateway.trip.ir/api/

پرواز قندهار و خرید بلیط هواپیما قندهار

پرواز قندهار
قندهار

مسیرهای پرطرفدار به قندهار و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

قندهار

راهنمای سفر به قندهار

قندهار از شهرهای اصلی افغانستان به شمار می رود. قندهار که نامی آشنا برای مردم ایران است، در گذشته بخشی از سرزمین ما بوده است و شما می توانید ردپای هنر ایرانی را در آثار تاریخی شهر ببینید. قندهار از قدیم در مسیر تاجران و کاروانهای تجاری بوده است. با این حال در طول تاریخ دوبار کامل از بین رفته است و شهر امروزی، طراحی مدرنی دارد. یکی از جاذبه های دیدنی شهر، چهل زینه است. این طاق زیبا در دل صخره های سنگی، یک اثر منحصربفرد است. قدیمیترین محوطه باستانی قندهار مندی گک نام دارد که از دوران پیش از تاریخ به جا مانده است. از مهمترین اماکن زیارتی شهر، ارامگاه خرقه شریفه است که بین مردم افغانستان جایگاه مقدسی دارد. مقبره شاه احمد، میرویس و موزه قندهار از دیگر جاهای گردشگری قندهار است. 

بلیط هواپیما قندهار
خرید بلیط هواپیما قندهار در پاییز
سفر به قندهار برای دیدن طبیعت زیبا، آثار تاریخی، فرهنگ و زندگی مردم شهری جذاب است. شما برای اینکه سفری دلچسب داشته باشید، بهتر است فصل پاییز یا بهار را انتخاب کنید. بلیط قندهار را در سایت تریپ به راحتی تهیه کنید. در نظر داشته باشید که با رزرو همزمان هتل در تریپ از تخفیف برخودار می شوید. شما از شهر مشهد یا تهران می توانید به قندهار پرواز کنید. با وجود شرایط ناامن در افغانستان، قندهار شهر امنی به شمار می رود. پس برنامه ریزی خود را را برای سفری متفاوت به این کشور عملی کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما قندهار

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز قندهار شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول قندهار یا  Kandahar  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط قندهار را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط قندهار

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر قندهار را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط قندهار

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما قندهار از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به قندهار مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما قندهار

قندهار دارای یک فرودگاه با نام میدان هوایی بین‌المللی احمدشاه بابا است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران قندهار، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی قندهار KDH

روش خرید بلیط ارزان قندهار

اگر برای خرید بلیط ارزان قندهار اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر قندهار

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر قندهار نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری قندهار

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری قندهار را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران قندهار در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما قندهار از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما قندهار

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران قندهار را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران قندهار از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر قندهار  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل قندهار

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل قندهار را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران قندهار را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران قندهار چقدر است؟

فاصله هوایی تهران قندهار 1397 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران قندهار چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به قندهار حدود 2 ساعت و  10 دقیقه است. این زمان بسته به شرایط آب و هوایی و تعداد توقف بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران قندهار چقدر است؟

قندهار 1 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما قندهار ارائه می کنند؟

هواپیمایی کام ایر، ماهان، ایران ایر و آسمان ایر، پرواز قندهار را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما قندهار اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط قندهار مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما قندهار الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت قندهار را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر قندهار ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان قندهار پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری قندهار

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری قندهار پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط قندهار وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما قندهار در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه زمستان قندهار سرد است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه قندهار تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه قندهار تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به قندهار
بهار و پاییز به دلیل هوای مناسب، بهترین زمان سفر به قندهار است. 
نکاتی که قبل از سفر به قندهار باید بدانیم
شهر قندهار برای گردشگران امن است اما از سفر به مناطق اطراف و جاده های محلی اجتناب کنید.
با سوغات قندهار آشنا شوید.
لباس سنتی، کلاه محلی، کیف، سوغات معروف قندهار است.
آسانترین راه رزرو هتل های قندهار
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های قندهار است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های قندهار همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری قندهار
مسجد جامع قندهار 
زیارتگاه خرقه شریفه
تاق چهل زینه
تپه مندی گک
مقبره شاه احمد
موزه قندهار
شماره تلفن های ضروری قندهار
آتش نشانی: 101
پلیس: 102
آمبولانس: 103
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc