https://gateway.trip.ir/api/

پرواز کلاله و خرید بلیط هواپیما کلاله

پرواز کلاله
کلاله

مسیرهای پرطرفدار به کلاله و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

کلاله

راهنمای سفر به کلاله

کلاله از شهرهای استان گلستان است که با طبیعت زیبای خود، گردشگران زیادی را جذب می کند. یکی از آثار قدیمی کلاله که در ایران شهرت بسیاری دارد، خالد نبی است. این گورستان قدیمی با سنگ قبرهای منحصربفرد شما را شگفتزده خواهد کرد. شما در سفر به این دیار می توانید به جنگل ملی گلستان بروید و از مناظر و هوای عالی لذت ببرید. از آبشار لوه، یکی از زیباترین آبشارهای جنگل گلستان غافل نشوید. از دیگر جاذبه های طبیعی کلاله می توان به چشمه آقسوی و چشمه زاو اشاره کرد. اگر به روستای گونیلی سفر کنید، جنگل پلکانی را خواهید دید که سنگها به شکل پله ای منظره خاصی را در دل جنگل ایجاد کرده است. یکی از غذاهای معروف کلاله، چکدرمه است که حتما باید امتحان کنید.

بلیط هواپیما کلاله

بلیط هواپیما کلاله | ارزانترین قیمت بلیط چارتری کلاله

خرید بلیط هواپیما کلاله با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری کلاله را با تریپ تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما کلاله به مقصد طبیعت 
اگر می خواهید سفری در طبیعت و زیبایی های جنگل گلستان داشته باشید، عازم کلاله شوید. بسیاری از طبیعتگردها در اردیبهشت به سمت این شهر سفر می کنند. هوای مطبوع این ماه بهترین فرصت برای بازدید از خالد نبی و مناطق جنگلی است. شما می توانید بلیط کلاله را از سایت تریپ به راحتی و با مناسبترین قیمت تهیه کنید. با توجه به اینکه عموم سفرهای بهاره در تعطیلات عید انجام می شود، در اردیبهشت شما شانس خرید بلیط چارتر دارید. لازم به ذکر است که خرید و لغو بلیط هواپیما در تریپ به صورت آنلاین انجام می شود.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کلاله

ساده ترین راه خرید بلیط و دسترسی به اطلاعات پرواز کلاله مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز کلاله شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول کلاله یا  Kalaleh  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط کلاله را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط کلاله

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر کلاله را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کلاله

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما کلاله از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به کلاله مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کلاله

کلاله دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه کلاله است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کلاله، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه کلاله KLM

روش خرید بلیط ارزان کلاله

اگر برای خرید بلیط ارزان کلاله اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کلاله

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر کلاله نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کلاله

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری کلاله را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران کلاله در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما کلاله از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کلاله

خرید بلیط هواپیما و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کلاله به تهران از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران کلاله را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران کلاله و بلیط هواپیما تهران به کلاله از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر کلاله  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کلاله

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کلاله را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران کلاله را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران کلاله چقدر است؟

فاصله هوایی تهران کلاله  409 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کلاله چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به کلاله حدود 55 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کلاله ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان و قشم ایر، پرواز کلاله را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کلاله اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط کلاله مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کلاله الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کلاله را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کلاله ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کلاله پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کلاله

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری کلاله پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کلاله وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما کلاله در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  سرمای زمستانی کلاله، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه کلاله تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه کلاله تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به کلاله
فصل بهار بهترین زمان برای سفر به کلاله است.
نکاتی که قبل از سفر به کلاله باید بدانیم
در سفر به کلاله اگر به مناطق جنگلی می روید، از هر گونه آسیب به محیط زیست اجتناب کنید. 
با سوغات کلاله آشنا شوید.
گلیم، قالی، ابریشم ، چادر شب و پلاس، سوغات معروف کلاله است. 
آسانترین راه رزرو هتل های کلاله
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های کلاله است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های کلاله همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری کلاله
چشمه زاو
قبرستان خالد نبی
جنگل پلکانی کلاله
چشمه آقسوی کلاله
آبشار لوه
شماره تلفن های ضروری کلاله
پیش شماره کلاله: 0174422     
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کلاله

مدت زمان پرواز هواپیما کلاله به تهران چقدر طول می کشد؟

فاصله کلاله تا تهران حدود 550 کیلومتر با حدود یک ساعت پرواز است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کلاله چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کلاله است.

چگونه بلیط هواپیما کلاله ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما کلاله به تهران، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کلاله چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کلالهجهت آگاهی از برنامه پرواز تهران به کلاله 01735443800 است.

فاصله فرودگاه کلاله تا مرکز شهر کلاله چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه کلاله تا مرکز شهر کلاله حدود 5 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما کلاله به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کلاله رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین دارد.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به کلاله

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc