https://gateway.trip.ir/api/

پرواز جیرفت و خرید بلیط هواپیما جیرفت

پرواز جیرفت
جیرفت

مسیرهای پرطرفدار به جیرفت و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

جیرفت

راهنمای سفر به جیرفت

جیرفت از قدیمی ترین تمدنهای ایران زمین است. اگر به منطقه باستانی کنار صندل بروید، یکی از شاهکارهای گذشتگان به نام زیگورات کنار صندل را خواهید دید. پیشینه این سایت به 5000 سال قبل بر می گردد. همچنین در بازدید از موزه باستانشناسی جیرفت، بسیاری از آثار منحصربفرد و ارزشمند این منطقه را می بینید. از دیگر جاهای تاریخی جیرفت، شهر دقیانوس است که حتما نام آن را شنیده اید. مسجد این شهر کهن 1200 سال قدمت دارد. طبیعت جیرفت بکر و مسحور کننده است. شما می توانید از دو آبشار دلفارد و دوساری دیدن کنید. جایی که هم درختان گرمسیری چون نخل خواهید دید و هم انواع درختان سردسیر. مرکبات جیرفت را به عنوان سوغات فراموش نکنید. 

بلیط هواپیما جیرفت

بلیط هواپیما جیرفت | ارزانترین قیمت بلیط چارتری جیرفت

خرید بلیط هواپیما جیرفت با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری جیرفت را با تریپ تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما جیرفت در پاییز
جیرفت از شهرهای بزرگ کرمان محسوب می شود که به دلیل آب و هوای خوب و طبیعت زیبا، گردشگران زیادی را جذب می کند. فصل پاییز بهترین زمان سفر به جیرفت است. دمای هوا در این فصل برای گشت و گذار عالی است. همچنین دیدن باغهای مرکبات در این فصل بی نظیر است. برای تهیه بلیط جیرفت کافیست تاریخ سفر خود را در تریپ درج کنید. شما به تمام پروازهای جیرفت و قیمتها دسترسی خواهید داشت. با توجه به اینکه در این فصل از سفرهای گردشی کاسته می شود، شانس خرید بلیط چارتر نیز دارید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما جیرفت

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز جیرفت شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول جیرفت یا  Jiroft  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط جیرفت را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط جیرفت

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر جیرفت را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط جیرفت

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما جیرفت از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به جیرفت مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما جیرفت

جیرفت دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه جیرفت است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران جیرفت، به لیست پرواز فرودگاه جیرفت کرمان توجه و در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه جیرفت JYR

روش خرید بلیط ارزان جیرفت

اگر برای خرید بلیط ارزان جیرفت اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر جیرفت

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر جیرفت نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری جیرفت

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری جیرفت را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران جیرفت در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما جیرفت از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما جیرفت

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران جیرفت را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران جیرفت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر جیرفت  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل جیرفت

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل جیرفت را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران جیرفت را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران جیرفت چقدر است؟

فاصله هوایی تهران جیرفت  ۹۸۰ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران جیرفت چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به جیرفت حدود 1 ساعت و 40 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما جیرفت ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان و آتا، پرواز جیرفت را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما جیرفت اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط جیرفت مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما جیرفت الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت جیرفت را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر جیرفت ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان جیرفت پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری جیرفت

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری جیرفت پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط جیرفت وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما جیرفت در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  گرمای تابستانی جیرفت، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه جیرفت تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه جیرفت تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به جیرفت
فصل بهار، پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر به جیرفت است.
نکاتی که قبل از سفر به جیرفت باید بدانیم
مناطق طبیعی جبال بارز در جیرفت نیاز به راهنمای محلی دارید. هرگز بدون امکانات و راهنما به این مناطق نروید.
با سوغات جیرفت آشنا شوید.
قالی گل سرخ،  سفال، مرکبات، آینه دوزی و سفره بافی، سوغات معروف جیرفت است. 
آسانترین راه رزرو هتل های جیرفت
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های جیرفت است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های جیرفت همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری جیرفت
زیگورات کنار صندل
آبشار دلفارد
آبشار گلم دخترکش
آبشار دوساری 
هلیل رود
موزه باستان‌شناسی جیرفت
مسجد دقیانوس
شماره تلفن های ضروری جیرفت
پیش شماره جیرفت: 0348     
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط جیرفت

مدت زمان پرواز هواپیما تهران جیرفت چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران جیرفت 1200 کیلومتر است، و پرواز شما حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما جیرفت چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما جیرفت است.

چگونه بلیط هواپیما جیرفت ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما تهران جیرفت، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه جیرفت چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه جیرفت ۰۳۴۴۳۲۶۴۲۷۳ است.

فاصله فرودگاه جیرفت تا مرکز شهر جیرفت چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه هاشمی نژاد تا مرکز شهر جیرفت حدود 20 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران جیرفت چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما جیرفت رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین بلیط جیرفت کرمان دارد.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به جیرفت

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc