https://gateway.trip.ir/api/

پرواز ایرانشهر و خرید بلیط هواپیما ایرانشهر

پرواز ایرانشهر
ایرانشهر

مسیرهای پرطرفدار به ایرانشهر و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

ایرانشهر

راهنمای سفر به ایرانشهر

سیستان و بلوچستان سرزمین سحرانگیزی است. با چشم اندازهای طبیعی بکر که کمتر جایی از ایران خواهید دید. ایرانشهر از شهرهای قدیمی استان است و قلعه های تاریخی بمپور و قلعه ناصری نشان از این گذشته دارد. اگر بخواهید با ریشه های تمدنی این منطقه آشنا شوید باید به سایتهای باستانی گورستان اسپیدژ و خوراب بروید. در ایرانشهر، چندین چشمه آبگرم وجود دارد همچون چشمه آبگرم بزمان، کتوکان و کنتی. از دیگر جاذبه های طبیعی ایرانشهر، تالاب جازموریان است. بهترین سوغات سیستان و بلوچستان را در ایرانشهر می توانید بخرید. سوزن دوزی یکی از زیباترین هنرهای دستی ایران، در این منطقه تولید می شود. از غذاهای محلی ایرانشهر مانند لنجو، تباهگ و تنورچه غافل نشوید.

بلیط هواپیما ایرانشهر
بلیط هواپیما لحظه آخری ایرانشهر 
سفر به ایرانشهر ورود به دنیایی از تجربه های جدید است. از فرهنگ گرم مردم بلوچ تا معماری و طبیعت منحصربفرد، شما زمان لذت بخشی را سپری خواهید کرد. سبک سفر شما نقش تعیین کننده در برنامه ریزی مسافرت دارد. اگر طرفدار سفر اقتصادی و مقرون به صرفه هستید، خرید بلیط لحظه آخری یک گزینه برای کاهش هزینه سفر است. با جستجوی بلیط ایرانشهر در تریپ، شانس خرید بلیط ارزان هواپیما را خواهید داشت. همچنین تاریخ سفر خود را به زمانی موکول کنید که اوج مسافرت نیست. در قیمت نهایی بلیط هواپیما، کلاس پروازی مورد انتخاب شما هم تاثیر گذارست. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما ایرانشهر

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز ایرانشهر شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول ایرانشهر یا  Iranshahr  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط ایرانشهر را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط ایرانشهر

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر ایرانشهر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط ایرانشهر

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما ایرانشهر از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به ایرانشهر مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما ایرانشهر

ایرانشهر دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه ایرانشهر است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران ایرانشهر، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه ایرانشهر IHR

روش خرید بلیط ارزان ایرانشهر

اگر برای خرید بلیط ارزان ایرانشهر اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر ایرانشهر

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر ایرانشهر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری ایرانشهر

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری ایرانشهر را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران ایرانشهر در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما ایرانشهر از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران ایرانشهر را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران ایرانشهر از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر ایرانشهر  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل ایرانشهر

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ایرانشهر را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران ایرانشهر را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران ایرانشهر چقدر است؟

فاصله هوایی تهران ایرانشهر  ۱۲۸۸  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران ایرانشهر چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به ایرانشهر 2 ساعت و 10 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما ایرانشهر ارائه می کنند؟

هواپیمایی زاگرس و ماهان، پرواز ایرانشهر را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ایرانشهر اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط ایرانشهر مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ایرانشهر الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت ایرانشهر را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر ایرانشهر ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان ایرانشهر پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ایرانشهر

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری ایرانشهر پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط ایرانشهر وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما ایرانشهر در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه در تابستان هوای ایرانشهر بسیار گرم است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه ایرانشهر تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه ایرانشهر تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به ایرانشهر
زمستان و اوایل بهار بهترین زمان برای سفر به ایرانشهر است.
نکاتی که قبل از سفر به ایرانشهر باید بدانیم
در حین سفر به ایرانشهر بدون راهنمای محلی به مناطق طبیعی نروید. اگر تابستان به ایرانشهر سفر کردید، همیشه آب معدنی همراه خود داشته باشید.
با سوغات ایرانشهر آشنا شوید.
گلیم، حصیر، سوزن دوزی، شیرینی لندو و سفال سوغات معروف ایرانشهر است. 
آسانترین راه رزرو هتل های ایرانشهر
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های ایرانشهر است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های ایرانشهر همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری ایرانشهر
گورستان اسپیدژ
غار ملاسلیمان
رودخانه بمپور
چشمه آب گرم بزمان
چشمه آب گرم کتوکان
قلعه ناصری ایرانشهر
دریاچه جازموریان
شماره تلفن های ضروری ایرانشهر
پیش شماره ایرانشهر: 0547
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به ایرانشهر

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc