https://gateway.trip.ir/api/

پرواز هرات و خرید بلیط هواپیما هرات

پرواز هرات
هرات

مسیرهای پرطرفدار به هرات و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

هرات

راهنمای سفر به هرات

هرات از شهرهای بزرگ و پرجمعیت افغانستان است. در این شهر انواع قومیت ها از هزاره، پشتون، عرب، ترکمن زندگی می کنند. هرات تاریخ پر فراز و نشیبی دارد و زمانی از شهرهای معروف در مسیر جاده ابریشم بوده است. در روزگار گذشته هرات بخشی از خراسان بوده و هنوز کلمات فارسی در لهجه هراتی خواهید شنید. این شهر محل دفن دو تن از مشاهیر ایرانی است. شما در بازدید از هرات می توانید به آرامگاه خواجه عبدالله انصاری عارف نامدار و جامی شاعر بزرگ بروید. آثار تاریخی در هرات فراوان است، ارگ هرات یکی از جاهای دیدنی شهر است که حتما باید ببینید. از وسط شهر رودخانه هریررود عبور می کند که اگر به پل تاریخی مالان بروید، مناظر زیبایی خواهید دید. از دیگر دیدنی های شهر می توان به مسجد جامع هرات و مناره های قدیمی اشاره کرد. 

بلیط هواپیما هرات
خرید بلیط هواپیما هرات سفر در جاده ابریشم
هرات با جاذبه های تاریخی و معماری ارزشمند یک مقصد جذاب برای دیدن بخشی از گذشته ایران است. برای کسانی که علاقه مند به شهرهای تاریخی هستند، هرات جذابیت بالایی دارد. سفر در جاده ابریشم یکی از ژانرهای رایج گردشگری است. شما می توانید در فصل بهار که طبیعت منطقه زیبایی چشمنوازی دارد به این دیار سفر کنید. برای تهیه بلیط هرات از تریپ اقدام کنید. شما از مبدا شهر مشهد و تهران می توانید پرواز مستقیم به هرات بگیرید. هنگام جستجو در سایت تریپ، می توانید تمامی ایرلاینهای این مسیر و قیمتها را ببینید. اگر در تاریخ سفر شما، بلیط چارتر موجود باشد، شانس خرید بلیط ارزانتر خواهید داشت. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما هرات

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز هرات شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول هرات یا  Herat  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط هرات را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط هرات

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر هرات را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط هرات

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما هرات از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به هرات مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما هرات

هرات دارای یک فرودگاه با نام میدان هوایی هرات است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران هرات، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی هرات HEA 

روش خرید بلیط ارزان هرات

اگر برای خرید بلیط ارزان هرات اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر هرات

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر هرات نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری هرات

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری هرات را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران هرات در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما هرات از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما هرات

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران هرات را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران هرات از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر هرات  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل هرات

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل هرات را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران هرات را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران هرات چقدر است؟

فاصله هوایی تهران هرات 992 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران هرات چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به هرات حدود 1 ساعت و 20 دقیقه است. این زمان بسته به شرایط آب و هوایی و تعداد توقف بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران هرات چقدر است؟

هرات 1 ساعت از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما هرات ارائه می کنند؟

هواپیمایی کام ایر، ماهان، ایران ایر و ترکیش، پرواز هرات را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما هرات اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط هرات مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما هرات الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت هرات را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر هرات ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان هرات پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری هرات

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری هرات پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط هرات وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما هرات در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه زمستان هرات سرد است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه هرات تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه هرات تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به هرات
بهار و پاییز به دلیل هوای مناسب، بهترین زمان سفر به هرات است. 
نکاتی که قبل از سفر به هرات باید بدانیم
با توجه به شرایط ناامن در افغانستان، فقط در مناطق گردشگری هرات گشت و گذار خود را انجام دهید. از راهنمای محلی حتما کمک بگیرید. 
با سوغات هرات آشنا شوید.
لباس سنتی، سکه های قدیمی، زیورآلات و قوری، سوغات معروف هرات است.
آسانترین راه رزرو هتل های هرات
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های هرات است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های هرات همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری هرات
مقبره خواجه عبدالله انصاری
مسجد جامع هرات
آرامگاه جامی
ارگ هرات
پارك ترقی
هریررود
پل مالان
شماره تلفن های ضروری هرات
آتش نشانی: 101
پلیس: 102
آمبولانس: 103
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc