https://gateway.trip.ir/api/

پرواز هامبورگ و خرید بلیط هواپیما هامبورگ

پرواز هامبورگ

مسیرهای پرطرفدار به هامبورگ و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به هامبورگ

هامبورگ از مهمترین بنادر اروپا است. این شهر در شمال آلمان و در کرانه دریای بالتیک قرار گرفته است. شهر هامبورگ نه فقط شهری دریایی است بلکه سه رودخانه البه، آلستر و بیله از آن عبور می کنند. این موضوع باعث شده تا معماری شهر هامبورگ شناور بر آب طراحی شود و به ونیز شمال آلمان هم شهر ت دارد. شهری که با داشتن پلهای متعدد حتی بیشتر از ونیز شناخته می شود. کروز سواری از رودخانه البه به دریا قطعا فراموش نشدنی است. در هامبورگ بهترین غذاهای دریایی و ارگانیک را می توانید میل کنید. از خوردن غذاهای هامبورگی لذت ببرید چون از بهترین محصولات خود منطقه طبخ می شود. هامبورگ مانند شهرهای مدرن دنیا، دارای بهترین مراکز خرید است. شما ساعتها می توانید در خیابان ها پرسه بزنید و اجناس مورد علاقه خودتان را خریداری کنید. شما در مهمترین شهر فرهنگی جهان با 100 سالن موسیقی، 50 موزه و 45 سالن تئاتر هستید. در بهترین کنسرتها و نمایشهای روز حاضر شوید و لذت محض هنری را تجربه کنید. قدم زدن در شهری با آثار تاریخی و فضای سبز وسیع، هامبورگ را به خاطره ای زیبا برای شما بدل می کند. 

بلیط هواپیما هامبورگ

قیمت بلیط هواپیما هامبورگ

بهترین قیمت بلیط هواپیما هامبورگ 
هامبورگ از زیباترین شهرهای آلمان است. از سواحل بالتیک تا بهترین چشم اندازهای رودخانه ای شهر، سفری جذاب برای گردشگران است. شما می توانید در تعطیلات تابستان به هامبورگ سفر کنید و از تفریحات ساحلی لذت ببرید. با توجه به ارتباط گسترده تجاری و دانشگاهی ایران با آلمان، پروازهای هامبورگ همیشه برقرار است. بسته به تاریخ سفرتان، پرواز مستقیم و همراه با توقف به این مقصد انجام می شود. هنگام تهیه بلیط هامبورگ در تریپ، می توانید نوع ایرلاین تعداد توقف و چارتر یا سیستمی بودن را تعیین کنید. تریپ به شما کمک می کند تا بهترین قیمت برای این مقصد گردشگری را به راحتی پیدا کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما هامبورگ

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما هامبورگ

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز هامبورگ شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول هامبورگ یا  Hamburg  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط هامبورگ را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط هامبورگ

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر هامبورگ را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط هامبورگ

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به هامبورگ مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما هامبورگ

هامبورگ دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه هامبورگ بن است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران هامبورگ، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی هامبورگ HAM

روش خرید بلیط ارزان هامبورگ

اگر برای خرید بلیط ارزان هامبورگ اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر هامبورگ

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر هامبورگ نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری هامبورگ

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری هامبورگ را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران هامبورگ در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما هامبورگ در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما هامبورگ از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما هامبورگ

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران هامبورگ را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران هامبورگ از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر هامبورگ  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل هامبورگ

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل هامبورگ را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران هامبورگ را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران هامبورگ

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران هامبورگ چقدر است؟

فاصله هوایی تهران هامبورگ   3764 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران هامبورگ چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران هامبورگ 5 ساعت و 20 دقیقه است. بر اساس تعداد توقف و شرایط آب و هوایی، این زمان بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران هامبورگ چقدر است؟

هامبورگ 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما هامبورگ ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر، آسترین ایرلاینز و لوفتانزا، پرواز هامبورگ را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما هامبورگ اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط هامبورگ مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما هامبورگ الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت هامبورگ را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر هامبورگ ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان هامبورگ پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری هامبورگ

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری هامبورگ پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط هامبورگ وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما هامبورگ در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به سرمای زمستانی هامبورگ، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه هامبورگ تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه هامبورگ تا مرکز شهر  25 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به هامبورگ

بهترین زمان سفر به هامبورگ
از ماه می تا سپتامبر،  بهترین زمان برای سفر به هامبورگ است.

اطلاعات کاربردی و ضروری هامبورگ

نکاتی که قبل از سفر به هامبورگ باید بدانیم
هامبورگ از بهترین شهرهای دوستدار دوچرخه در دنیا است. شما می توانید با دوچرخه در این شهر گشت و گذار کنید. 

سوغاتی های شهر هامبورگ را بشناسیم

با سوغات هامبورگ آشنا شوید.
آمپلمنشن، ساعت کوکو، کفش بیرکن اشتوک و عروسک اشتایف، سوغات معروف هامبورگ است. 

رزرو هتلهای هامبورگ

آسانترین راه رزرو هتل های هامبورگ
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های هامبورگ است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های هامبورگ همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری هامبورگ

معروفترین جاذبه های گردشگری هامبورگ
ساحل البه 
کلیسای سنت نیکلاس 
گورستان اوهلسدورف 
بندر هامبورگ
موزه هنر و صنعت هامبورگ 
موزه شکلات هامبورگ
هامبورگ راتهاوس 
رود آلستر 
کلیسای سنت میشل 
تونل آلتر 
ناحیه تاریخی و بندر ورهَوس 

شماره تماس های ضروری هامبورگ

شماره تلفن های ضروری هامبورگ
آمبولانس و آتش نشانی: 112
پلیس: 110

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc