https://gateway.trip.ir/api/

پرواز گوایاکیول و خرید بلیط هواپیما گوایاکیول

پرواز گوایاکیول
گوایاکیول

مسیرهای پرطرفدار به گوایاکیول و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

گوایاکیول

راهنمای سفر به گوایاکیول

گوایاکیول بزرگترین شهر اکوادور و مرکز تجاری آن محسوب می شود. این شهر بندری از طریق رودخانه ریوگوایاس به اقیانوس آرام وصل می شود. گوایاکیول منطقه ای تاریخی است که در قرن 16 میلادی توسط دزدان دریایی انگلیسی و فرانسوی مورد هجوم قرار گرفت. یکی از جاهای هیجان انگیز در سفر به اکوادور بازدید از جزیره گالاپاگوس است. این جزیره زیبا با پوشش گیاهی و حیات وحش بی نظیر شما را  به گرفتن عکس های فراوان ترغیب می کند. سواحل زیبای شهر را با قدم زدن در مالکون تجربه کنید. اگر دوست دارید تاریخ 400 ساله شهر را ببینید به محله لاس پناس بروید. در شهر چندین موزه معروف هست که می توانید از هنر، فرهنگ و زندگی مردم اکوادور بیشتر بدانید. تور کشتی دزدان دریایی را فراموش نکنید و از مناظر اقیانوسی لذت ببرید. غذاهای دریایی گوایاکیول منحصربفردند، از انسبولادو تا سویشه طعم و مزه متفاوتی دارند. 

بلیط هواپیما گوایاکیول

بلیط هواپیما گوایاکیول سفر به مقاصد نو

اگر به صورت دایمی سفر می روید و به گردشگری علاقه مند هستید، قطعا دنبال مقصدها جدید و لذت زندگی در محیط جدید هستید. بدون شک گوایاکیول یک مقصد نو برای گردشگران حرفه ای به شمار می رود. منطقه ای خوش آب و هوا در مجاورت اقیانوس آرام و جنگل آمازون. برای تهیه بلیط گوایاکیول فصل خشک را انتخاب کنید. از ماه می تا دسامبر، تاریخ سفر خود را مشخص کنید و در سایت تریپ، بهترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنید. اگر می خواهید سفر ارزان داشته باشید، تاریخ سفر خود را بین ماه ژانویه تا آوریل انتخاب کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما گوایاکیول

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز گوایاکیول شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول گوایاکیول یا  Guayaquil  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط گوایاکیول را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط گوایاکیول

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر گوایاکیول را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط گوایاکیول

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما گوایاکیول از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به گوایاکیول مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما گوایاکیول

گوایاکیول دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی خوزه خواکین د اولمدو است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران گوایاکیول، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی خوزه خواکین د اولمدو GYE

روش خرید بلیط ارزان گوایاکیول

اگر برای خرید بلیط ارزان گوایاکیول اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر گوایاکیول

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر گوایاکیول نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری گوایاکیول

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری گوایاکیول را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران گوایاکیول در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما گوایاکیول از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما گوایاکیول

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران گوایاکیول را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران گوایاکیول از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر گوایاکیول  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل گوایاکیول

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل گوایاکیول را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران گوایاکیول را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران گوایاکیول چقدر است؟

فاصله هوایی تهران گوایاکیول  13785کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران گوایاکیول چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به گوایاکیول وچود ندارد، حداقل زمان پرواز از 24 ساعت به بالاست. بسته به تعداد توقف و شرایط آب و هوایی این زمان بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران گوایاکیول چقدر است؟

گوایاکیول 8 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما گوایاکیول ارائه می کنند؟

هواپیمایی قطرایرویز، ترکیش، کی ال ام  و ایرفلوت، پرواز گوایاکیول را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما گوایاکیول اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط گوایاکیول مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما گوایاکیول الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت گوایاکیول را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر گوایاکیول ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان گوایاکیول پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری گوایاکیول

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری گوایاکیول پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط گوایاکیول وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما گوایاکیول در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه فصل بارندگی گوایاکیول از ژانویه تا آوریل است، بلیط هواپیما در این ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه گوایاکیول تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه گوایاکیول تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به گوایاکیول
از ماه می تا دسامبر به دلیل هوای مناسب، بهترین زمان سفر به گوایاکیول است. 
نکاتی که قبل از سفر به گوایاکیول باید بدانیم
از آب لوله کشی گوایاکیول برای آشامیدن استفاده  نکنید و همیشه آب معدنی همراه داشته باشید.
با سوغات گوایاکیول آشنا شوید.
کلاه پانامایی، شکلات، عروسک لاما و سازهای سنتی، سوغات معروف گوایاکیول است.
آسانترین راه رزرو هتل های گوایاکیول
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های گوایاکیول است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های گوایاکیول همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری گوایاکیول
جزیره گالاپاگوس
مرکز تاریخی سوینسا
ساحل سالیناس
لاتاکونجا
پارک ملی ماچالیلا
بازار اوتاوالو
تنا
شماره تلفن های ضروری گوایاکیول
پلیس: 101
آتش نشانی: 102
آمبولانس: 131
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc