https://gateway.trip.ir/api/

پرواز ادینبرا و خرید بلیط هواپیما ادینبرا

پرواز ادینبرا
ادینبرا

مسیرهای پرطرفدار به ادینبرا و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

ادینبرا

راهنمای سفر به ادینبرا

ادینبرا یک مقصد ایده آل در سفر به بریتانیاست. شما می توانید در این شهر ساعتها گشت و گذار کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. چرا که شهر ادینبرا به خاطر ارزشهای معماری و تاریخی، در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. در شهرهایی مثل ادینبرا اول سروقت موزه ها و قلعه ها بروید. قلعه ادینبرا با برج و باروهای سنگی بر بالای تپه مشرف به شهر قرار گرفته است. شما در این محل مناظر زیبایی از شهر ادینبرا خواهید دید. زندگی شهری در ادینبرا را با رفتن به خیابان سلطنتی تجربه کنید. این خیابان پر از ساختمانهای قدیمی و کافه است، مسیری عالی که از قدم زدن و هوای خوب لذت خواهید برد. دیدن کلیسای جامع سنت گیلز و باغ پرینسز از مکانهای ثابت گردشگران است که باید ببینید. ژوپیتر آرتلند جایی برای غرق شدن در هنر و زیبایی است. یک فضای سبز خلاقانه و منحصر بفرد که با مجسمه های گوناگون طراحی شده است. در آخر به ساحل پرتوبلو سری بزنید و از چشم انداز زیبای غروب لذت ببرید. بلیط هواپیما ادینبرا
بلیط هواپیما ادینبرا برای فستیوال فرینج
برای گردشگران ایرانی، ادینبرا چندان شناخته شد نیست. در حالی که این شهر زیبا یکی از بهترین مقاصد گردشگری انگلیس است. بهترین زمان سفر به ادینبرا، هنگام فستیوال فرینج است. این فستیوال بزرگ هرساله در تابستان و ماه اگوست برگزار می شود. برای شرکت در این جشن لازم است از چند ماه قبل بلیط ادینبرا تهیه کنید. به دلیل اینکه در این زمان گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند. شما با مراجعه به سایت تریپ علاوه بر خرید آسان بلیط هواپیما، می توانید رزرو هتل ادینبرا هم انجام دهید و از مزایای خرید همزمان در تریپ استفاده کنید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما ادینبرا

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز ادینبرا شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول ادینبرا یا Edinburgh  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط ادینبرا را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط ادینبرا

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر ادینبرا را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط ادینبرا

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما ادینبرا از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به ادینبرا مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما ادینبرا

ادینبرا دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی ادینبرا است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران ادینبرا، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی ادینبرا

روش خرید بلیط ارزان ادینبرا

اگر برای خرید بلیط ارزان ادینبرا اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر ادینبرا

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر ادینبرا نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری ادینبرا

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری ادینبرا را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران ادینبرا در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما ادینبرا از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما ادینبرا

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران ادینبرا را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران ادینبرا از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر ادینبرا  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل ادینبرا

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ادینبرا را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران ادینبرا را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران ادینبرا چقدر است؟

فاصله هوایی تهران ادینبرا  4636 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران ادینبرا چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به ادینبرا برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران ادینبرا از  6 ساعت به بالاست. این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران ادینبرا چقدر است؟

ادینبرا 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما ادینبرا ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش، ایرفرانس، بریتیش ایرویز و قطرایرویز، پرواز ادینبرا را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ادینبرا اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط ادینبرا مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ادینبرا الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت ادینبرا را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر ادینبرا ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان ادینبرا پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ادینبرا

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری ادینبرا پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط ادینبرا وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما ادینبرا در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری ادینبرا است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه ادینبرا تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه ادینبرا تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به ادینبرا

ماه جولای و اگوست بهترین زمان سفر به ادینبرا است. فقط در نظر داشته باشید در ماه اگوست به خاطر فستیوالهای شهر، ادینبرا بسیار شلوغ است.

نکاتی که قبل از سفر به ادینبرا باید بدانیم
اتوبوس های شهری ادینبرا فقط پول نقد می گیرند. همیشه همراه خود سکه های اسکاتلندی داشته باشید.
با سوغات ادینبرا آشنا شوید.
کاسه کوییش، شال تارتان، چای اسکاتلندی و زیورآلات هتر جمز، سوغات معروف ادینبرا است.
آسانترین راه رزرو هتل های ادینبرا
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های ادینبرا است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های ادینبراهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری ادینبرا
خیابان سلطنتی
قلعه ادینبرا
کلیسای جامع سنت گیلز
یادمان اسکات
باغ پرینسز
منطقه ی ساحلی گیلمرتون
ژوپیتر آرتلند
شماره تلفن های ضروری ادینبرا
اضطراری:999 
پلیس: 101
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ادینبرا

شهر ادینبرا دارای چند فرودگاه است؟

شهرادینبرا یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی ادینبرا دارد.

فاصله فرودگاه بین المللی ادینبرا تا مرکز شهر چقدر است؟

15 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه ادینبرا می‌روند؟

فرودگاه بین المللی ادینبرا 

بلیط هواپیما ادینبرا را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد ادینبرا پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت ادینبرا را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهرادینبرا نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما ادینبرا چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما ادینبرا و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران ادینبرا چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به ادینبرا برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران ادینبرا از  8 ساعت به بالاست. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ادینبرا چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری ادینبرا است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی ادینبرا، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های ادینبرا و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc