https://gateway.trip.ir/api/

پرواز دزفول و خرید بلیط هواپیما دزفول

پرواز دزفول
دزفول

مسیرهای پرطرفدار به دزفول و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

دزفول

راهنمای سفر به دزفول

خوزستان سرزمین تاریخ و طبیعت باشکوه است. دزفول از شهرهای با سابقه ایران است. زمانی دانشگاه جندی شاپور از بزرگترین مراکز علمی کشوره بوده است. آثار کهن دزفول چون پل تاریخی، آسیاب آبی و کاخ شائور را ببینید تا به عمق زمان سفر کنید. با گشت زدن در بافت قدیم شهر، زیباترین معماری بومی را خواهید دید. بازدید از خانه تاریخی سوزنگر، شما را به دل حیاط های سرسبز و سبک درونگرای معماری ایرانی  خواهد برد. طبیعت زاگرس را در دزفول به خوبی لمس خواهید کرد، به خصوص در اواخر زمستان و اوایل بهار دیدن منطقه شهیون و دریاچه زیبای آن را از دست ندهید. اگر عاشق طبیعت گردی هستید، دره کول خرسان و توبیرون تجربه ای منحصر برای دیدن جذابیتهای زاگرس است. سفر به دزفول بدون دیدن آبشار شوی تکمیل نمی شود. این آبشار یکی از زیباترین آبشارهای ایران است که شما را مسحور عظمت و زیبایی خود خواهد کرد. 

بلیط هواپیما دزفول
مزیت خرید بلیط هواپیما دزفول برای سفر پر ماجرا
اگر تا بحال به دزفول سفر نکرده اید، تجربه ای هیجان انگیز در انتظار شماست. از دیدن آثار قدیمی تا طبیعت بکر منطقه، شما را به سفری پر ماجرا دعوت می کند. به جای اینکه مسافت طولانی جاده و سختیهایش را تحمل کنید، بلیط دزفول را با مناسبترین قیمت از تریپ بخرید. سفر هوایی باعث صرفه جویی در زمان شما می شود و فرصت بیشتری برای گشت و گذار در اختیار دارید. ماه اسفند بهترین زمان است تا در هوایی عالی و با خرید بهترین قیمت بلیط هواپیما، سفری فراموش نشدنی را سپری کنید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما دزفول

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز دزفول شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول دزفول یا  Dezful  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط دزفول را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط دزفول

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر دزفول را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط دزفول

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما دزفول از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به دزفول مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما دزفول

دزفول دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه دزفول است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران دزفول، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه دزفول DEF

روش خرید بلیط ارزان دزفول

اگر برای خرید بلیط ارزان دزفول اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر دزفول

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر دزفول نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری دزفول

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری دزفول را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران دزفول در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما دزفول از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما دزفول

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران دزفول را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران دزفول از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر دزفول  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل دزفول

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دزفول را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران دزفول را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران دزفول چقدر است؟

فاصله هوایی تهران دزفول  458  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران دزفول چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به دزفول یک ساعت و 10 دقیقه است. با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما دزفول ارائه می کنند؟

هواپیمایی زاگرس، نفت و ایران ایر، پرواز دزفول را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما دزفول اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط دزفول مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما دزفول الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت دزفول را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر دزفول ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان دزفول پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری دزفول

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری دزفول پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط دزفول وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما دزفول در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه هوای دزفول در تابستان خیلی گرم است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه دزفول تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه دزفول تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به دزفول
بهار و زمستان بهترین زمان برای سفر به دزفول است.
نکاتی که قبل از سفر به دزفول باید بدانیم
در سفر به دزفول، شرایط فرهنگی و عرفی را در نظر بگیرید. از سفر و کمپ در مناطق طبیعی بدون راهنماهای محلی و امکانات لازم اجتناب کنید.
با سوغات دزفول آشنا شوید.
خراطی ، تولیدات ورشو، کلوچه محلی و قلم نی ، سوغات معروف دزفول است. 
آسانترین راه رزرو هتل های دزفول
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های دزفول است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های دزفول همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری دزفول
آبشار شوی
دره توبیرون
رودخانه دز
روستای پامنار
دریاچه شهیون
دره کول خرسان
پل قدیمی دزفول
آسیاب‌های آبی
شماره تلفن های ضروری دزفول
پیش شماره دزفول: 0641
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به دزفول

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc