https://gateway.trip.ir/api/

پرواز داروین و خرید بلیط هواپیما داروین

پرواز داروین
داروین

مسیرهای پرطرفدار به داروین و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

داروین

راهنمای سفر به داروین

داروین در شمال استرالیا، زمانی سکونتگاه بومیان بود اما امروز شهری مدرن و گردشگری محسوب می شود. شهری که به داشتن انواع کروکودیل معروف است. شما به یکی از دورترین شهرهای دنیا سفر می کنید. پس بهتر است قبل از سفر با ویژگیهای داروین آشنا شوید:
شنا در دریاچه تمساح ها در کوتا کوتا
ترکیب غذاهای بومی و اروپایی
ماجراجویی و سافاری در پارک ملی کاکادو
فستیوالها و رویدادهای هیجان انگیز
تجربه زندگی با بومیان استرالیا
بازارهای متنوع و جذاب مانند پاراپ مارکت


بلیط هواپیما داروین
چگونه بلیط ارزان هواپیما داروین تهیه کنیم؟
داروین شهری گران برای گردشگران است. پس برای اینکه سفری دلخواه به این شهر داشته باشید، از هزینه رفت و آمد خود بکاهید. روش مرسوم سفر در زمانهای غیر گردشگری است. اگر در زمستان به این منطقه سفر کنید، نه فقط هزینه بلیط داروین کمتر است بلکه هتلها هم تخفیف ویژه برای گردشگران دارند. نوع ایرلاین و کلاس پروازی که انتخاب می کنید نیز بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد. تریپ به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه، به بلیط مطلوب و اقتصادی برسید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما داروین

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز داروین شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول داروین یا  Darwin  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط داروین را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط داروین

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر داروین را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط داروین

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما داروین از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به داروین مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما داروین

داروین دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی داروین است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران داروین، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی داروین DRW

روش خرید بلیط ارزان داروین

اگر برای خرید بلیط ارزان داروین اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر داروین

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر داروین نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری داروین

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری داروین را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران داروین در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما داروین از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما داروین

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران داروین را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران داروین از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر داروین  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل داروین

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل داروین را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران داروین را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران داروین چقدر است؟

فاصله هوایی تهران داروین 9884 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران داروین چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به داروین وجود ندارد، متناسب با تعداد توقف،  24 ساعت به بالا طول می کشد.

اختلاف ساعت تهران داروین چقدر است؟

داروین 7 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما داروین ارائه می کنند؟

هواپیمایی کانتاس، قطرایرویز و امارات، پرواز داروین را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما داروین اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط داروین مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما داروین الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت داروین را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر داروین ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان داروین پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری داروین

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری داروین پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط داروین وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما داروین در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه زمستان در داروین هوا به بالاترین دمای خود می رسد، بلیط هواپیما در این ماه ارزانتر است.

فاصله فرودگاه داروین تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه داروین تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به داروین
از ماه می تا اکتبر، بهترین زمان سفر به داروین است. 
نکاتی که قبل از سفر به داروین باید بدانیم
خلیج کولن در شهر داروین یکی از بهترین جاها برای اقامت است. این محل با مناظر دریایی و دسترسی راحت به مرکز شهر، هتلهای متنوعی دارد.
با سوغات داروین آشنا شوید.
بوت اوگ، کلاه اکوبرا، چرم کانگرو و بومرنگ، سوغات معروف داروین است.
آسانترین راه رزرو هتل های داروین
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های داروین است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های داروین همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری داروین
ساحل مندل
موزه داروین
مرداب رودخانه ماری
باغ گیاهشناسی جرج براون
موزه هوانوردی
پارک ملی کاکادو
شماره تلفن های ضروری داروین
آتش نشانی: 100
پلیس: 101
آمبولانس: 107
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc