https://gateway.trip.ir/api/

پرواز دالاس و خرید بلیط هواپیما دالاس

پرواز دالاس
دالاس

مسیرهای پرطرفدار به دالاس و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

دالاس

راهنمای سفر به دالاس

دالاس از شهرهای بزرگ و مرفه آمریکا است. شهری سرزنده که مانند دیگر شهرهای آمریکا مخلوطی از فرهنگ ها را در خود جای داده است. سیستم حمل و نقل عمومی در دالاس قوی است و گردشگران به راحتی می توانند در شهر جابجا شوند. در دالاس فستیوالهای متنوعی مانند فستیوال کابویها برگزار می شود. مراکز خرید ریز و درشت یکی از جاذبه های اصلی دالاس است که هزاران گردشگر را به این مقصد راهی می کند. برج ریونیون از نمادهای دالاس است، دیدن این برج 170 متری در شب را نباید از دست داد. برای گردشگرانی که دوست دارند زندگی مردم دالاس را به دور از هیاهو شهر ببینند، پارک کاید وارن و دریاچه وایت راک جای مناسبی است. این فضای سبز از جاهای محبوب دالاسی های برای وقت گذرانی و پیک نیک است. شهر دالاس جاذبه های گردشگری مختلفی دارد که می توان به یادبود جان اف کندی، مرکز سمفونی مورتون هیمیرسون، موزه سیکس فلور و باغ گیاه شناسی اشاره کرد.بلیط هواپیما دالاس
بلیط هواپیما دالاس در بهترین موقعیت
دالاس شهری زنده است که به دلیل جذابیت های شهری متنوع از جمله فستیوال ها، مسافران زیادی را جذب می کند. برای داشتن سفری پر هیجان، بهتر است زمان سفر خود را یکی از فستیوالهای معروف دالاس مانند دیپ الوم آرتز هماهنگ کنید. این فستیوال در آوریل برگزار می شود. با توجه به اینکه فصل گردشگری دالاس تابستان است، در این زمان بلیط دالاس با قیمت پایینتر ارایه می شود. تریپ به شما کمک می کند تا متناسب با تاریخ سفر خود، بهترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما دالاس

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز دالاس شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول دالاس یا Dallas  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط دالاس را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط دالاس

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر دالاس را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط دالاس

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما دالاس از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به دالاس مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما دالاس

دالاس دارای دو فرودگاه با نام فرودگاه دالاس فورت ورث و فرودگاه دالاس لاو فیلد  است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران دالاس، در بخش فیلترها 2 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی دالاس فورت ورثDFW

فرودگاه بین‌المللی دالاس لاو فیلد DAL

روش خرید بلیط ارزان دالاس

اگر برای خرید بلیط ارزان دالاس اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر دالاس

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر دالاس نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری دالاس

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری دالاس را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران دالاس در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما دالاس از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما دالاس

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران دالاس را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران دالاس از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر دالاس  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل دالاس

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دالاس را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران دالاس را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران دالاس چقدر است؟

فاصله هوایی تهران دالاس  13949 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران دالاس چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران دالاس بیش از  19 ساعت است. البته با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران دالاس چقدر است؟

دالاس 9 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما دالاس ارائه می کنند؟

هواپیمایی قطر ایرویز، ترکیش، امارات و لوفتهانزا، پرواز دالاس را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما دالاس اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط دالاس مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما دالاس الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت دالاس را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر دالاس ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان دالاس پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری دالاس

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری دالاس پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط دالاس وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما دالاس در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه از ماه سپتامبر تا نوامبر فصل گردشگری دالاس است، در ماههای دیگر سال بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه دالاس تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه دالاس تا مرکز شهر 30 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به دالاس
با اینکه تابستان اوج سفر به دالاس است اما از سپتامبر تا نوامبر به دلیل هوای مناسب، بهترین زمان سفر به این شهر است. 
نکاتی که قبل از سفر به دالاس باید بدانیم
مناطق گردشگری، امن ترین نقاط برای تردد توریست است. در سفر به دالاس از رفتن به مناطق غیر گردشگری به خصوص در شب اجتناب کنید.
با سوغات دالاس آشنا شوید.
کلاه و کفش کابوی، زیورآلات، تیشرت، سوغات معروف دالاس است.
آسانترین راه رزرو هتل های دالاس
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های دالاس است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های دالاسهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری دالاس
یادبود جان اف کندی 
مرکز سمفونی مورتون هیمیرسون 
برج ریونیون
 موزه سیکس فلور 
باغ گیاه شناسی 
شماره تلفن های ضروری دالاس
اضطراری:999 
پلیس: 101
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط دالاس

شهر دالاس دارای چند فرودگاه است؟

دالاس دارای دو فرودگاه با نام فرودگاه دالاس فورت ورث و فرودگاه دالاس لاو فیلد است.

فاصله فرودگاه بین المللی دالاس تا مرکز شهر چقدر است؟

30 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه دالاس می‌روند؟

فرودگاه دالاس فورت ورث و فرودگاه دالاس لاو فیلد

بلیط هواپیما دالاس را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان

آیا بلیط رفت و برگشت دالاس را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهردالاس نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما دالاس چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما دالاس و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران دالاس چقدر است؟

بیش از 19 ساعت است و با توجه به تعداد توقف ها و شرایط آب و هوایی بیشتر نیز خواهد شد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دالاس چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری دالاس است، در ماههای دیگر سال بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی دالاس، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های دالاس و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc