https://gateway.trip.ir/api/

پرواز کاونتری و خرید بلیط هواپیما کاونتری

پرواز کاونتری
کاونتری

مسیرهای پرطرفدار به کاونتری و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

کاونتری

راهنمای سفر به کاونتری

کاونتری از شهرهای بزرگ انگلیس است که دوچرخه سازی و موتور آن شهرت دارد. اگر به موزه حمل و نقل در کاونتری بروید با دنیای پر فراز و نشیب این صنعت آشنا می شوید. بانوی گودیوا از یادمانهای معروف این شهر است که بر اساس افسانه ای قدیمی در میدان مرکزی کاونتری قرار دارد. کاونتری خانه شکسیپر را در خود جای داده است. این نویسنده نامدار در روستایی نزدیک کاونتری به دنیا آمده است. از جاهای تاریخی شهر کلیسای جامع کاونتری ، قلعه وارویک و قلعه رومن لوت است. در گشت و گذار شهری از گالری و موزه هربرت و پارک یادمان جنگ نیز بازدید کنید تا زندگی در کاونتری را بیشتر لمس کنید.

بلیط هواپیما کاونتری

بلیط هواپیما کاونتری برای سفر چند منظوره

از انجایی که بلیط کاونتری به صورت مستقیم از ایران وجود ندارد، می توانید برای سفری چند منظوره برنامه ریزی کنید. اول سفری کوتاه به شهر لندن سفر داشته باشید و بعد با قطار راهی کاونتری شوید. اگر می خواهید کمتر هزینه کنید، اول با پرواز به بیرمنگام وارد شوید و با گذراندن چند روز در این شهر، به سمت کاونتری بروید. چون پروازی طولانی در پیش دارید، هزینه بلیط ونوع ایرلاین مهم است. با مراجعه به سایت تریپ خواهید توانست بهترین قیمت بلیط هواپیما را برای تاریخ مورد نظر خود پیدا کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کاونتری

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز کاونتری شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول کاونتری یا Coventry  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط کاونتری را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط کاونتری

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر کاونتری را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کاونتری

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما کاونتری از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به کاونتری مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کاونتری

کاونتری دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی کاونتری است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کاونتری، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی کاونتری CVT

روش خرید بلیط ارزان کاونتری

اگر برای خرید بلیط ارزان کاونتری اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کاونتری

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر کاونتری نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کاونتری

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری کاونتری را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران کاونتری در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما کاونتری از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کاونتری

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران کاونتری را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران کاونتری از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر کاونتری در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کاونتری

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کاونتری را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران کاونتری را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران کاونتری چقدر است؟

فاصله هوایی تهران کاونتری 4487 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کاونتری چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به کاونتری برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران کاونتری از 10 ساعت به بالاست. این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران کاونتری چقدر است؟

کاونتری 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کاونتری ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش، پگاسوس، لوفتهانزا، پرواز کاونتری را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کاونتری اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط کاونتری مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کاونتری الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کاونتری را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کاونتری ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کاونتری پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کاونتری

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری کاونتری پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کاونتری وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما کاونتری در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری کاونتری است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه کاونتری تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه کاونتری تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به کاونتری
از ماه ژوئن تا اگوست بهترین زمان سفر به کاونتری است. 
نکاتی که قبل از سفر به کاونتری باید بدانیم
از ایران پرواز مستقیم به کاونتری وجود ندارد. شما می توانید ابتدا به لندن وارد شوید و پس از بازدید از این شهر با ماشین یا قطار به کاونتری سفرکنید. 
با سوغات کاونتری آشنا شوید.
یادگاری های باشگاه فوتبال کاونتری، سوغات معروف کاونتری است.
آسانترین راه رزرو هتل های کاونتری
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های کاونتری است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های کاونتریهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری کاونتری
کلیسای جامع کاونتری
قلعه رومن لوت
خیابان اسپان
گالری و موزه هربرت
پارک یادمان جنگ
قلعه وارویک
خانه شکسپیر
شماره تلفن های ضروری کاونتری
اضطراری:999 
پلیس: 101
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کاونتری

شهر کاونتری دارای چند فرودگاه است؟

کاونتری دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی کاونتری است.

فاصله فرودگاه بین المللی کاونتری تا مرکز شهر چقدر است؟

15 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه کاونتری می‌روند؟

فرودگاه بین‌المللی کاونتری

بلیط هواپیما کاونتری را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد کاونتری پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت کاونتری را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهرکاونتری نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما کاونتری چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما کاونتری و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران کاونتری چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به کاونتری برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران کاونتری از 10 ساعت به بالاست.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کاونتری چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری کاونتری است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی کاونتری، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های کاونتری و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc