https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بریستول و خرید بلیط هواپیما بریستول

پرواز بریستول
بریستول

مسیرهای پرطرفدار به بریستول و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بریستول

راهنمای سفر به بریستول

بریستول از شهرهای مهم انگلیس و محبوب دانشجویان دنیاست. برای سفر به این شهر تاریخی شک نکنید چرا که قبلا به عنوان بهترین شهر گردشگری انگلیس انتخاب شده است. این شهر سر سبز، زادگاه بنکسی هنرمند معروف گرافیتی معاصر است. هنگام قدم زدن در خیابان های شهر، دیوارنگاره های بنکسی را خواهید دید. یکی از جاهای هیجان انگیز بریستول، بازار نیکلاس است که مانند بازارهای مکاره همه چیز در آن پیدا می کنید. بریستول قرنها قدمت دارد، از غار وکی هول تا کلیسای جامع شهر نشانه های قدمت این منطقه است. البته اگر می خواهید بیشتر آثار قدیمی شهر را ببینید، حتما به خیابان کینگ سر بزنید. در بریستول حمام های قدیمی رومی هست که برای رفع خستگی و لذت استحمام در مکانی تاریخی جذاب است. از جاهای معروف شهر پل معلق کلیفتون است که گردشگران را برای تجربه آدرنالین راهی می کند. چشم انداز زیبای پل برای همیشه در خاطر شما خواهد ماند. از بندرگاه بریستول هم غافل نشوید که برای یک پیاده روی دلچسب و صرف غذاهای دریایی حرف ندارد.


بلیط هواپیما بریستول
بلیط هواپیما بریستول برای فستیوال بالون ها
گردشگری فستیوال، یک شاخه پرطرفدار توریسم است. اگر دوست دارید در بهترین موقع به بریستول سفر کنید، مرداد ماه زمان مناسبی است. شما می توانید در یکی از بزرگترین فستیوال های بالون اروپا شرکت کنید و در آب و هوای مطبوع، از شهر دیدن کنید. برای عملی ساختن سفرتان، به سایت تریپ مراجعه کنید. تاریخ سفر خود و نام مقصد را وارد کنید. لیست جامعی از تمام پروازهای مقصد بریستول پیدا خواهید کرد. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط بریستول را از تریپ خریداری کنید.  

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بریستول

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بریستول شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بریستول یا Bristol را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بریستول را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بریستول

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بریستول را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بریستول

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بریستول از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بریستول مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بریستول

بریستول دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بریستول است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بریستول، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بریستول BRS

روش خرید بلیط ارزان بریستول

اگر برای خرید بلیط ارزان بریستول اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بریستول

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بریستول نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بریستول

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بریستول را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران بریستول در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بریستول از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بریستول

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بریستول را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بریستول از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بریستول  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بریستول

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بریستول را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بریستول را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران بریستول چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بریستول 4580 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بریستول چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به بریستول برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران بریستول از 15 ساعت به بالاست. این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران بریستول چقدر است؟

بریستول 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بریستول ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش، ایرفرانس، بروکسل ایرلاینز، پرواز بریستول را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بریستول اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بریستول مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بریستول الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بریستول را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بریستول ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بریستول پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بریستول

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بریستول پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بریستول وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بریستول در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان و بهار فصل گردشگری بریستول است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بریستول تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بریستول تا مرکز شهر 25 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به بریستول
از ماه می تا جولای و از گوست تا سپتامبر بهترین زمان سفر به بریستول است. 

نکاتی که قبل از سفر به بریستول باید بدانیم

در بریستول شما می توانید از تورهای رایگان شهرگردی برای آشنایی بهتر با جاذبه ها استفاده کنید.

با سوغات بریستول آشنا شوید.
پنیر، شال رنگی، ظروف شیشه ای و آثار هنری، سوغات معروف بریستول است.
آسانترین راه رزرو هتل های بریستول
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بریستول است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بریستولهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری بریستول
پل معلق کلیفتون
کلیسای جامع بریستول
خیابان کینگ
بازار نیکلاس
گرافیتی های بنکسی
شماره تلفن های ضروری بریستول
اضطراری:999 
پلیس: 101
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بریستول

شهر بریستول دارای چند فرودگاه است؟

بریستول دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بریستول است.

فاصله فرودگاه بین المللی بریستول تا مرکز شهر چقدر است؟

25 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه بریستول می‌روند؟

فرودگاه بین‌المللی بریستول

بلیط هواپیما بریستول را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد بریستول پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت بریستول را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهربریستول نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما بریستول چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما بریستول و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران بریستول چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به بریستول برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران بریستول از 15 ساعت به بالاست. این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بریستول چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان و بهار فصل گردشگری بریستول است، در ماههای دیگر سال به خصوص فصل سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی بریستول، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های بریستول و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc