https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بریزبن و خرید بلیط هواپیما بریزبن

پرواز بریزبن

مسیرهای پرطرفدار به بریزبن و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به بریزبن

بریزبن در شرق استرالیا و بر کرانه اقیانوس آرام قرار گرفته است. بریزبن مرکز ایالت کوینزلند است. شهری که به داشتن مراکز خرید معروفیت دارد. شهری با شور جوانی که بعد از برگزاری مسابقات 1982 بر سر زبانها افتاد و رشد ناگهانی پیدا کرد. اگر می خواهید به این مقصد استرالیایی سفر کنید، نکات برجسته در مورد بریزبن را بدانید:
شهری با کوالاهای فراوان
فرهنگ غذایی متنوع 
مراکز خرید متعدد خیابان کویین
باغهای استوایی و میوه های گرمسیری
هیجان در ارتفاع بریج استوری
سواحل آفتابی و قایق سواری
کروز سواری در رودخانه بریزبن
ورزشهای آبی در جزیره مورتون

بلیط هواپیما بریزبن

قیمت بلیط هواپیما بریزبن

 بلیط هواپیما بریزبن در بهترین زمان
بریزبن مانند سایر مقاصد گردشگری ساحلی، هواداران زیادی دارد. سفر به استرالیا را با دیدن این شهر در فصل بهار تجربه کنید. در تعطیلات عید، هوای بریزبن مطبوع و مناسب گردش است. شما برای تهیه بلیط بریزبن، چند ماه قبل از سفر اقدام کنید. بلیط سیستمی دارای این مزیت است که قیمت معینی دارد. شما می توانید در تریپ به سادگی خرید خود را در صفحه پرواز انجام دهید. خرید شما از طریق آنلاین و کمترین زمان ممکن انجام می شود. در صورت لغو بلیط نیز، استرداد به صورت آنلاین قابل انجام است. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بریزبن

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بریزبن

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بریزبن شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بریزبن یا  Brisbane  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بریزبن را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بریزبن

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بریزبن را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بریزبن

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بریزبن از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بریزبن مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بریزبن

بریزبن دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بریزبن است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بریزبن، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بریزبن BNE

روش خرید بلیط ارزان بریزبن

اگر برای خرید بلیط ارزان بریزبن اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بریزبن

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بریزبن نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بریزبن

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بریزبن را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران بریزبن در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما بریزبن در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما بریزبن از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بریزبن

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بریزبن را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بریزبن از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بریزبن  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بریزبن

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بریزبن را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بریزبن را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران بریزبن

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران بریزبن چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بریزبن   13530 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بریزبن چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به بریزبن وجود ندارد، متناسب با تعداد توقف،  21ساعت به بالا طول می کشد.

اختلاف ساعت تهران بریزبن چقدر است؟

بریزبن 7 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بریزبن ارائه می کنند؟

هواپیمایی کانتاس، قطرایرویز و امارات، پرواز بریزبن را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بریزبن اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بریزبن مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بریزبن الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بریزبن را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بریزبن ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بریزبن پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بریزبن

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بریزبن پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بریزبن وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بریزبن در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه از آوریل تا ژوئن در بریزبن هوا به کمترین دمای خود می رسد، بلیط هواپیما در این ماه ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بریزبن تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بریزبن تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به بریزبن

بهترین زمان سفر به بریزبن
از ماه مارس تا می، بهترین زمان سفر به بریزبن است. 

اطلاعات کاربردی و ضروری بریزبن

نکاتی که قبل از سفر به بریزبن باید بدانیم
مرکز شهر بریزبن برای کسانی که اولین بار به این شهر سفر می کنند، بهترین گزینه اقامت است. تجربه زندگی با مردم محلی، شور و حیات شهری و نزدیکی به جاذبه های مهم از دلایل اقامت در این منطقه است.

سوغاتی های شهر بریزبن را بشناسیم

با سوغات بریزبن آشنا شوید.
بوت اوگ، شکلات دست ساز، چرم کانگرو و عسل، سوغات معروف بریزبن است.

رزرو هتلهای بریزبن

آسانترین راه رزرو هتل های بریزبن
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بریزبن است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بریزبن همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری بریزبن

معروفترین جاذبه های گردشگری بریزبن
باغ گیاهشناسی مونت کوتا
گالری هنر مدرن
ساوث بنک
کویین استریت
استوری بریج
جزیره مورتون
موزه بریزبن

شماره تماس های ضروری بریزبن

شماره تلفن های ضروری بریزبن
آتش نشانی: 100
پلیس: 101
آمبولانس: 107

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc