https://gateway.trip.ir/api/

پرواز برلین و خرید بلیط هواپیما برلین

پرواز برلین
برلین

مسیرهای پرطرفدار به برلین و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

برلین

راهنمای سفر به برلین

برلین شهر تاریخی اروپا پایتخت آلمان، شهر هنر و فرهنگ، بازمانده از جنگ جهانی اما پابرجا. برلین برای مهاجران مقصد جالبیه حتی برای دانشجویان و هنرمندان. شهر کافه نشینی ها، بازارهای محلی جالب، سوسیس های دست ساز ناب و شنیسل بیظیر، جزیره زیبای موزه ها، آثار بجا مانده از جنگ جهانی، اتوبوسهای دوطبقه جالب و ...

بلیط هواپیما برلین

بلیط هواپیما برلین| بلیط چارتر پرواز تهران برلین

خرید بلیط پرواز تهران برلین همچنین بهترین قیمت بلیط تهران برلین و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

خرید ارزانترین بلیط هواپیما برلین هنگام فستیوالها

برلین از بهترین شهرهای گردشگری دنیاست. بسیاری از ایرانیان به واسطه تحصیل، تجارت و یا مسافرت های تفریحی پرواز تهران برلین را خریداری می کنند. به همین دلیل در تمام فصول بلیط آلمان در دسترس است. بسته به اینکه شما چه فصلی سفر می کنید، روی قیمت بلیط آلمان تاثیر می گذارد. اگر می خواهید در زمان برگزاری فستیوالها بلیط هواپیما تهران برلین سفر کنید، تاریخ سفر شما اهمیت پیدا می کند. زیرا اگر در تابستان باشد، بلیط هواپیما آلمان گرانتر خواهد بود. شما لازم است قبل از سفرتان، قیمت بلیط ایران به آلمان مناسب با بودجه خود پیدا کنید. قیمت بلیط تهران آلمان با توجه به شرایط نوسان دارد و تعیین قیمت دقیق از قبل مشخص نیست. برای اینکه با اطمینان خاطر بلیط تهران برلین خرید کنید، بهتر است به سایت تریپ مراجعه کنید. خرید بلیط هواپیما به آلمان از سایت تریپ چند ویژگی مهم دارد. اول اینکه شما با یک جستجوی ساده از تعداد پروازهای تهران برلین و پرواز برلین به تهران با خبر می شوید. دوم اینکه با نمایش لیست تمام پروازها، قیمت بلیط هواپیما تهران برلین در اختیار شماست. کافیست اطلاعات ضروری را وارد کنید و از سیستم فیلترینگ تریپ برای دقیق کردن قیمت بلیط تهران به آلمان استفاده کنید. نکته مهم در تعیین قیمت بلیط تهران برلین، تاریخ سفر، نوع ایرلاین و کلاس پرواز انتخابی شماست. با تغییر در فیلتر ها می توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما آلمان را پیدا کنید. در نظر داشته باشید خرید بلیط رفت و برگشت همزمان، قیمت بلیط هواپیما ایران به آلمان را کاهش می دهد. هنگام استفاده از سایت تریپ شما هم از پروازهای موجود و هم  از مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران آلمان برخودار هستید. همچنین مسیر بلعکس بلیط هواپیما المان به ایران و نوسان قیمت بلیط آلمان از تهران هر ایرلاین مطلع می شوید. باز اگر می خواهید از هزینه پرواز به آلمان کم کنید، پروازهای چارتر را چک کنید.

برلین آب و هوای اقیانوسی دارد که تابستان‌های گرم و همچنین مرطوب، زمستان‌های سرد و برفی، بهترین فصل برای مسافرت به برلین پاییز و بهار است که آب و هوای خنک و معتدل دارد.

مراحل جستجوی آنلاین بلیط هواپیما برلین

سریعترین راه خرید بلیط هواپیما آلمان مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط تهران برلین شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  برلین یا Ber  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست مسیرهای پرطرفدار پیشنهاد می کند تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط آلمان خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست قیمت بلیط هواپیما آلمان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط برلین

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته است تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتری را بین گرانترین تا ارزان ترین پرواز تهران برلین پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما به آلمان ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط برلین

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط مستقیم تهران برلین از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا یافتن قیمت بلیط تهران برلین مورد نظرتان، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز برلین به تهران مورد نظر خود را پیدا کردید، دکمه خرید را بزنید و اطلاعات لازم را ثبت کنید. خرید نهایی شما با وارد کردن مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت انجام می شود.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما برلین

برلین سه فرودگاه بین المللی دارد که به خاطر تعدد پروازها و میزان بالای مسافران معمولا شلوغ هستند. توجه کنید که هنگام خرید بلیط برلین، در بخش فیلترها شما حق انتخاب فرودگاه بر اساس نزدیکی مسافت به مقصد خود دارید. با این کار شما بین فرودگاههای زیر گزینه مورد نظرتان را انتخاب می کنید:

✈ فرودگاه برلین شونفلد (SXF)

✈ فرودگاه برلین تِگِل (TXL)

✈ فرودگاه برلین براندنبورگ (BER)

روش خرید بلیط ارزان برلین

اگر دنبال خرید ارزان بلیط هواپیما تهران برلین هستید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین قیمت بلیط تهران برلین را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر برلین

شما هنگام جستجوی قیمت بلیط تهران آلمان، امکان پیدا کردن بلیط هواپیما چارتری را خواهید داشت. در صورتی که برای تاریخ مورد نظر بلیط برلین موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر و قیمت بلیط هواپیما آلمان مقرون به صرفه را مشاهده کنید. سپس با مقایسه هزینه بلیط هواپیما به آلمان اقدام به خرید بلیط ارزان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری برلین

اگر هدف شما خرید ارزانترین پروازاست، در صفحه نتایج جستجو تریپ انواع قیمت بلیط هواپیما تهران آلمان را مشاهده می کنید. شما می توانید علاوه بر قیمت پرواز رفت از قیمت بلیط آلمان از تهران نیز مطلع شوید. معمولا قیمت بلیط لحظه آخری پرواز برلین به تهران ارزانتر از قیمت بلیط هواپیما سیستمی است.

اگر در مواردی دیدید قیمت بلیط لحظه آخری بیشتر شد، سیستم فیلترینگ تریپ به شما کمک می کند  قیمت بلیط هواپیما تهران برلین و یا بلیط هواپیما المان به ایران را با پایین ترین هزینه خریداری کنید.

مردم آلمان بسیار منظم و وقت شناس میباشند. احترام یکی از ویژگی های مهم میان مردم است که به آن اهمیت زیادی میدهند. هنگام دیدن افراد آلمانی و خداحافظی به آنها دست بدهید. اگر به خانه شخص آلمانی به عنوان مهمان دعوت شدید حتما اجازه دهید تا ابتدا میزبان سر سفره شام بنشیند و سعی کنید غذای خود را به صورت کامل میل کنید. گل قرمز نماد عشق است ، اگر برای بازدید از آنها گل میبرید از این گل استفاده نکنید آنها علاقه زیادی به رز زرد دارند. هنگام دیدن معلم و پزشکان در یک مجلس حتما بایستید.
شکلات های Stollwerck : شکلات های Stollwerck یکی از محبوب ترین شکلات ها در سراسر دنیا میباشد که طرفداران زیادی را به همراه داشته و ساخت کشور آلمان و در شهر برلین تولید میشود.
مجسمه ها Hummel figurines : از محبوب ترین مجسمه های جنگ جهانی دوم به جساب می آید که به عنوان تندیس به سربازان جنگ جهانی دوم داده میشد.
پاستیل Haribo : این پاستیل در ایران هم طرفداران زیادی دارد و در سراسر دنیا به فروش میرود که ساخت کشور آلمان بوده و در برلین تولید میشود.
ساعت cuckoo : ساعت های چوبی کوکو بسیار زیبا میباشند و ساخت کشور آلمان است که نام آن برگرفته از نوعی پرنده به نام کوکو میباشند.
کد تلف برلین +49
پلیس 110
آتش نشانی 112
آمبولانس 19222
مسمومیت 19240
اختلاف ساعت برلین با تهران 2:30
میته-دروازه‌ی برندنبورگ و میدان پاریزر
میته-یادبود هولوکاست
کاخ اشلوس شارلوتن‌بورگ
جزیره موزه‌ها
میته-اونتردن لیندن
میته-ژندارمن‌مارکت
تی‌یرگارتن-میدان پتسدامر
میته-کلیسای مارین کیرشه
تی‌یرگارتن-موزه فیلم برلین
موزه سازهای قدیمی
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc