https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان برلین

برلین
برلین

راهنمای سفر به برلین

برلین شهر تاریخی اروپا پایتخت آلمان، شهر هنر و فرهنگ، بازمانده از جنگ جهانی اما پابرجا. برلین برای مهاجران مقصد جالبیه حتی برای دانشجویان و هنرمندان. شهر کافه نشینی ها، بازارهای محلی جالب، سوسیس های دست ساز ناب و شنیسل بیظیر، جزیره زیبای موزه ها، آثار بجا مانده از جنگ جهانی، اتوبوسهای دوطبقه جالب و ...

برلین
سفر به برلین همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما برلین نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به برلین اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. سفر به برلین با همه زیبایی‌های رنگارنگش زمانی جذاب‌تر می‌شود که قیمت پرواز، هتل و یا تور برلین در مقایسه با سفرهای خارجی دیگر و حتی در بعضی مواقع از تورهای داخلی پایین‌تر است و گردشگران ایرانی می‌توانند با کمترین بودجه تجربه یک سفر خارجی به یادماندنی را داشته باشند. ارزان بودن قیمت هتل برلین، بلیط هواپیما برلین و حتی تور برلین دلایل مختلفی دارد، از جمله مناسبت ها و همچنین عرضه تعداد زیادی هتل، پرواز و تور برلین در بازار آژانس‌های مسافرتی که موجب رقابت و کاهش قیمت آن می شود.
برلین آب و هوای اقیانوسی دارد که تابستان‌های گرم و همچنین مرطوب، زمستان‌های سرد و برفی، بهترین فصل برای مسافرت به برلین پاییز و بهار است که آب و هوای خنک و معتدل دارد.
مردم آلمان بسیار منظم و وقت شناس میباشند. احترام یکی از ویژگی های مهم میان مردم است که به آن اهمیت زیادی میدهند. هنگام دیدن افراد آلمانی و خداحافظی به آنها دست بدهید. اگر به خانه شخص آلمانی به عنوان مهمان دعوت شدید حتما اجازه دهید تا ابتدا میزبان سر سفره شام بنشیند و سعی کنید غذای خود را به صورت کامل میل کنید. گل قرمز نماد عشق است ، اگر برای بازدید از آنها گل میبرید از این گل استفاده نکنید آنها علاقه زیادی به رز زرد دارند. هنگام دیدن معلم و پزشکان در یک مجلس حتما بایستید.
شکلات های Stollwerck : شکلات های Stollwerck یکی از محبوب ترین شکلات ها در سراسر دنیا میباشد که طرفداران زیادی را به همراه داشته و ساخت کشور آلمان و در شهر برلین تولید میشود.
مجسمه ها Hummel figurines : از محبوب ترین مجسمه های جنگ جهانی دوم به جساب می آید که به عنوان تندیس به سربازان جنگ جهانی دوم داده میشد.
پاستیل Haribo : این پاستیل در ایران هم طرفداران زیادی دارد و در سراسر دنیا به فروش میرود که ساخت کشور آلمان بوده و در برلین تولید میشود.
ساعت cuckoo : ساعت های چوبی کوکو بسیار زیبا میباشند و ساخت کشور آلمان است که نام آن برگرفته از نوعی پرنده به نام کوکو میباشند.
کد تلف برلین +49
پلیس 110
آتش نشانی 112
آمبولانس 19222
مسمومیت 19240
اختلاف ساعت برلین با تهران 2:30
میته-دروازه‌ی برندنبورگ و میدان پاریزر
میته-یادبود هولوکاست
کاخ اشلوس شارلوتن‌بورگ
جزیره موزه‌ها
میته-اونتردن لیندن
میته-ژندارمن‌مارکت
تی‌یرگارتن-میدان پتسدامر
میته-کلیسای مارین کیرشه
تی‌یرگارتن-موزه فیلم برلین
موزه سازهای قدیمی
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ