https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بلفاست و خرید بلیط هواپیما بلفاست

پرواز بلفاست
بلفاست

مسیرهای پرطرفدار به بلفاست و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بلفاست

راهنمای سفر به بلفاست

بلفاست دومین شهر ایرلند محسوب می شود. شهری که با کشتی تایتانیک افسانه ای، شهرت جهانی دارد. برای دیدن چشم انداز شهر زیبای بلفاست به واترفرانت هال بروید تا مناظر دیدنی بهترین شهر ایرلند شمالی را ببنید. جاهای تاریخی شهر فراوان است، بهتر است اول سری به قلعه بلفاست و کلیسای جامع سنت آن بزنید. قلعه قدیمی شهر 8 قرن پیش ساخته شده و امروز علاوه بر گشت و گذار در آن می توانید در رستوران آنجا غذای ایرلندی میل کنید. دیدن زندگی در بلفاست را با رفتن به میدان ویکتوریا تجربه کنید. قدم زدن در بندرگاه بلفاست و سواحل زیبای بالی هولم و بالی واتر، خاطره شهر را برای شما ماندگار خواهد کرد. اگر اهل کافه گردی باشید، سر زدن به کافه اپل جک و سینامون را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما بلفاست
بلیط هواپیما بلفاست در سفر ارزان 
بلفاست یکی از بهترین شهرهای گردشگری دنیاست. در مقایسه با دیگر پایتخت های اروپایی کشوری ارزان از لحاظ هزینه به شمار می رود. به جای سفر به مقاصد تکراری، بهتر است با برنامه ریزی دقیق، به بلفاست سفر کنید. یکی از راههای کاهش هزینه، تهیه بلیط بلفاست با مناسبترین قیمت است. تاریخ سفر خود را تابستان نگذارید چون در این فصل گردشگران به این شهر هجوم می آورند. اگر برای پاییز اقدام به خرید بلیط کنید، شانس کاهش قیمت بلیط را خواهید داشت. برای اطلاع از آخرین قیمت ها به سایت تریپ مراجعه کنید. علاوه بر زمان سفر، ایرلاین انتخابی شما در هزینه بلیط تاثیر گذارست. در تریپ به راحتی می توانید با انتخاب ایرلاین و کلاس پرواز، قیمت مناسب بودجه خود را پیدا کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بلفاست

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بلفاست شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بلفاست یا Belfast را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بلفاست را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بلفاست

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بلفاست را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بلفاست

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بلفاست از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بلفاست مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بلفاست

بلفاستدارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بلفاست است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بلفاست، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بلفاست

روش خرید بلیط ارزان بلفاست

اگر برای خرید بلیط ارزان بلفاست اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بلفاست

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بلفاست نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بلفاست

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بلفاست را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران بلفاست در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بلفاست از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بلفاست

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بلفاست را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بلفاست از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بلفاست در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بلفاست

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بلفاست را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بلفاست را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران بلفاست چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بلفاست  4783 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بلفاست چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بلفاست 6 ساعت و 10 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران بلفاست چقدر است؟

بلفاست 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بلفاست ارائه می کنند؟

هواپیمایی بریتیش ایرویز، قطر ایرویز، ایر لینگاس، پرواز بلفاست را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بلفاست اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بلفاست مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بلفاست الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بلفاست را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بلفاست ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بلفاست پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بلفاست

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بلفاست پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بلفاست وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بلفاست در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری بلفاست است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بلفاست تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بلفاست تا مرکز شهر 25 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به بلفاست
تابستان فصل گردشگری بلفاست است اما بهار و پاییز هم جزو بهترین زمان سفر به بلفاست است. 
نکاتی که قبل از سفر به بلفاست باید بدانیم
از رفتن به محله اینترفیس در غرب بلفاست اجتناب کنید. در این محله ناسیونالیست های متعصب زندگی می کنند.
با سوغات بلفاست آشنا شوید.
حلقه کلادگ، چای ایرلندی، کریستال واترفورد و پارچه تویید، سوغات معروف بلفاست است.
آسانترین راه رزرو هتل های بلفاست
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بلفاست است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بلفاستهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری بلفاست
قلعه بلفاست
کلیسای جامع سنت آن
موزه تایتانیک 
موزه اولستر
سالن واترفرانت
باغ گیاه شناسی
 شماره تلفن های ضروری بلفاست
آمبولانس، اضطراری، پلیس: 112
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بلفاست

شهر بلفاست چند فرودگاه است؟

بلفاست یک فرودگاه بین المللی دارد.

فاصله فرودگاه بین المللی بلفاست تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بلفاست تا مرکز شهر 25 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه بلفاست می‌روند؟

فرودگاه بین المللی بلفاست

بلیط هواپیما بلفاست را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد بلفاست پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت بلفاست را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهربلفاست نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما بلفاست چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما بلفاست و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران بلفاست چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بلفاست 6 ساعت و 10 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بلفاست چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری بلفاست است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی بلفاست، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های بلفاست و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc