https://gateway.trip.ir/api/

پرواز آمستردام و خرید بلیط هواپیما آمستردام

پرواز آمستردام
آمستردام

مسیرهای پرطرفدار به آمستردام و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

آمستردام

راهنمای سفر به آمستردام

آمستردام  پایتخت هلند، شهر گل های لاله وکافه ها و آسیاب های بادی، آمستردام شهر بسیار جالب کانال‌هاست؛ شبکه کانال های منظمی از ۱۵۶ کانال و ۱۲۸۰ پل که ۱۰۰ کیلومترمی باشد. همچنین جشنواره های متعددش به جذابیتش افزوده است.می تونید توو این شهر تا صبح خیابون گردی کنید و از هوای تمیزش لذت ببرید..بازار های گل موزه ها، موسیقی، هنر، مردم شاد و خوشحال، حجم زیادی از دوچرخه سواران در شهر همه و همه باعث شده که این شهر مقصد بسیاری از گردشگران بشه. فصل‌های بهار و پاییز،  بهترین انتخاب ممکن برای سفر به این شهر خواهند بود.

بلیط هواپیما آمستردام

بلیط هواپیما آمستردام | بلیط چارتر پرواز تهران آمستردام

خرید بلیط پرواز تهران آمستردام همچنین بهترین قیمت بلیط تهران آمستردام و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

سفر کم هزینه با خرید بلیط هواپیما ارزان آمستردام

آمستردام بهشت اروپاست و گردشگران بسیاری در فصل تابستان به این شهر هجوم می آورند. برای داشتن سفری دور از شلوغی و کم هزینه، بهار به هلند سفر کنید. هوای این کشور مطبوع و قیمت بلیط ارزانتر است. اگر اواخر ماه مه سفر کنید، در معروفترین جشنواره گل دنیا شرکت خواهید کرد. برای تهیه بلیط آمستردام وارد سایت تریپ شوید. تعیین تاریخ، نوع ایرلاین و کلاس پرواز شما را تعیین می کند. اگر بتوانید بلیط رفت و برگشت بخرید، از تخفیف برخوردار می شوید. نتیجه جستجوها در تریپ، از ارزان به گران است. از انواع تور آمستردام نیز در تریپ مطلع خواهید شد. بهتر است هتل خود را نیز از تریپ رزرو کنید.


روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما آمستردام

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز آمستردام شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول آمستردام Amsterdam یا را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط آمستردام را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط آمستردام

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر آمستردام را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط آمستردام

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به آمستردام مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما آمستردام

آمستردام یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه اسپیخول آمستردام شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران آمستردام، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه اسخیپول آمستردام (AMS)

روش خرید بلیط ارزان آمستردام

اگر برای خرید بلیط ارزان آمستردام اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر آمستردام

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر آمستردام نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری آمستردام

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری آمستردام را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران آمستردام در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما آمستردام از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آمستردام

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران آمستردام را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران آمستردام از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر آمستردام  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل آمستردام

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آمستردام را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران آمستردام را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا آمستردام چقدر است؟

فاصله هوایی تهران آمستردام 4073 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران آمستردام چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران آمستردام 5 ساعت و 40 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران آمستردام چقدر است؟

آمستردام 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما آمستردام ارائه می کنند؟

هواپیمایی لوفت هانزا، تورکیش ایر، قطر ایرویز و امارات پرواز آمستردام را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما آمستردام اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط آمستردام مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آمستردام الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت آمستردام را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر آمستردام ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان آمستردام پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری آمستردام

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری آمستردام پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط آمستردام وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما آمستردام در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

تابستان اوج گردشگری آمستردام است. بلیط هواپیما آمستردام، در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بین المللی آمستردام تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه آمستردام تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به آمستردام

این شهر مقصد بسیاری از گردشگران در فصل‌های بهار و پاییز است.

نکاتی که قبل از سفر به آمستردام باید بدانیم

اختلاف ساعت با تهران: 02:30-
زبان رسمی: هلندی زبان‌های رایج دیگر: انگلیسی و آلمانی
واحد پول رسمی: یورو
فرودگاهAmsterdam Airport Schiphol AMS

آسانترین راه رزرو هتل های آمستردام

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های آمستردام است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های آمستردام همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری آمستردام
موزه ملی ریجکس
موزه آنه فرانک
موزه ونگوگ
کلیسای غربی
خانه موزه رامبراند
کاخ سلطنتی
بِخاین هوف
کلیسای قدیمی
بندر آمستردام
کلیسای جدید
خیابان کالفِر و بازار ارزان‌قیمت
باغ‌های گیاه‌شناسی و باغ‌وحش

 شماره تلفن های ضروری آمستردام

آتش نشانی، اورژانس، پلیس: 112

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آمستردام

شهر آمستردام دارای چند فرودگاه است؟

آمستردام یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه اسپیخول آمستردام شناخته می شود.

فاصله فرودگاه بین المللی اسپیخول تا مرکز شهر آمستردام چقدر است؟

فاصله فرودگاه آمستردام تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه آمستردام می‌روند؟

فرودگاه بین المللی اسپیخول


بلیط هواپیما آمستردام را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

تهران، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز، کرمانشاه و اصفهان.

آیا بلیط رفت و برگشت آمستردام را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر آمستردام نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. 

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما آمستردام چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما آمستردام و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران آمستردام چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران آمستردام 5 ساعت و 40 دقیقه است

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آمستردام چه موقع است؟

بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط آمستردام از لحاظ آب و هوا است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی آمستردام، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های آمستردام و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc