https://gateway.trip.ir/api/

پرواز امان و خرید بلیط هواپیما امان

پرواز امان
امان

مسیرهای پرطرفدار به امان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

امان

راهنمای سفر به امان

امان پایتخت و بزرگترین شهر اردن است. اردن سرزمینی با تاریخ چند هزارساله است که برای گردشگران جذابیت منحصربفردی دارد. یکی از مهمترین جاذبه های پر طرفدار دنیا در نزدیکی امان قرار دارد. اگر می خواهید به این شهر سفر کنید، از قبل با ویژگیهای گردشگری اما آشنا شوید:
طبیعت بکر دانا
سایت تاریخی پترا از پربازدیدترین سایتهای باستانی دنیا
امان تقاطع فرهنگهای خاورمیانه و انواع ملیتها
تنوع جغرافیایی از بیابان وادی روم تا مناطق سرسبز شمالی
 اب و هوای معتدل در اکثر روزهای سال
دریای مرده، پایین ترین نقطه جهان نسبت به سطح دریا
تجربه زندگی با عشایر بیابان 

بلیط هواپیما امان
بلیط هواپیما امان، سفری نزدیک 
امان از شهرهای اصلی اردن است که به واسطه سایت تاریخی پترا هزاران گردشگر را جذب می کند. با وجود اینکه ایرانیان مقصد گردشگری معروفی نیست،  مسافت نزدیک و انواع جاذبه های این سرزمین برای سفری دلچسب عالی است. شما در بیشتر ایام سال می توانید به امان مسافرت کنید. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با مشخص کردن تاریخ سفرتان، از بهترین و مناسبترین قیمتهای بلیط امان مطلع شوید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما امان

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز امان شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول امان یا  Amman  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط امان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط امان

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر امان را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط امان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما امان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به امان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما امان

امان دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه کشوری امان است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران امان، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی امان ADJ

روش خرید بلیط ارزان امان

اگر برای خرید بلیط ارزان امان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر امان

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر امان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری امان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری امان را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران امان در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما امان از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما امان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران امان را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران امان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر امان  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل امان

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل امان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران امان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران امان چقدر است؟

فاصله هوایی تهران امان  1480 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران امان چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران امان، 2 ساعت و 10 دقیقه است. بر اساس تعداد توقف و شرایط آب و هوایی، این زمان بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران امان چقدر است؟

امان یک ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما امان ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایرعربیا، اتحاد و قطرایرویز، پرواز امان را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما امان اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط امان مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما امان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت امان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر امان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان امان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری امان

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری امان پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط امان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما امان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به سرمای هوا در زمستان ، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه امان تا مرکز شهرچقدر است؟

فاصله فرودگاه امان تا مرکز شهر  40دقیقه است.

بهترین زمان سفر به امان
فصل بهار به خصوص آوریل بهترین زمان برای سفر به امان است.
نکاتی که قبل از سفر به امان باید بدانیم
با توجه به اینکه امان شهری اسلامی است، نسبت به نوع پوشش حساسیت وجود دارد. لازم است از نحوه پوشش گردشگران در اردن مطلع باشید.
با سوغات امان آشنا شوید.
چفیه عربی، ظروف سرامیکی، روغن زیتون و شیرینی های عربی، سوغات معروف امان است. 
آسانترین راه رزرو هتل های امان
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های امان است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های امان همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری امان
جرش
پترا
مسجد ابو درویش
وادی رم
تپه‌ی هرکول
جبل امان
محله عبدون
آمفی تئاتر رومی
ارگ امان
قصر ازرق
شماره تلفن های ضروری امان
اضطراری: 911
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc