https://gateway.trip.ir/api/

هزینه سفر به شیراز را دقیق بدانید

به روز رسانی: 16 بهمن ، 1399 راهنمای سفر

هزینه سفر به شیراز را دقیق بدانید

با اطلاع از هزینه سفر به شیراز، مخارج مسافرت را کاهش دهید. شما می توانید با یک برنامه ریزی مالی خوب، بیشترین گشت و گذار را در بهشت گردشگری ایران داشته باشید.  

بهترین راه سفر به شیراز

چطور دوست دارید به شیراز سفر کنید؟ عاشق مسافرت لوکس و استفاده از بهترین امکانات سفر هستید یا دوست دارید کوله بردارید و ماجراجو باشید؟ روشی را انتخاب کنید که برای شما لذت بخش است. نگران نباشید با یک برنامه ریزی عملی می توانید مخارج سفر به شیراز را تامین کنید. ما به شما تمام روش های سفر به این مقصد زیبا را خواهیم گفت:  

1.سفر به شیراز با تور

2.سفر به شیراز با هواپیما

3.سفر به شیراز با قطار

4.سفر به شیراز با اتوبوس

5.سفر به شیراز با ماشین شخصی

بهترین راه سفر به شیرازبسته به سبک سفرتان بهترین راه سفر به شیراز را انتخاب کنید.

قیمت تور شیراز

هواداران سفر شیراز به قدری بالاست که شما از هر جای ایران بخواهید عازم این مقصد شوید، تور شیراز پیدا می کنید. تعیین قیمت دقیق تور در مرحله اول به مسافت مبدا شما تا شیراز و در مرحله دوم به نوع توری که شما انتخاب می کنید، بستگی دارد. امکانات پکیج تور مورد نظر شما، سفر زمینی یا هوایی، تاریخ سفر، محل اقامت و مدت زمان آن روی قیمت تور موثر است. همیشه با آژانس های معتبر سفر کنید و قبل از خرید تور نسبت به قیمت و خدمات ارایه شده آگاه باشید.

قیمت تور شیراز با هواپیما

هزینه تور شیراز با هواپیما  از 800 هزار تومان به بالاست.

قیمت تور شیراز با قطار

هزینه تور شیراز با قطار از 700 هزار تومان به بالاست.

قیمت تور شیراز با اتوبوس

هزینه تور شیراز با اتوبوس از ششصد هزار تومان به بالاست.

تور لوکس شیراز

هزینه تور لوکس شیراز به صورت رفت هوایی و برگشت زمینی از یک میلیون تومان به بالاست.

درباره هزینه سفر به مقاصد گردشگری ایران بیشتر بدانید:

هزینه سفر به قشم را کامل بدانید.

هزینه سفر به مشهد در تمام فصول
هزینه های سفر به کیش را کاهش دهید

سفر شخصی به شیراز

یکی از روشهای مرسوم و مورد علاقه ایرانیان در ایام تعطیلات، سفر شخصی است. شما بدون استفاده از تور و بر اساس برنامه ریزی مطلوب خودتان، قرار است لذت بیشتری از مسافرت ببرید. سفر شخصی به شیراز دنیایی از خاطره و تجربه است. شما با یکی از روشهای زیر می توانید عمل می کنید:

سفر به شیراز با هواپیما

قیمت بلیط هواپیما با توجه به شهر مبدا، ایرلاین و کلاس پرواز، متغیر است. در حال حاضر قیمت متوسط بلیط هواپیما شیراز 600 هزار تومان است. یکی از بهترین ایرلاین های مسیر شیراز، ایران ایراست. برای تهیه بلیط هواپیما ارزان تهران شیراز، در ایام بعد از تعطیلات اقدام به خرید کنید.

سفر به شیراز با هواپیمااز بهترین راههای سفر به شیراز با هواپیماست

سفر به شیراز با قطار

سفر به شیراز با قطار با وجود خستگی راه خالی از لطف نیست. شما از قطار عادی تا لوکس می توانید انتخاب کنید. گرانترین قیمت بلیط مربوط به قطار سریر و فدک است. در حال حاضر قیمت بلیط قطار عادی شیراز، زیر سیصد هزار تومان است.

سفر به شیراز با اتوبوس

سفر با اتوبوس به شیراز نیز بسته به مبدا شما، قیمت متفاوتی دارد. به طور متوسط قیمت بلیط اتوبوس شیراز از صد هزارتومان به بالاست.

سفر به شیراز با ماشین شخصی

اگر حوصله شما از مسافت طولانی راه و دردسرهای سفر زمینی سر نمی رود، سفر با ماشین لذت بخش است. هزینه اصلی بنزین است که بسته به مبدا شما تا شیراز قابل محاسبه است. اگر دنبال سفر راحت و آسوده هستید، دور سفر در تعطیلات را خط بکشید و در زمان های دیگر به شیراز بروید.

هزینه رفت و آمد در شیراز

خوشبختانه هزینه رفت و آمد در شیراز بالا نیست. از اپلیکیشن ها برای برنامه ریزی گردش روزانه خود نهایت استفاده را بکنید. به طور مثال برنامه شیرازگردی برای مسیریابی جاذبه های گردشگری به شما کمک خواهد کرد. در مرحله بعد برای تردد ارزان کارت بلیط شیراز را تهیه و از مترو و اتوبوس استفاده کنید. از اپلکیشن مترو شیراز هم برای اطلاع از زمان دقیق حرکت قطارها کمک بگیرید. تاکسی همه جا در دسترس شماست. همچنین سرویس خودرو آنلاین مانند تپسی و اسنپ در شیراز فعال است

قیمت رستوران های شیراز

شیراز از شهرهای خوش غذای ایران است. شما در هر جای شهر به انواع رستوران و کافه دسترسی دارید. هزینه غذا و خوراک در شهرهای ایران تقریبا مشابه است و شما می توانید با قیمت مناسب بهترین غذاها را سفارش بدهید. از بهترین رستورانهای شیراز می توان به رستوران شرزه، رستوران صوفی و رستوران باغ عمارت شاپوری اشاره کرد.

هزینه اقامت در هتل های شیراز 

یکی از هزینه های مهم شما اقامت در شیراز است. شما می توانید متناسب با بودجه و مدت زمان سفرتان، از ارزانترین هتل تا هتل های لوکس شیراز را رزرو کنید. قیمت هتل اقتصادی به طور متوسط برای یک شب بین 140 هزار تومان تا 300 هزار تومان متغیر است.

قیمت هتل در شیرازهزینه اقامت در شیراز مناسب است.

بهترین زمان سفر به شیراز  

شیراز در هر فصلی زیبایی و جاذبه خاص خود را دارد. زمستان با هوای سرد و بارش همراه است. در تابستان هوای شیراز بسیار گرام است. بهترین زمان برای سفر به شیراز فصل بهار و پاییز است. اگر می خواهید در زمان بهار نارنج ها، بهترین لحظات را در شیراز داشته باشید، حتما فصل بهار را انتخاب کنید. با خرید بلیط چارتر هواپیما در هر فصلی راحت به شیراز سفر کنید.

نکات مهم سفر به شیراز  

مسافت زمینی تهران شیراز 935 کیلومتر است.

مدت زمان مسیر زمینی تهران شیراز بین  10 تا 12 ساعت طول می کشد.

درصورت خرید بلیط هواپیما تهران شیراز، مسافت هوایی تهران شیراز 680 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران شیراز یک ساعت و 20 دقیقه است.

مدت زمان مسیر قطار عادی تهران شیراز 15 ساعت و قطار تندرو  6 ساعت است.

فاصله فرودگاه بین المللی شیراز تا مرکز شهر حدود 15 دقیقه است.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc