https://gateway.trip.ir/api/

پارک آبی اوشن هیجان و ماجرا

به روز رسانی: 17 آبان ، 1399 جاذبه های گردشگری

پارک آبی اوشن هیجان و ماجرا

جزیره کیش بهترین محل برای گذرندان تعطیلات دریایی است. جدا از جاذبه های تاریخی و طبیعی یکی از بهترین تفریحات جزیره، پارک آبی اوشن است. سرگرمی و هیجان در یک محیط جذاب با مدرن ترین امکانات و انواع وسایل بازی، سفر شما را لذت بخش خواهد ساخت.

تم پارک آبی اوشن کیش

تم پارک یک مجموعه تفریحی است که بر اساس یک داستان یا موضوع مشخص طراحی می شود. شما قرار است در تم پارک این قصه و خیالپردازی را بببنید و تجربه کنید که در بیرون از پارک نمی توانید. مثلا در تم پارک لوگویی، شما در دنیای لوگوها قرار دارید و همه چیز از لوگو ساخته شده است. تم پارک آبی اوشن هم با هدف ایجاد یک پارک موضوعی نو در ایران تاسیس شده است. همه فضاسازی، چیدمان و تجهیزات موجود در پارک در راستای کشف لذت بازی در محیطی آبی است. با رزرو بلیط هواپیما کیش در تابستان، به پارک آبی اوشن سر بزنید. این تم پارک از سال 95 با بیش از 400 نیرو آماده پذیرایی از چند هزار میهمان در روز است.

پارک آبی اوشن کیشتم پارک آبی اوشن کیش

داستان تم پارک آبی اوشن کیش

قصه تم پارک آبی کیش اقتباسی از قصه راز قلعه خورشید است. زمینه این داستان حمله دزدان دریایی به خلیج فارس است که در جریان روایت آن  ماجراهای عجیبی در راه است. قلعه خورشید بوسیله دزدان دریایی تصرف شده است. سه برادر پولاد، ماهان و باشو باید قلعه را از چنگ آنها درآورند. با این کار دزدان به خورشید دست پیدا نمی کنند. رئیس دزدان دریایی کاپیتان سایان است که دنبال فرمانروایی بر دریاست. حالا که وارد قصه شده اید و به دنیای تخیل و یازی قدم گذاشته اید خود را کامل رها کنید و در هر قسمت این پارک هیجان انگیز فقط ماجراجویی کنید. شما هم منظره دریا دارید و هم در محیطی سبز و آرامش بخش قرار دارید تا نهایت لذت را ببرید.

طراح پارک آبی اوشن کیش کیست؟

مهندس جعفری نژاد یکی از طراحان بنام دیزنی لند است که تم پارک های معروفی مانند سرزمین حیوانات دیزنی لند آمریکا و دیزنی لند پاریس را در کارنامه خود دارد. برای ایجاد فضای حرفه ای و امروزی سرگرمی، تجهیزات بازی تم پارک آبی اوشن از برندهای معتبر کانادا و بلژیک که در زمینه وسایل آبی دنیا اول هستند، استفاده شده است.

اولین پارک روباز آبی ایران

از مهمترین ویژگی های پارکی آبی اوشن پیشگام بودن و نوآوری است. این تم پارک اولین پارک روباز ایران است که فضایی راحت و امن برای لذت از تفریح بوجود آورده است. پارک اوشن روزهای مشخصی در هفته را به بانوان اختصاص داده است. برای محرمیت بیشتر و آسایش مهمانان پارک، پرواز در این محدوده انجام نمی گیرد و ساخت و ساز بلند مرتبه ممنوع است.

پارک آبی روباز ایرانپارک آبی اوشن اولین پارک آبی روباز ایران

امکانات آبی تم پارک اوشن 

 پارک آبی اوشن کیش امکانات متعددی از لحاظ تفریحات و سرگرمی های آبی دارد. شما بر اساس میزان هیجانی که می خواهید تجربه کنید، می توانید وارد یکی از رایدها یا مسیرهای آبی شوید. برای کودکان و نوجوانان چند استخر جدا وجود دارد که امنیت بالایی دارند:

آبان، ویژه نوجوانان/ آبتین، استخر نوجوانان /چالاب، راید آرام کودکان/ برکو، راید آرام کودکان

بقیه رایدها مخصوص بزرگسالان است و از راید آرام تا هولناک که بلندترین نوع خود در خاورمیانه هستند:

پیچالوپ راید هولناک با 24 متر ارتفاع

آدرنالین راید هولناک با 24 متر ارتفاع

برای افرادی که تفریحات پر هیجان می پسندند:

سونامی، دریاچه موجهای تند

آناکوندا، تیوب سواری در مسیر سخت

دینگل، گرداب، مارپیچ

برای کسانی که تفریحات آبی آرام دوست دارند:

راشین ریور، رودخانه مصنوعی راید آرام

رالی راید، سرسره آبی

موجاب، موج سواری مصنوعی

دینگو و رابو هم جکوزی پارک هستند.

امکانات پارک آبی کیشامکانات پارک آبی اوشن از بهترین تجهیزات آبی دنیاست.

در مورد تفریحات آبی دنیا بیشتر بدانید:

5 مقصد گردشگری آبی ترکیه

ساحل سفید آبی ترین دریای دنیا

قوانین و مقررات اوشن پارک کیش

شما با ورود به پارک اوشن لازم است قوانین را بشناسید:

کودکان زیر 12 سال باید توسط بزرگتر بالای 18 سال همراهی شوند و بلیت ورود تهیه کنند.

برای استفاده از برخی بازی‌ها باید شرایط قد حداقل 1.20 سانتیمتر داشته باشید.

استفاده از انواع بازیها و سرگرمیها باید تحت قوانین و توصیه های درج شده در تابلوهای محیطی انجام شود.

راه رفتن، ایستادن و توقف روی سرسره ها ممنوع است.

افراد دارای مشکلات ستون فقرات و مشکلات قلبی و بانوان باردار نباید از سرسره ها استفاده کنند.

آوردن هرگونه نوشیدنی، مواد غذایی و… ممنوع است.

آوردن دستگاه های الکترونیکی مانند تبلت، موبایل و لپتاپ ممنوع است.

عکاسی و فیلم برداری در پارک آبی اوشن ممنوع است.

ورود کودکان زیر ۳ سال یا قد کمتر از ۹۲ سانتیمتر رایگان است.

امکانات ویژه پارک آبی اوشن کیش

یک مرکز تخصصی ماساژ با نام پلومریا اسپا در تم پارک آبی قرار دارد. در پلومریا شما از انواع ماساژ سیامی، هاوایی و سوئدی می توانید برخوردار شوید. همچنین رستوران و کافه در دسترس مهمانان است. شما با ورود به پارک مچ بندی دریافت می کنید که جایگزین کیف پول است همه خریدهای خود را با آن انجام می دهید. اگر می خواهید بلیط هواپیما بگیرید، زمستان واوایل بهار بهترین زمان سفر به کیش است.

سانس بانوان پارک آبی اوشن کیش

سانس بانوان پارک آبی اوشن کیش: شنبه و پنجشنبه از ساعت 15 الی 20، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت 9 الی 14، چهارشنبه از ساعت 12 الی 16:30

سانس آقایان پارک آبی اوشن کیش

سانس آقایان پارک آبی اوشن کیش: شنبه، دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 9 الی 14، دوشنبه از ساعت 12 الی 17:30، سه شنبه و جمعه از ساعت 15 الی 20

سرویس رایگان پارک آبی کیش

به تازگی سرویس رایگان اوشن پارک در جزیره کیش راه اندازی شده است. میهمانان اوشن می توانند از مسیرهای شماره 1 و 2 در ساعت های تعیین شده از این سرویس استفاده کنند.

مقایسه پارک آبی اوشن کیش با پارکهای آبی ایران

در ایران پارکهای آبی معروفی وجود دارد مانند اپارک تهران، پارک آبی آریا موج کرج، سرزمین موج های آبی مشهد و ...تفاوت مهم پارک آبی اوشن کیش استفاده از یک موضوع داستانی برای ایجاد لذت و ماجراجویی بیشتر است. همچنین عموم پارکهای آبی ایران سرپوشیده است اما تم پارک اوشن کیش روباز است.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc