https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی سپهران

Sepehran

سپهران
سپهران

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران از جوانترین شرکت های هواپیمایی در ایران است. در عرض چند سال از تاسیس این شرکت، به یک ایرلاین فعال در حوزه پرواز های داخلی تبدیل شد. نام تجاری شرکت هواپیمایی سپهران Flysepehran و لوگوی آن پرنده ققنوس است. دفتر مرکزی این شرکت در شیراز قرار دارد و مرکز پرواز ایرلاین فرودگاه شیراز است. این شرکت هواپیمایی در زمینه پروازهای خارجی فعلا فعال نیست و پروازهای داخلی را پوشش می دهد.

بلیط هواپیما هواپیمایی سپهران

بلیط هواپیمایی سپهران به دلیل ایمنی بالای پرواز مورد تایید مشتریان است. این هواپیمایی سوانح پرواز کمی داشته است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی سپهران را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی سپهران در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی سپهران چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی سپهران توصیه می کند مسافران در پروازهای داخلی دو ساعت قبل از پرواز وارد فرودگاه شوند. باجه هاي پذيرش مسافر در پروازهاي داخلي 20 دقيقه قبل از زمان پرواز بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی سپهران مراجعه کنید.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی سپهران در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 4 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی سپهران

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران به شهرهای زیادی پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی سپهران را در زیر مشاهده می کنید:

تهران مشهد

تهران شیراز

تهران زاهدان

تهران چابهار

تهران بندر عباس

شیراز مشهد

شیراز تبریز

شیراز زاهدان

شیراز چابهار

شیراز بندرعباس

مسیرهای پروازی آتی:

شیراز اصفهان

شیراز کرمان

شیراز کیش

 شیراز اهواز

شیراز آبادان

شیراز لار

شیراز لامرد

شیراز جزیزه خارک

شیراز گچساران

شیراز بهرگان

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی سپهران

پرواز چارتر هواپیمایی سپهران به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی سپهران

در هواپیمایی سپهران میزان بار مجاز 20 کیلوگرم و میزان بار مجاز داخل کابین 7 کیلوگرم است.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو هواپیمایی سپهران استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

در هواپیمایی سپهران حمل حیوان ها به داخل کابین مجاز نیست و باید حیوان خانگی خود را در قفس به مسئولین خدمات بار تحویل دهید. همچنین باید به مقصد توجه داشته باشید زیرا بعضی کشورها حیوانات را فقط از طریق کارگو می پذیرند.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس (بیزینس) را ارائه می دهد.

کلاس اکونومی هواپیمایی سپهران

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

کلاس بیزینس هواپیمایی سپهران (کلاس)

کلاس بیزینس هواپیمایی سپهران با خدمات اختصاصی همراه است. مسافران در تمام پروازهای کلاس با وعده غذایی و نوشیدنی پذیرایی می شوند و صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی فضای بیشتری دارند و راحتی بیشتری برای مسافر فراهم می کند.

ناوگان پروازی هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران با 5 فروند هوپیما به مقاصد داخلی پرواز مستقیم دارد. ناوگان فعلی هواپیمایی سپهران شامل هواپیماهای BOING737،BOING500، BOING300، Dornier300و Dornier328  است.

غذای هواپیمایی هواپیمایی سپهران

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی هواپیمایی سپهران

مالکیت سپهران، بخش خصوصی است. دفاتر مرکزی این شرکت علاوه بر شیراز در مشهد و تهران نیز فعال است. دفتر فروش تهران این هواپیمایی نیز در شهرک اکباتان، ساختمان هواپیمایی سپهران قرار دارد. شرکت هواپیمایی سپهران از سال 1395 فعالیت خود را در شهر شیراز شروع کرد. با توجه به مرکزیت شیراز این ایرلاین، مناطق جنوبی کشور را پوشش می دهد. تمرکز اصلی سپهران فقط پروازهای داخلی است.

وب سایت رسمی هواپیمایی سپهران: flysepehran.ir

شماره تماس و تلفن هواپیمایی سپهران: 46106124

کد یاتا: EP

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc