https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی نوردویند

Nordwind

نوردویند
نوردویند

هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند

کمتر از 12 سال پیش بود که شرکت نوردویند ایرلاینز به خطوط هواپیمایی کشور روسیه اضافه شد و مسکو به عنوان مرکز آن شناخته شد. پس حتماً شما در جستجو و خرید بلیط هواپیما مسکو نوردویند ایرلاینز را مشاهده خواهید کرد. مسکو فرودگاه های مختلفی دارد و بهتر است بدانید آشیانه هواپیماهای این شرکت در فرودگاه بین المللی شرمتیوو است.

در اوایل شروع به کار، این شرکت از بوئینگ های مدل 757 کمک گرفت و خیلی زود هواپیماهای ایرباس را در مدل های مختلف به مجموعه خود اضافه کرد به طوری که هم اکنون به 100 شهر با مدل هواپیماهای مختلف پرواز می کنند. در حدود 30 کشور در جهان  این پروازها را شاهد هستیم و با توجه به داشتن مهماندارانی با ملیت های مختلف، امکان صحبت کردن با خیلی از زبان های زنده دنیا، با مهمانداران این شرکت وجود دارد. این ایرلاین به 14 شهر در آسیا سفر می کند و ما نیز به شما توصیه میکنیم از کیفیت خوب این شرکت هواپیمایی استفاده نمائید. در حال حاضر 26 هواپیما فعال در این شرکت در حال فعالیت هستند.

norwindAir1
nordwindAir

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ