https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما زاهدان پرواز سیستمی و چارتری

پرواز زاهدان
زاهدان

مسیرهای پرطرفدار به زاهدان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

زاهدان

راهنمای سفر به زاهدان

زاهدان شهر مسجد و دیانت، مردمان یکرنگ و مهمان‌نواز قوم بلوچ است. این شهر نوبنیاد است و نسبت به شهرهای کهن ایران جوان محسوب می‌شود. شما می‌توانید از بزرگترین موزه جنوب‌شرق دیدن کنید و با آثار باستانی این محدوده، پوشش محلی مردم، غذاهای محلی ... از نزدیک آشنا شوید. از مسجد زرنج  از مساجد کهن اوایل اسلام در این شهر است، دیدن کنید. شما می‌توانید به چند روستای زیبای اطراف زاهدان بروید. یکی از آنها روستای لادیز است با غار طبیعی که در آن همیشه آب جریان دارد.
به روستای تمین هم سری بزنید، هم از هوای خوب آن لذت ببرید و هم آثار قدیمیش همچون آسیاب آبی، قلعه و گورستان و چله خانه را از نزدیک ببینید. بلوچها غذاهای محلی متنوعی با طعم و سبکی متفاوت از دیگر جاهای ایران دارند، خوردن پکوره، تباهک ... تجربه کنید.
سوزن دوزی، آینه دوزی و حصیربافی مهمترین صنایع دستی منطقه است در خرید سوغات‌های خود در نظر بگیرید.

بلیط هواپیما زاهدان

بلیط هواپیما زاهدان | ارزانترین قیمت بلیط چارتری زاهدان

خرید بلیط هواپیما زاهدان با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری زاهدان را با تریپ تجربه کنید.

 مزیت بلیط هواپیما زاهدان در سفر زمستانی

زاهدان اصلیترین شهر سیستان و بلوچستان است که به واسطه تجارت، گردشگری و جمعیت، بیشترین مسافران را در طول سال دارد. به تازگی جاذبه های تاریخی و طبیعی، فرهنگ وسنن منحصربفرد این استان برای گردشگران داخلی به شدت جذابیت یافته است. فصل زمستان بهترین زمان برای سفر گردشگری به زاهدان است. مزیت خرید بلیط در این موقع از سال به شما امکان خرید پایین ترین قیمت را می دهد. اگر مسافت طولانی سفر جاده ای مانع مسافرت به این خطه شده است، شما می توانید با پرواز زاهدان در کمترین زمان به مقصد برسید. از صفر تا صد سفر خود را می توانید در سایت تریپ انجام دهید. زاهدان را صفحه پروازها جستجو کنید، از تمامی قیمتها و ایرلاین ها این مسیر مطلع شوید و خرید ارزانترین بلیط چارتر تهران زاهدان خود را از طریق آنلاین و با کارت شتاب انجام دهید. شما همزمان می توانید تور زاهدان و هتل زاهدان را نیز در تریپ رزرو کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما زاهدان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط زاهدان است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  زاهدان یا Zahedan را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط زاهدان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط زاهدان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیت هواپیما تهران زاهدان ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط زاهدان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما زاهدان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما زاهدان

زاهدان فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی زاهدان شناخته می شود. این فرودگاه از قدیمی ترین فرودگاههای ایران محسوب می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

  فرودگاه بین المللی زاهدان (ZAH)

روش خرید بلیط ارزان زاهدان

برای خرید بلیط ارزان زاهدان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر زاهدان

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر زاهدان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری زاهدان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری زاهدان را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط زاهدان لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما زاهدان

خرید بلیط زاهدان از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط زاهدان رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما زاهدان در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل زاهدان

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل زاهدان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر زاهدان و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط زاهدان ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا زاهدان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از زاهدان 1145 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران زاهدان چقدر است؟

طول پرواز تهران  زاهدان حدود یک ساعت و نیم است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما زاهدان ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط زاهدان عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما زاهدان اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای زاهدان از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما زاهدان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت زاهدان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر زاهدان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان زاهدان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری زاهدان؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط زاهدان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما زاهدان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری زاهدان در اواخر زمستان و اوایل بهار انجام می شود، بلیط هواپیما زاهدان در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه زاهدان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی زاهدان تا مرکز شهر 10 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به زاهدان

آب و هوای زاهدان در بیش‌تر روزهای سال گرم و خشک می‌باشد. در فصل تابستان روزهایی بسیار گرم و شب‌هایی با حرارت نسبی دارد.

قبل از سفر به زاهدان بدانید.

یکی از زیباترین آثار باستانی دوران اشکانی ایران در سیستان و بلوچستان قرار دارد. کوه خواجو در نزدیکی زابل علاوه بر این دارای نقاشیهای قدیمی است.

با سوغات زاهدان آشنا شوید.

انبه
لندو
ادویه
سفالگری
آینه دوزی
حصیربافی
سوزن دوزی 
کلوچه خرمایی

آسانترین راه رزرو هتل های زاهدان

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های زاهدان با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری زاهدان

خانه ایوبی
تالاب هامون
روستای لادیز
مسجد زرنج
مسجد شاه علی
روستای تمین 
چشمه‌ آب معدنی
آرامگاه هفتاد ملا
کاروانسرای نصرت آباد

شماره تلفن های ضروری

کد زاهدان: 054

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط زاهدان

مدت زمان پرواز هواپیما تهران زاهدان چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران زاهدان 1145 کیلومتر است و پرواز شما یک ساعت و 54 دقیقه طول خواهد کشید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما زاهدان چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما زاهدان، فصل پاییز و زمستان است. 

چگونه بلیط هواپیما زاهدان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری و بلیط تهران زاهدان آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی زاهدان چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی زاهدان 199 است.

فاصله فرودگاه بین‌المللی زاهدان تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه بین‌المللی زاهدان تا مرکز شهر 25دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc