https://gateway.trip.ir/api/

پرواز وان و خرید بلیط هواپیما وان

پرواز وان
وان

مسیرهای پرطرفدار به وان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

وان

راهنمای سفر به وان

شهر وان یکی از مقاصد گردشگری مقرون به صرفه ایرانیان در کشور ترکیه است. این شهر تاریخی در شرق استان وان ترکیه و در کنار دریاچه وان قرار دارد. ایرانی‌ها اغلب با هدف تفریح و خرید به این شهر کوچک سفر می‌کنند. همچنین نزدیکی وان به ایران یکی دیگر از دلایل محبوبیت این شهر توریستی میان مسافران ایرانی است. دریاچه وان، جزیره آختامار، آبشار مرادیه، قلعه وان و مراکز خرید وان از جاذبه‌های گردشگری این شهر توریستی به شمار می‌آید. اگر شما هم دوست دارید برای خرید و تفریح به وان سفر کنید، می‌توانید با خرید بلیط هواپیما تهران وان به مقصد ترکیه پرواز کنید. پرواز تهران به وان در فصل زمستان بهای مناسب‌تری دارد و در فصل تابستان قیمت بلیط هواپیما تهران وان بالاتر می‌رود. با استفاده از همین صفحه می‌توانید از آخرین قیمت‌ پروازهای تهران به مقصد وان به صورت لحظه‌ای مطلع شوید.

بلیط هواپیما وان

بلیط هواپیما وان | بلیط چارتر پرواز تهران وان

خرید بلیط پرواز تهران وان همچنین بهترین قیمت بلیط تهران وان و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

قیمت بلیط پرواز وان و مقرون به صرفه

وان از مهمترین شهرهای گردشگری ایران است. در بیشتر ایام سال به ویژه مناسبتهای مذهبی و تعطیلات، پیدا کردن بلیط ارزان وان هدف گردشگران است. قیمت بلیط وان تحت تاثیر نوع کلاس پرواز، تاریخ پرواز، نوع ایرلاین و فصل تغییر می کند. شما قبل از سفر می خواهید قیمت دقیق بلیط رفت و برگشت هواپیما وان را بدانید اما به دلیل نوسان قیمت بلیط و شرایط بازار قابل تعیین نیست. برای کسب اطلاعات از قیمت و هزینه سفر به وان ، کافیست به صفحه اصلی سایت تریپ مراجعه کنید. فقط با جستجوی مقصد و درج مشخصات در صفحه، لیست به روز قیمتها در دسترس شماست. تعدد پروازهای وان وتنوع ایرلاین ها امکان خرید مقرون به صرفه را به شما می دهد. اگر بتوانید در زمانی غیر از ایام تعطیلات، سفر خود را تدارک ببنید، ارزانترین بلیط وان و توروان را پیدا می کنید.


زمان مناسب سفر به وان

بهترین زمان سفر به وان از نظر جوی و خلوت بودن، فصل بهار است. اما اگر دنبال خرید بلیط ارزان وان هستید فصل زمستان مناسب است. در نظر داشته باشید دمای هوای وان در فصل تابستان به 40 درجه میرسد و بسیار گرم است. در فصل پاییز هوای معندل تر اما سرد است. فصل زمستان در وان بسیار سرد است و دمای تا منفی 20 درجه سانتی گراد هم خواهد رسید.

در سفر به وان نکات اصلی را بدانید

سفر به هر مقصد گردشگری نیازمند شناخت کدهای فرهنگی و عرفی جامعه میزبان است. وان از شهرهای مهم مذهبی ایران است که هر گردشگری را به رعایت سنتهای محلی در وان مقید می کند. اگر علاقه مند به سفر آرام هستید، در فصلهای غیر گردشگری اقدام به خرید بلیط وان کنید. توجه داشته باشید در ایام تعطیلات هم پروازها گرانتر است و هم شانس پیدا کردن هتل اقتصادی دشوارتر است.

شماره تلفنهای ضروری

کد وان: 009043

پلیس : 155
آمبولانس : 112
آتش نشانی : 110

جستجویآنلاین بلیط هواپیما وان در کمترین زمان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پرواز وان است. جستجوی بلیط هوایی وان شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول وان یا jask را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست از مسیرهای پرطرفدار را برای انتخاب راحت شما پیشنهاد می کند.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارمتعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط وان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط وان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی وان یا بلیط چارتری وان را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدید از پایین ترین قیمت بلیط وان تا گرانترین را خواهید دید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط وان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط وان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد تا بتوانید قیمت بلیط وان را بررسی کنید. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیمای وان، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط وان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و ... را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما وان

وان فقط یک فرودگاه دارد. فرودگاه بین المللی وان رتبه دوم پرترددترین فرودگاههای ایران را دارد. بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت وان شما فقط یک گزینه برای انتخاب دارید:

فرودگاه بین المللی وان

روش خرید بلیط ارزان وان

برای خرید بلیط هواپیما ارزان وان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط وان را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر وان

وقتی شما بلیط هواپیما وان را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتری هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتری وان موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب، پروازهای چارتر وان به سادگی در اختیار شماست. حالا با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر وان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری وان

اگر دنبال بلیط وان مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری مناسب پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های وان را خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط لحظه آخری وان رفت و برگشت را با قیمت بلیط سیستمی وان مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری پرواز وان از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری وان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ به شما آفر بلیط وان و خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری وان را می دهد. شما می توانید از فرصت پروازهای آفری لحظه آخری استفاده کنید.

فاصله هوایی تهران تا وان چقدر است؟

فاصله تهران به وان 900 کیلومتر است. و پرواز شما حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید.

مدت زمان پرواز تهران به وان چقدر است؟

طول پرواز تهران به وان 1 ساعت و نیم طول می کشد. فراموش نکنید شرایط آب و هوایی در طولانی تر شدن پرواز نقش دارد.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما وان ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط وان عرضه می کنند مانند هواپیمایی هما، ایران ایرتور، زاگرس، آتا، سپهران...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما وان اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای وان همیشه در دسترس مسافران قرار دارد. بستگی به زمان خرید و انگیزه شما برای پیدا کردن ابلیط ارزان وان دارد.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما وان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت وان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر وان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان وان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری وان

قطعا ایام اوج سفر وان در تعطیلات مناسبتی بلیط وان گرانتر خواهد بود. برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری در زمانی غیر از این ایام اقدام کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط وان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما وان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

سفرهای وان در تعطیلات بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما وان در فصل های سرد ارزانتر است.

فاصله فرودگاه وان تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی وان تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران به وان

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان وان دارند اما ارزانترین بلیط هواپیما تهران به وان، متلق به وان ایر است.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز وان

محبوب‌ترین ایرلاین هواپیمایی هما یا ایران ایراست.

با مزیتهای خرید بلیط هواپیما وان در تریپ آشنا شوید

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما وان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط پرواز وان را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط رفت و برگشت وان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. بلیط ارزان قیمت وان در لیست پروازها به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما وان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید. بهترین فرصت برای خرید بلیط وان در اختیار شماست.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را هنگام خرید بلیط وان از تریپ خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط رفت برگشت وان در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل وان

با خرید بلیط ارزان هواپیما وان از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل وان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ پروازهای موجود مسیر وان و قیمت بلیط هواپیما وان را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط وان ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیما وان از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وان وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

رزرو هتل های وان در کمترین زمان

در صفحه هتل های تریپ متناسب با میزان بودجه خود، می توانید تمام هتل های وان را جستجو کنید. حال در کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های وان با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.در ضمن شما می توانید با تهیه بلیط رفت برگشت وان، سفری مقرون به صرفه داشته باشید.

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط وان

قیمت بلیط هواپیما تهران به وان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران وان با توجه به عوامل مختلفی نظیر فصل سفر، نوع بلیط و شرکت هواپیمایی متفاوت است. در سایت تریپ می‌توانید ارزانترین قیمت‌ها را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

مدت زمان پرواز هواپیما تهران به وان چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران به وان حدود 900 کیلومتر است که پرواز بدون توقف آن حدودا یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

چگونه بلیط هواپیما وان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط‌های چارتری و لحظه آخری وان مطلع شوید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما وان چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما به مقصد وان است.

پس از خرید بلیط هواپیما تهران به وان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های شهر وان و نحوه دسترسی شهری آنها می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه وان چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه وان 00904322270001 است.

فاصله فرودگاه وان تا مرکز شهر وان چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه وان تا مرکز شهر وان حدود 15 دقیقه است.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc