https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما سنندج پرواز سیستمی و چارتری

پرواز سنندج
سنندج

مسیرهای پرطرفدار به سنندج و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

سنندج

راهنمای سفر به سنندج

سنندج، شهر هزار تپه و منظر، معماری کوهستان و ارسی‌ها، نوای دف و صوفیان، رقص و سلحشوری است. این شهر  بر روی تپه‌ها شکل گرفته و شما با قدم زدن در شهر، تصویرهای جذابی از منظر خواهید دید. در ابتدا به عمارت خسروآباد بروید تا صلابت و شکوه معماری و چشم‌انداز را یکجا ببینید. به عمارت‌ وکیل به جا مانده از دوران قاجار سری بزنید تا فضایی ساده و باصفا را تجربه کنید. به قلب شهر و بازار که می‌روید، زیبایی رنگ و پارچه در لباس‌های کردی را احساس می‌کنید.

حمام خان با تزیینات فراوان در دل همین بازار است. اگر اهل موزه باشید سری به عمارت سالار سعید و گنجینه آثارش بزنید. عمارت آصف به طور مفصل شما را با پوشاک منطقه و مردم‌شناسی آشنا می‌کند. پارک کوهستانی آبیدر، مشرف به شهر است، شما می‌توانید با طی کردن جاده کوهستانی، زیبایی شهر را کامل لمس کنید. فصل بهار و تابستان زمان مناسبی برای این سفر خواهد بود.

بلیط هواپیما سنندج

بلیط هواپیما سنندج | ارزانترین قیمت بلیط چارتری سنندج

خرید بلیط هواپیما سنندج با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری سنندج را با تریپ تجربه کنید

مزیت بلیط هواپیما سنندج در سفر پاییزی

سنندج بزرگترین شهر استان کردستان است و به همین واسطه مسیر پرواز سنندج در طول هفته مسافران ثابت دارد. در چند سال اخیر این شهر به یکی از مقاصد گردشگری غرب تبدیل شده است. طبیعت زیبای منطقه بیشتر مسافران را در فصل  بهار و تابستان به سنندج می کشاند. اگر قبلا در این فصول سفر زمینی تجربه کرده اید، بهتر است به فکر سفری جذاب در پاییز باشید. مسافرت در فصل پاییز به سنندج علاوه بر زیبایی های منطقه، شانس خرید بلیط ارزان را به شما می دهد. به سایت تریپ بروید و با جستجوی سنندج در صفحه پرواز، لیست قیمت بلیط هواپیما را ببینید. اگر در یک بازه زمانی قیمتها را بررسی کنید، متوجه می شوید در فصلهای کم تردد، ایرلاین ها پرواز چارتر بیشتری ارایه می دهند. تریپ به شما امکان ارزانترین قیمت را به راحتی پیدا کنید.  با خرید از تریپ، می توانید همزمان رزرو هتل نیز انجام دهید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما سنندج

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط سنندج است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  سنندج یا Sanandaj را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط  سنندج را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط سنندج

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

✔ نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

✔ همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط سنندج

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما سنندج از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما سنندج

سنندج فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه سنندج شناخته می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

 فرودگاه بین المللی سنندج (SDG)

روش خرید بلیط ارزان سنندج

برای خرید بلیط ارزان سنندج، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر سنندج

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر سنندج دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری سنندج

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری سنندج را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را برای قیمت بلیط هواپیما اصفهان به سنندج، بلیط هواپیما مشهد سنندج، قیمت بلیط هواپیما تهران به سنندج و بلیط هواپیما تبریز به سنندج مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط سنندج لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما سنندج

خرید بلیط سنندج از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط سنندج رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما سنندج و پروازهای سنندج در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل سنندج

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل سنندج را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر سنندج و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط سنندج ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا سنندج چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از سنندج 401 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران سنندج چقدر است؟

طول پرواز به سنندج برای بلیط هواپیما تهران سنندج حدود 40 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما سنندج ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط سنندج عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، ایران ایر، آسمان، کاسپین... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما سنندج اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای سنندج از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما سنندج الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت سنندج را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر سنندج ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان سنندج پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری سنندج؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط سنندج وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما سنندج در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری سنندج در بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما سنندج در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه سنندج تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی سنندج تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به سنندج

آب و هوای شهر سنندج سرد و نیمه خشک و متمایل به مرطوب است. در فصل بهار و تابستان هوای معتدل دارد.

قبل از سفر به سنندج بدانید.

یونسکو سنندج را به عنوان شهر خلاق موسیقی ایران انتخاب کرده است. شمامی توانید بهترین سازهای دست ساز دف و تنبور را در این شهر خریداری کنید.

با سوغات سنندج آشنا شوید.

شیرینی کنجدی

بادام‌سوخته

آدامس طبیعی یا سقز
قالی‌بافی
کلاش
نازک‌کاری
تنبور سازی

آسانترین راه رزرو هتل های سنندج

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های سنندج با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری سنندج

عمارت سالار سعید (موزه سنندج)
روستای گردشگری وصی سفلی
عمارت آصف وزیری (خانه کرد)
بازار قدیمی‌ و بازار سرتپوله‌
مسجد قدیمی والی
عمارت مشیر دیوان
پارک جنگلی آبیدر

شماره تلفن های ضروری

کد سنندج: 087

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط سنندج

مدت زمان پرواز هواپیما تهران سنندج چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران سنندج 401 کیلومتر است و مدت زمان پرواز 40 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما سنندج چه زمانی است؟

از لحاظ آب و هوایی فصل بهار و تابستان بهترین زمان خرید بلیط سنندج است.

چگونه بلیط هواپیما سنندج ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران سنندج، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه سنندج چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه سنندج 33774051 087 است.

فاصله فرودگاه سنندج تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه سنندج تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به سنندج

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc