https://gateway.trip.ir/api/

پرواز رفسنجان و خرید بلیط هواپیما رفسنجان

پرواز رفسنجان
رفسنجان

مسیرهای پرطرفدار به رفسنجان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

رفسنجان

راهنمای سفر به رفسنجان

رفسنجان از بزرگترین شهرهای استان کرمان است. معروفیت این شهر به واسطه معادن مس و پسته است. جاذبه های تاریخی و طبیعی رفسنجان برای سفری به یادماندنی بسیار است. قدمت این شهر کویری را با دیدن حصار قدیم متوجه خواهید شد که زمانی دورتا دور شهر را محصور می کرد. خانه زیبا حاج علی آقا بهترین نمونه برای آشنایی با معماری و سبک زندگی گذشته مردمان شهر است. خانه های قدیمی عموما بادگیر دارند و شما هنگام بازدید بادگیر معین، از نزدیک سازه و کاربرد آن را خواهید دید. یکی از جاذبه های منحصر رفسنجان، موزه ریاست جمهوری است که با معماری ویژه و اسناد ارزشمند، جذابیت خود را دارد. در سفر به اطراف رفسنجان، حتما از کاروانسرای کبوترخان دیدن کنید. روستای میمند از قدیمی ترین روستاهای جهان را از دست ندهید. شما می توانید در این روستای کنده شده در سنگ بمانید و با فرهنگ کهن میمند بیشتر آشنا شوید. برای علاقه مندان به طبیعت، دره راگه یک پدیده استثنایی است. دره ای زیبا به طول کیلومترها در وسط بیابان که برای سفری ماجراجویانه لذت بالایی دارد. 

بلیط هواپیما رفسنجان

بلیط هواپیما رفسنجان | ارزانترین قیمت بلیط چارتری رفسنجان

خرید بلیط هواپیما رفسنجان با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری رفسنجان را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما رفسنجان در بهترین فصل
به دلیل اهمیت اقتصادی و صادرات مس و پسته، پرواز های رفسنجان همواره برقرار است. اگر قصد سفر گردشگری به این شهر را دارید، بهار یا پاییز بهترین زمان است. برخی از مسافران ترجیح می دهند با خودرو شخصی به این مقصد سفر کنند در حالی که از لحاظ زمان و هزینه اصلا مقرون به صرفه نیست. شما با تهیه بلیط رفسنجان با بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران رفسنجان یک ساعته به مقصد خود می رسید و زمان کافی و انرژی لازم را برای بازدید از جاذبه های این شهر خواهید داشت. تریپ بهترین راهنمای شما برای خرید بلیط ارزان هواپیما و بلیط لحظه آخری به رفسنجان در سریعترین زمان ممکن و اطلاع از برنامه پرواز فرودگاه رفسنجان است. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما رفسنجان

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز رفسنجان شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول رفسنجان یا  Rafsanjan  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط رفسنجان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط رفسنجان

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر رفسنجان را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط رفسنجان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما رفسنجان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به رفسنجان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما رفسنجان

رفسنجان دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه رفسنجان است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران رفسنجان، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه رفسنجان RJN

روش خرید بلیط ارزان رفسنجان

اگر برای خرید بلیط ارزان رفسنجان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر رفسنجان

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر رفسنجان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری رفسنجان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری رفسنجان را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران رفسنجان در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما رفسنجان از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما رفسنجان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران رفسنجان ماهان را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران رفسنجان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر رفسنجان  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل رفسنجان

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل رفسنجان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران رفسنجان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران رفسنجان چقدر است؟

فاصله هوایی تهران رفسنجان  725 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران رفسنجان چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به رفسنجان حدود 1 ساعت و 10 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما رفسنجان ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، پرواز رفسنجان را انجام می دهد.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما رفسنجان اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط رفسنجان مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما رفسنجان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت رفسنجان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر رفسنجان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان رفسنجان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری رفسنجان

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری رفسنجان پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط رفسنجان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما رفسنجان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  گرمای تابستانی رفسنجان، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به رفسنجان
فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به رفسنجان است.
نکاتی که قبل از سفر به رفسنجان باید بدانیم
اگر می خواهید از دره راگه بازدید کنید، حتما در شرایط هوای خوب بروید. در وضعیت بارندگی هرگز به راگه سفر نکنید. برای اطلاع از برنامه پروازهای تهران به رفسنجان نیز می توانید به وبسایت فرودگاه مراجعه نمائید.
با سوغات رفسنجان آشنا شوید.
پسته، کماج سن، قاووت و کلمپه، سوغات معروف رفسنجان است. 
آسانترین راه رزرو هتل های رفسنجان
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های رفسنجان است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های رفسنجان همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری رفسنجان
حصار قدیم
خانه حاج علی آقا
بازار قدیم
عمارت باقری
موزه ریاست جمهوری
بادگیر معین
یخدان عباس‌آباد حاجی
روستای میمند
کاروانسرای کبوتر خان
دره راگه
شماره تلفن های ضروری رفسنجان
پیش شماره رفسنجان: 0391
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط رفسنجان

مدت زمان پرواز هواپیما تهران به رفسنجان چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران به رفسنجان حدود 800 با یک ساعت پرواز است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رفسنجان چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رفسنجان است.

چگونه بلیط هواپیما رفسنجان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما تهران به رفسنجان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه رفسنجان چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه رفسنجان 03424230909 است.

فاصله فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر رفسنجان چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر رفسنجان حدود 25 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به رفسنجان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما رفسنجان رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین دارد.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به رفسنجان

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc