https://gateway.trip.ir/api/

پرواز پاریس و خرید بلیط هواپیما پاریس

پرواز پاریس
پاریس

مسیرهای پرطرفدار به پاریس و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

پاریس

راهنمای سفر به پاریس

می توان گفت پاریس عروس اروپاست عروسی زیبا و آشنا که حتی اگر از نزدیک ندیده باشید، در فیلم ها آن را بسیار دیده اید. پاریس دیدنی ترین و دوست داشتنی ترین شهر اروپاست. اگر اهل هنر باشید می‌توانید در گالری های این شهر غرق شوید، اگر عاشق تاریخ هستید جاذبه های تاریخی این شهر مثل هرم شیشه ای لوور شما رو صدا می زند، اگر جریان زندگی پاریس را لمس کنید خیابان های زنده و پرشور پاریس، صدها مغازه، کافه های بی نظیر در کوچه های تودرتو و سنگ فرشی شما را اسیر زیبایی هایش خواهد کرد.

بلیط هواپیما پاریس

بلیط هواپیما پاریس| بلیط چارتر پرواز تهران پاریس

خرید بلیط پرواز تهران پاریس همچنین بهترین قیمت بلیط تهران پاریس و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

خرید بلیط هواپیما ارزان پاریس در فصل گردشگری

پاریس شهر رویایی اروپا و مقصدی پر طرفدار دردنیاست. تردد بالای بین ایران پاریس باعث شده بلیط هواپیما پاریس همیشه در دسترس باشد. اگر برنامه دارید در فصل گردشگری به این شهر رویایی سفر کنید، قدم اول خرید بلیط فرانسه است. پاریس شهری چهار فصل است اما در فصل گردشگری قیمت بلیط فرانسه بیشتر می شود. برای داشتن سفری اقتصادی لازم است بلیط پاریس ارزان پیدا کنید. معمولا بازار فروش بلیط پاریس تهران در تابستان اوج می گیرد و بسته به تاریخ سفر شما قیمت بلیط تهران پاریس تغییر می کند. شما باید از قیمت روز بلیط تهران پاریس در یک بازه زمانی باخبر شوید تا بتوانید در زمان درست اقدام به خرید بلیط کنید. راه حل اول خرید بلیط سیستمی است که نوسان کمی دارد و قیمت بلیط هواپیما به فرانسه ثابت می ماند. شما از چند ماه قبل سفر می توانید به طور مثال قیمت بلیط ایران ایر از تهران به پاریس را که پرواز مستقیم به این کشور دارد، بررسی و خریدی مطمئن کنید. اگر هدف شما خرید ارزانتر بلیط هواپیما تهران پاریس است، راه حل دوم خرید بلیط چارتری است. برای این کار به سایت تریپ مراجعه کنید و در صفحه پرواز تهران پاریس، تاریخ سفر و نوع کلاس پروازی خود را تعیین کنید. در کمترین زمان به لیست کاملی از قیمت بلیط هواپیما فرانسه دسترسی خواهید داشت. متناسب با زمان سفر شما، ایرلاین و کلاس پرواز قیمت  رفت یا قیمت بلیط فرانسه رفت و برگشت متفاوت خواهد بود. گزینه های مختلفی در سایت تریپ برای نزدیک شدن به قیمت بلیط پاریس شما وجود دارد. شما با تغییر این تنظیمات می توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران پاریس را جستجو کنید. شما امکان پیدا کردن بلیط لحظه آخری بلیط فرانسه را خواهید داشت. مطمئن باشید در فصل اوج مسافرت نیز، شما بلیط ایران فرانسه اقتصادی پیدا خواهید کرد.

مراحل جستجوی آنلاین بلیط هواپیما پاریس

سریعترین راه خرید بلیط فرانسه مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط هواپیما پاریس شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  پاریس یاPar  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط پاریس خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست قیمت بلیط تهران پاریس را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط پاریس

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته است تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتری را بین گرانترین تا ارزان ترین قیمت بلیط فرانسه پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما تهران پاریس ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط پاریس

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید پرواز تهران پاریس از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا یافتن قیمت بلیط ایران به فرانسه  مورد نظرتان، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط پاریس تهران مورد نظر خود را پیدا کردید، دکمه خرید را بزنید و اطلاعات لازم را ثبت کنید. خرید نهایی شما با وارد کردن مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت انجام می شود.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما پاریس

پاریس چند فرودگاه دارد که به نام فرودگاه شارل دوگل پاریس، فرودگاه شارل دوگل پاریس و فرودگاه بووه تیِه شناخته می شود. فرودگاه های پاریس عموما شلوغ است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط پاریس، در بخش فیلترها چند انتخاب دارید شامل:

فرودگاه اورلی پاریس (ORY )

فرودگاه شارل دوگل پاریس (CDG)

فرودگاه بووه تیِه (BVA)

روش خرید بلیط ارزان پاریس

اگر دنبال خرید ارزان بلیط هواپیما تهران پاریس هستید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین قیمت بلیط تهران به پاریس را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر پاریس

شما هنگام جستجوی پرواز تهران به پاریس، امکان پیدا کردن بلیط هواپیما فرانسه  چارتری را خواهید داشت. ادر صورتی که برای تاریخ مورد نظر بلیط پاریس موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر پاریس دسترسی پیدا کنید و با مقایسه هزینه بلیط فرانسه اقدام به خرید بلیط ارزان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری پاریس

اگر هدف شما بلیط تهران پاریس اقتصادی است، در صفحه نتایج جستجو تریپ انواع قیمت بلیط هواپیما تهران پاریس را مشاهده می کنید. شما می توانید علاوه بر قیمت بلیط فرانسه از قیمت بلیط پاریس به تهران نیز مطلع شوید. معمولا قیمت بلیط لحظه آخری پاریس از قیمت بلیط هواپیما فرانسه سیستمی ارزانتر است.

اگر در مواردی دیدید قیمت بلیط لحظه آخری پرواز تهران پاریس بیشتر شد، از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا قیمت پرواز سایر ایرلاینها را مانند قیمت بلیط رفت و برگشت تهران پاریس ایران ایر با هم مقایسه کنید. شما در تریپ به سادگی می توانید از  تمامی پروازها و حتی قیمت بلیط فرانسه رفت برگشت  لحظه آخری  باخبر شوید.

مزایای خرید بلیط هواپیما پاریس در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما پاریس

خرید بلیط پاریس از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط هواپیما فرانسه را می دهد. به طور معمول در خریدهای آنلاین، قیمت بلیط تهران فرانسه با توجه به  تاریخ و ساعت تغییر می کند. شما می توانید از کمترین تا بیشترین قیمت بلیط پاریس را مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

وقتی شما از سایت تریپ خرید اینترنتی بلیط هواپیما پاریس را انجام دهید، از سایر خدمات سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه با تخفیف ویژه برخودار می شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

هنگام خرید آنلاین از تریپ، شما دسترسی سریع به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ می توانید ایرلاین مورد نظر پروازتهران پاریس را انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل پاریس

خرید بلیط فرانسه از تریپ مزیت دیگری هم دارد. شما می توانید رزرو هتل های پاریس را همزمان با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

شما با استفاده از سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ علاوه بر پروازهای موجود مسیر پاریس، امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما فرانسه را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

ویژگی دیگر خرید آنلاین بلیط تهران پاریس، پرداخت هزینه از طریق کارت شتاب است. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما پاریس هم دارید. استرداد بلیط پاریس تهران به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. اگر سفر شما به هر دلیلی تغییر کرد، به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط هواپیما فرانسه رفت و برگشت را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

آشنایی با اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران پاریس

فاصله هوایی تهران تا پاریس چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از پاریس 4221 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران پاریس چقدر است؟

طول پرواز تهران پاریس معمولا 5 ساعت و نیم است. ولی این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران پاریس چقدر است؟

پاریس از تهران نیم ساعت عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها پرواز مستقیم پاریس ارائه می کنند؟

ایران ایر معمولا پرواز مستقیم از تهران به پاریس دارد.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما پاریس اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط پاریس مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما پاریس الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت پاریس را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر پاریس ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان پاریس پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری پاریس

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج  گردشگری خرید بلیط لحظه آخری پاریس سخت است.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط پاریس وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما پاریس در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای پاریس تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما پاریس در فصل زمستان ارزانتر است.

فاصله فرودگاه پاریس تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی پاریس تا مرکز شهر 50 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران پاریس

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان پاریس دارند، اما ایران ایر ارزانتر بلیط پاریس را ارایه می دهد.

بهترین فصل گردشگری پاریس

از ماه نوامبر تا فوریه که زمان خلوت و زمستانی گردش در پاریس است هوا از منفی 2 تا 8 درجه سانتیگراد متغیر است، می توانید از زمستان پاریس لذت ببرید البته اگر به سرما علاقه مند هستید. البته اگر آنقدرها هم به سرما علاقه ندارید می توانید از دیدن رنگ های متنوع و هوای دلچسب پاریس لذت ببرید، این زمان از ماه سپتامبر تا اکتبر را شامل میشود.
در فصل بهار دمای هوا در پاریس بین 5 تا 20 درجه متغیر است و این فصل از ماه مارچ تا می را شامل میشود.دیدن شکوفه های بهاری در پاریس فوق العاده است. اگر فصل تابستان که ماه های ژوئن تا آگوست را شامل میشود قصد سفر به پاریس را داشتید این را بدانیدکه دقیقا در اوج شلوغی به پاریس می روید، دمایی حدود 25 درجه در انتظار شما است.

با اطلاعات ضروری پاریس آشنا شوید

ساعت كار مترو تا نیمه شب است، اما اتوبوس‌های شبانه تا صبح كار مي‌كنند.
در هر منطقه‌ای می‌توان رستوران‌های درجه ٢ و ٣ شبانه‌روزي پیدا کرد که تا صبح باز هستند و اگر دیروقت بود و گرسنه بودید، به کارتان می‌آیند.
پاريس هم مثل آمستردام و هامبورگ، محدوده نور قرمز (Red Light District) دارد.
چند جاي مرتفع براي تماشاي پاريس از بالا وجود دارد. شمالي‌ترين آن بلندي‌هاي مونتمارتر با موماق (Montmartre) مقابل كليساي سكره‌كر (Sacre Coeur) است. اما با جاذبه‌هاي معروف فاصله زيادي دارد. در مركز، برج‌هاي كليساي نتردام (Notre Dame) است كه به نظر من بهترين ديد را دارد. همچنین بالای مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو (Centre Georges Pompidou) و بالای یکی از ساختمان‌های سه‌گانه گالری لافایت (Galeries Lafayette) نیز از دیگر مکان‌های تماشای پاریس از بالا است.
در مركز كمي متمايل به جنوب غرب، برج ايفل (Eiffel Tower) است كه از بالاي آن نماي مناسبي از شهر ديده مي‌شود، اما تصوير شما نماي خود ايفل را كم خواهد داشت. بالاخره در نيمه جنوبي شهر برج مونت‌پارناس (Tour Montparnasse) قرار دارد كه اگر دوربين خوبي داشته باشيد مي‌توان عکس‌هاي خوبي گرفت.
اگر مي‌خواهيد عكس‌هايتان از شهر در ارتفاعات ذكر شده ضد نور نباشد، بازديد از مونتمارتر صبح باشد، بازديد از مونت‌پارناس و نتردام ظهر به بعد و بازديد از ايفل عصر منتهی به غروب.
محدوده‌هاي شاتلی (Châtelet)، ريوولي (Rivoli)، بلوار هوسمان (Haussmann Bulevard)، خیابان اپرا (Avenue de l’Opéra) و محله مونتمارتر مكان‌هاي توريستي، پر تردد و جذابي براي هتل گرفتن و اقامت است. در بخش جنوب رود سن (The Seine River) هم محدوده سنت ژرمن (Saint-Germain-des-Prés) موقعيت خوبي دارد.
محدوده دروازه پيروزي (Arc de Triomphe) و شانزه ليزه (The Avenue des Champs-Élysées) كلاب‌هاي رقص زيادي وجود دارد. اكثر پاريسي‌ها كلاب دوپلكس (Le Duplex) را مي‌شناسند و از آن به نيكي ياد مي‌كنند!
رستوران‌هاي محله شاتلي مكان خوبي براي شب نشيني است. قليان هم براي مشتاقان هست! يك وعده شام در حوالي خیابان سباستوپول (The Boulevard de Sébastopol)  و همچنین یک وعده در محله مونتمارتر بسيار دلنشين و به ياد ماندني است.

پاریس دو نوع قطار شهری دارد. یکی مترو که متروپولیتن (Métropolitain) معروف است و خطوط آن صرفا در محدوده مرکزی شهر تردد می‌کنند. دیگری RER است که فرانسوی‌ها آن را “اِغُ اِغ” تلفظ می‌کنند. محدوده تردد RER بسیار گسترده‌تر هست و به حومه پاریس دسترسی دارد. قیمت این قطارها بیشتر از مترو است. برای استفاده از اغ اغ باید بلیط را تا مقصد نگاه دارید، چرا که بدون بلیط نمی‌توانید از ایستگاه خارج شوید.
پاريس چند نوع بليط مترو دارد. یکی بر اساس منطقه‌ها (زون) که بليط‌هايي براي استفاده از يك زون، دو زون و سه زون است.  همچنين بر اساس تعداد دفعات سفر که بليط‌هاي تك سفره، دو سفره، پنج سفره، ده سفره و بیست سفره وجود دارد. همچنین بر اساس زمان استفاده بلیط‌های يك روزه تا پنج روزه وجود دارد.
بليط رفت و برگشت قطار از فرودگاه شارل دوگل (Charles de Gaulle Airport) تا ايستگاه قطار شمالي پاريس (Gare du Nord) به تنهايي ١٨ يورو است. پس اگر قصد داريد پنج روز در پاريس بمانيد و رفت و برگشت‌تان به فرودگاه با مترو و قطار است، بهتر است بليط پنج زون پنج روزه را بگيريد كه حدود ٥٣ يورو است و مي‌توانيد از آن براي همه نقاط شهر (فرودگاه، ديزني‌لند، فونيكولار، اتوبوس، قطارهاي شهري و…) بدون محدودیت و به دفعات مختلف استفاده كنيد (این بلیط مترو و اغ اغ را با هم پوشش می‌دهد).  در غیر این صورت بلیط‌های 10 سفره که صرفا مخصوص استفاده از مترو شهری است، به صرفه‌تر است. يادتان باشد هر زمان كه بليط‌های زمان‌دار را بخريد، زمان شما از صبح اولین روز استفاده محاسبه مي‌شود. پس بهتر است كه شب بليط را نخريد.
نقشه‌هاي عادي موجود در پاريس فاقد جزئيات است و نام خيابان‌هاي فرعي را نمي‌توانيد در آن ببينيد. اما در همه ايستگاه‌هاي مترو نقشه‌ای بزرگ از همان محدوده وجود دارد. اين نقشه‌ها در بسياري از خيابان‌هاي پر تردد نيز با مشخص بودن محل ايستادن شما، وجود دارد.
بازديد از برج ايفل با در نظر گرفتن صف و دو توقف در ميان برج و مدتي كه صرف بازديد مي‌كنيد (در تابستان) حداقل 4 ساعت زمان نياز دارد.
بازديد از بالاي برج‌هاي نتردام با احتساب صف، بالا رفتن از پله‌ها و انتظار بر اساس برنامه‌هاي زمان‌بندي شده، بين ١ تا ٢ ساعت زمان نياز دارد.
برنامه‌هايي مثل باله و اپرا را بايد از چند هفته قبل هماهنگ كنيد. شب‌هاي نزديك به برنامه يا سالن پر است و يا بسيار گران است. اما بلیط کاباره‌های مولن‌روژ (Moulin Rouge Cabaret) و لیدو (Lido Cabaret) ساده‌تر پیدا می‌شوند.
برعكس تصور اولیه، قيمت‌هاي بعضي از فروشگاه‌هاي شانزه ليزه قابل تحمل است. اما بهترین خیابان برای خرید، ریوولی است.
تورهاي شبانه زيادي در پاريس وجود دارد. تور پياده‌روی، تور دوچرخه، تور با ماشين اختصاصي، گشت شهری با اتوبوس، گشت با قايق و… برخی از این تورها هستند.
تابستان پاريس، بخصوص سپتامبر، از شلوغ‌ترين اوقات پاريس است و بالطبع همه چيز گرانتر.
از میدان دروازه پیروزی 12 خیابان منشعب می‌شود که شانزه لیزه فقط یکی از آنهاست! نام دیگر این میدان، ستاره (Etoile) است.

با سوغاتی های پاریس آشنا شوید

از مهم ترین سوعات پاریس میتوان به برج ایفل مینیاتوری ، کلاه برت ، تافی ، شکلات های فرانسوی ، ادکلن و عروسک های دیزنی لند اشاره نمود.

معروفترین جاذبه های گردشگری پاریس

برج ایفل
خیابان شانزلیزه
موزه لوور
کلیسای نوتردام
طاق پیروزی
کاخ ورسای
پانتئون
باغ لوکزامبورگ
گالری لافایت
پل نئوف
کلیسای سکره کر مونمارتر
دیزنی لند پاریس

آسانترین راه رزرو هتل های پاریس

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان،  هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های پاریس دسترسی دارید که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های پاریس همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
پلیس : 17
آمبولانس : 15
آتش نشانی : 18
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc