https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما نوشهر پرواز سیستمی و چارتری

پرواز نوشهر
نوشهر

مسیرهای پرطرفدار به نوشهر و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

نوشهر

راهنمای سفر به نوشهر

نوشهر بخشی از طبرستان قدیم و سرزمین کهن رویان در غرب مازندران است. مورخان نوشهر را پایتخت رویان میدانند. شهری که امروز به نام کجور می شناسیم زمانی به نام سنگ تجن شناخته می شد. در زمان قاجار نوشهر روستایی کوچک بود که در دوران پهلوی یکباره رشد کرد و به شهری بزرگ بدل شد. حاصلخیزی این منطقه و موقعیت بی نظیر آن بین کوههای البرز و دریای خزر زمینه رشد شهر را هموار ساخت. بندر نوشهر امروز یکی از بنادر مهم مازندران است. از زمان پلوی اول که این بندر با مشارکت اروپاییان ساخته شد تا به امروز، یک بندر حیاتی در ارتباط با کشورهای حاشیه خزر است.  با گسترش گردشگری در ایران نوشهر یک مقصد همیشگی مسافران شمال قرار گرفت. سواحل زیبا، جنگلهای همیشه سبز و دریاچه ها عاملی برای جذب بیشتر گردشگران گردید. مردم نوشهر به لهجه کجوری حرف می زنند. نوشهر دو بخش جلگه ای و کوهستانی دارد که هر کدام جاذبه های بی نظیر تاریخی و طبیعی را در خود جای داده اند.

بلیط هواپیما نوشهر

بلیط هواپیما نوشهر برای سفر متفاوت چالوس

شمال یک مقصد گردشگری ثابت است. در بین جاده های شمال، مسیر چالوس و شهر نوشهر پر طرفدار است. دیدن منظره هوایی جاده چالوس و کوههای البرز قطعا شگفت انگیز خواهد بود.اگر همیشه به صورت زمینی این مسیر را سفر کرده اید، اینبار تجربه ای متفاوت داشته باشید. اگر فکر می کنید بلیط هواپیما خیلی گرانتر از سفرهای دیگر است، به سایت تریپ مراجعه کنید تا آخرین قیمت بلیط نوشهر را ببینید. با تغییر گزینه ها در سایت می توانید ارزانترین قیمتها را نیز مشاهده کنید. شما به دور از ترافیک تعطیلات و در زمانی کوتاه در مقصد خواهید بود. در ضمن خرید شما از طریق کارت شتاب و با قابلیت استرداد و لغو آنلاین در تریپ انجام می شود.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما نوشهر

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط نوشهر است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  نوشهر یا Nowshahr را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط نوشهر را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط نوشهر

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط نوشهر

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما نوشهر از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما نوشهر

نوشهر فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه نوشهر شناخته می شود. این فرودگاه از قدیمی ترین فرودگاههای ایران محسوب می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

 فرودگاه بین المللی نوشهر (NSH)

روش خرید بلیط ارزان نوشهر

برای خرید بلیط ارزان نوشهر، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر نوشهر

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر نوشهر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری نوشهر

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری نوشهر را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط نوشهر لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما نوشهر

خرید بلیط نوشهر از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط نوشهر رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما نوشهر در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل نوشهر

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نوشهر را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر نوشهر و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط نوشهر ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا نوشهر چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از نوشهر 270 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران نوشهر چقدر است؟

طول پرواز تهران  نوشهر حدود 50 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما نوشهر ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط نوشهر عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما نوشهر اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای نوشهر از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما نوشهر الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت نوشهر را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر نوشهر ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان نوشهر پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری نوشهر؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط نوشهر وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما نوشهر در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری نوشهر در بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما نوشهر در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه نوشهر تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی نوشهر تا مرکز شهر 10 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به نوشهر

از لحاظ آب و هوایی، اواسط بهار و اواخر تابستان بهترین زمان سفر به نوشهر است.

پیش از سفر نوشهر بیشتر بدانید.

در سفر به نوشهر معمولا مردم به جنگل سی سنگان می روند. اگر شما هم سفر طبیعت گردی به جنگل می روید، گردشگری مسئولانه را در نظر داشته باشید.

با سوغات نوشهر آشنا شوید.

گلیم‌بافی، گلیچه، چوقا، سوزن‌دوزی، کلوچه های محلی و انواع ماهی از سوغاتهای نوشهر است.

آسانترین راه رزرو هتل های نوشهر

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های نوشهر با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری نوشهر

روستای انگاس

 تالاب ارواح

پارک جنگلی سی سنگان

دریاچه خضرنبی

روستای کوشک سرا

روستای کندلوس

تنگ دار

شماره تلفن های ضروری

کد نوشهر: 011

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط نوشهر

مدت زمان پرواز هواپیما تهران نوشهر چقدر طول می‌کشد؟

مسافت پروازی تهران نوشهر 270 کیلومتر است. مدت زمان پرواز حدود 50 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما نوشهر چه زمانی است؟

با توجه به شرایط آب و هوایی اواسط بهار و اوایل پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نوشهر است.

چگونه بلیط هواپیما نوشهر ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران نوشهر، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه نوشهر چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه نوشهر52323112 011 است.

فاصله فرودگاه نوشهر تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه نوشهر تا مرکز شهر 10 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به نوشهر

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc