https://gateway.trip.ir/api/

پرواز کرج و خرید بلیط هواپیما کرج

پرواز کرج
کرج

مسیرهای پرطرفدار به کرج و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

کرج

راهنمای سفر به کرج

کرج دارای پیشینه تاریخی قبل از اسلام است. قرار گرفتن در مسیر کاروانهای تجاری که به شهر ری و جاده ابریشم می رسید، باعث رشد کرج شد. در دوران قاجار به واسطه نزدیکی به تهران، مورد توجه شاهان قرار گرفت. این شهر که زمانی یکی از مناطق شهری پایتخت محسوب می شد، بعدها به یک شهرستان مستقل و امروز مرکز استان البرز است. کرج دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوعی است. نزدیکی به رشته کوه البرز و جاده چالوس، این منطقه را به یکی از پر ترددترین مسیرهای گردشگری ایران بدل ساخته است و گردشگران با خرید بلیط هواپیما کرج به این شهر سفر می کنند. از کاروانسرای عباسی تا آبشار هفت چشمه، دیدنی های منحصربفردی است که در سفر به کرج تجربه خواهید کرد.

بلیط هواپیما کرج

بلیط هواپیما کرج | ارزانترین قیمت بلیط چارتری کرج

خرید بلیط هواپیما کرج با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری کرج را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما کرج در مقایسه با تهران
کرج به دلیل رشد سریع جمعیتی، جذب مهاجران و همجواری با تهران، مسافران زیادی را به سمت خود راهی می کند. برای کسانی که سفر تفریحی جاده چالوس را برای تعطیلات در نظر دارند، کرج نزدیکترین شهر به این مسیر است. شما می توانید برای تعطیلات به جای سفر به تهران و درگیر شدن در ترافیک و شلوغی روزانه، کرج را انتخاب کنید. کرج مزیت ارزان بودن، آرامش شهری و دسترسی به جاذبه هایی که سفر شما را متفاوت می کند، را خواهد داشت. برای تهیه بلیط کرج و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما مشهد کرج، بلیط هواپیما اصفهان کرج، بلیط هواپیما کرج اصفهان، بلیط هواپیما کرج کرمانشاه، قیمت بلیط هواپیما کرج بجنورد و بلیط هواپیما آبادان کرج به سایت تریپ مراجعه کنید تا از آخرین قیمت ها و ایرلاینها مطلع شوید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کرج

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول شهر مبدا خودرا وارد و سه حرف اول کرج یا karaj را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها و قیمت بلیط کرج را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط کرج

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر کرج را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کرج

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما کرج از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز به کرج مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کرج

کرج دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین المللی پیام است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما، در بخش فیلترها 2 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی پیام

روش خرید بلیط ارزان کرج

اگر برای خرید بلیط ارزان کرج اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کرج

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر کرج نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کرج

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری کرج را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران کرج در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما کرج از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کرج

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز کرج را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز کرج از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر کرج  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کرج

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کرج را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم کرج را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کرج ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایران ایر، تابان، کیش ایر و ماهان، پرواز کرج را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کرج اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط کرج مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کرج الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کرج را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کرج ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کرج پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کرج

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری کرج پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کرج وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما کرج در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه آب و هوای کرج در زمستان بسیار سرد است، در این فصل بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه کرج تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه کرج تا مرکز شهر 40 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به کرج
کرج شهری چهار فصل است. از نظر آب و هوایی بهار و تابستان بهترین زمان سفر به کرج است. 
نکاتی که قبل از سفر به کرج باید بدانیم
اطراف کرج روستاهای خوش و آب هوای زیادی چون شهرستانک وجود دارد. شما می توانید برای سفری دلنشین در جاده چالوس، اقامتگاههای بومگردی این مسیر را انتخاب کنید. 
با سوغات کرج آشنا شوید.
انگور، خرمالو، عناب، ازگیل، شیرینی توتک و آلوی برغان، سوغات معروف کرج است.
آسانترین راه رزرو هتل های کرج
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های کرج است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های کرج همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری کرج
جاده چالوس
کاخ شمس
 روستای شهرستانک
 غار یخ مراد
 آبشار هفت چشمه
 سد امیر کبیر 

شماره تلفن های ضروری کرج

اورژانس: 125

پلیس: 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کرج

مدت زمان پرواز هواپیما کرج اهواز و کرج مشهد چقدر طول می‌کشد؟

فاصله کرج اهواز حدود 800 با یک ساعت پرواز و کرج مشهد 900 کیلومتر با یک ساعت و 15 دقیقه پرواز است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کرج چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرج است.

چگونه بلیط هواپیما کرج ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما کرج اهواز و کرج مشهد، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کرج چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کرج 34990828-026 است.

فاصله فرودگاه کرج تا مرکز شهر کرج چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه پیام تا مرکز شهر کرج حدود 45 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما کرج اهواز و کرج مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کرج رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین دارد.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به کرج

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc