https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما ایلام پرواز سیستمی و چارتری

پرواز ایلام
ایلام

مسیرهای پرطرفدار به ایلام و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

ایلام

راهنمای سفر به ایلام

ایلام سرزمین زاگرس و یکی از زیباترین شهرهای ایران در غرب کشور با کوههای پوشیده از جنگلهای بلوط است. سرزمینی کهن از دوران باستان هخامنشی و ساسانی که هنوز بقایای آن در دره شهر به جا مانده است. طبیعت ایلام پر از دره ها و ابشارهاست از تنگ کافرین تا دره رازیانه. سنتها و فرهنگ محلی ایلام هنوز چندان در ایران شناخته شده نیست مانند آیین چمری که تدفین همراه با موسیقی حزین و آداب ویژه سوگواری است. شهر آرمیده در کنار کوه قلاقیران یکی از مناطق نفت خیز کشور محسوب می شود. در فصل بهار بهترین مقصد گردشگری و سفرهای طبیعت گردی است و دره ارغوان هر بیننده ای را شگفت زده خواهد کرد. آثار تاریخی بسیاری از لوح آشوری گل گل تا تاق شیرین و فرهاد نشان از دیرینگی این خطه از زاگرس دارد. مردم ایلام به زبان کردی حرف می زنند و بسیارمهمان نواز هستند.

بلیط هواپیما ایلام

بلیط هواپیما ایلام چه زمانی ارزانتر است؟

ایلام آب و هوایی کوهستانی دارد. در شش ماهه اول سال هوا دلپذیر و طبیعت منطقه رویایی است. به همین دلیل بیشتر مسافرت های گردشگری ایلام در بهار و تابستان انجام می شود. همچنین در ایام محرم و اربعین تردد زائران بیشتر می شود و پرواز ایلام پرتردد خواهد بود. برای اینکه بلیط ارزانتری بخرید لازم است در ماههایی غیر از ماههای گفته شده به این شهر سفر کنید. در صورتی که تاریخ دقیق سفر شما معلوم است، به سایت تریپ مراجعه کنید و با جستجوی ایلام، از آخرین قیمت بلیط و ایرلاین های این مسیر باخبر شوید. یادتان باشد بلیط چارتر همیشه ارزانتر نیست و بسته به کلاس هواپیمایی که چارتر شده دارد. بنابراین رزرو بلیط سیستمی یا خرید بلیط لحظه آخری را در نظر داشته باشید. شما می توانید با خرید بلیط رفت و برگشت در تریپ، از تخفیف برخودار شوید. از آنجایی که قیمت بلیط هواپیما مطابق با شرایط بازار تغییر می کند، ایرلاین و کلاس پروازی انتخاب کنید که قیمت نهایی بلیط متناسب با بودجه شما باشد. اگر می خواهید از تور ایلام هم در سفر خود استفاده کنید، در خرید از تریپ تخفیف خواهید داشت.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما ایلام

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط ایلام است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول ایلام یا Ilaam را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط ایلام را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط ایلام

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط ایلام

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما ایلام از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما ایلام

ایلام فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی ایلام یا فرودگاه شهدای ایلام شناخته می شود. فرودگاه ایلام از فرودگاههای پرتردد غرب ایران محسوب می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

✈ فرودگاه بین المللی ایلام (IIL)

روش خرید بلیط ارزان ایلام

برای خرید بلیط ارزان ایلام، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر ایلام

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر ایلام دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری ایلام

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری ایلام را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط ایلام لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما ایلام

خرید بلیط ایلام از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط ایلام رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما ایلام در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل ایلام

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ایلام را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر ایلام و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط ایلام ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا ایلام چقدر است؟

مسافت پروازی تهران ایلام 511 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران ایلام چقدر است؟

طول پرواز تهران  ایلام حدود 1 ساعت و  10 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما ایلام ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط ایلام عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ایلام اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای ایلام از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ایلام الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت ایلام را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر ایلام ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان ایلام پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ایلام؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط ایلام وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما ایلام در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری ایلام در بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما ایلام در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه ایلام تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی ایلام تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به ایلام

با توجه به شرایط آب و هوایی ایلام، فصل بهار و اواخر تابستان بهترین زمان سفر به این شهر است.

پیش از سفر ایلام بیشتر بدانید.

ایلام دره های زیبایی دارد که برای طبیعت گردی بی نظیر است. اگردر فصل بهار عازم این دره ها هستید، وضعیت بارندگی را بررسی کنید. به هیچ وجه هنگام بارندگی وارد دره نشوید.

با سوغات ایلام آشنا شوید.

حلوای بگل 

کله کنجی 

نان ساجی

نان پپگ

بنه 

 شلکینه

چیغ بافی

آسانترین راه رزرو هتل های ایلام

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های ایلام با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری ایلام

دره شهر 

پارک جنگلی چغاسبز

آبشار گچان

نقش برجسته گل گل

طاق شیرین و فرهاد

دژ میر غلام هاشمی 

رودخانه سیمره

تنگه رازیانه

تنگه ارغوان

شماره تلفن های ضروری

کد ایلام: 084

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ایلام

مدت زمان پرواز هواپیما تهران ایلام چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هواپیما تهران ایلام 511 کیلومتر است، و شما حدود یک ساعت و 10 دقیقه را در پرواز سپری خواهید کرد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ایلام چه زمانی است؟

فصل بهار به خاطر آب و هوای مطبوع و زیبایی منطقه، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ایلام است.

چگونه بلیط هواپیما ایلام ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران ایلام، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه ایلام چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه ایلام 32236800-084 است.

فاصله فرودگاه ایلام تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه ایلام تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به ایلام

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc