https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما گرگان پرواز سیستمی و چارتری

پرواز گرگان
گرگان

مسیرهای پرطرفدار به گرگان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

گرگان

راهنمای سفر به گرگان

گرگان شهری از هزاره‌های تاریخ در دل طبیعت جادویی هیرکانی ست. منطقه گرگان قدمتی چند هزارساله دارد، به تپه‌ی باستانی تورنگ تپه بروید، جایی که این پیشینه باستانی را در خود پنهان ساخته است. اگر می‌خواهید بزرگترین دیوار دفاعی ایران را ببینید، دیوارگرگان معروف به «مار سرخ» را بازدید کنید. عظمت و ابعاد آن نشان از دوران پر قدرت تمدن این ناحیه دارد. در شهر اگر چرخی بزنید، معماری خاص این شهر را بیشتر درک خواهید کرد، پس سراغ بازار و محلات قدیمی بروید.

مدرسه عمادیه، با فضای دنج و خلوت و حیاط مرکزی، شما را به آرامش دعوت خواهد کرد. می‌توانید کاخ موزه گرگان، از کاخهای پهلوی که اشیا سلطنتی را در آن نگهداری می‌شود را هم بازدید کنید. اینجا کاروانسراهایی با فرم و طرح متفاوت خواهید دید، همچون قزلق، دیمه لو. زیباترین و کهنسال‌ترین جنگل‌های ایران در گرگان قرار دارد و شما از آبشارهای «لوه» و «زیارت» تا آبشارهای هفتگانه شیرآباد، این طبیعت همیشه سبز را تجربه می‌کنید. گنبد قابوس با میل عظیم و معماری منحصربفردش، یک نماد تاریخی از اوج و رونق گرگان دارد، ببینید و لذت ببرید. بهار و پاییز بهترین زمان سفر به گرگان است که طبیعت بکر و رنگارنگ را تجربه خواهی کرد.

بلیط هواپیما گرگان

بلیط چارتری گرگان چگونه خریداری کنیم؟

گرگان از شهرهای اصلی شمال ایران است. به دلیل جاذبه های گردشگری و رشد توریسم در این منطقه، پرواز گرگان مسافران دایمی دارد. نگران نباشید راه خرید بلیط قیمت مناسب، راهکارهایی دارد که می توانید به سادگی استفاده کنید. نکته اول تاریخ سفر شماست. قیمت بلیط هواپیما بسته به زمان حرکت فرق می کند. پس بهتر است در زمانی خرید کنید که مسافرت کمتر است. نکته دوم جستجوی بلیط در سایتهای مرجع خرید و رزرو بلیط هواپیما مانند تریپ است. سایت تریپ دست شما را در خرید باز می گذارد و با جستجوی گرگان در صفحه پروازها نتایجی به شما نشان خواهد داد. حالا شما به لیست دقیقی از کلیه پروازها و قیمت ها در مسیر گرگان دسترسی دارید. این لیست از بلیط ازرانتر شروع و تا بالاترین قیمتها ادامه می یابد. اگر قیمت مناسب خود را پیدا نکردید، از نوار سمت راست، گزینه ها را تغییر دهید تا به بلیط های چارتر هم در تاریخ مورد نظر دسترسی پیدا کنید. توجه کنید قیمت نهایی تابع ایرلاین، کلاس پرواز و زمان حرکت شماست. از مزیت های خرید بلیط در تریپ، امکان لغو و استرداد آنلاین است. پس با آرامش بهترین خرید خود را انجام دهید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما گرگان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط گرگان است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  گرگان یا Gorgan را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط گرگان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط گرگان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط گرگان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما گرگان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما گرگان

گرگانفقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی گرگان شناخته می شود. فرودگاه گرگان روزانه به مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈  فرودگاه بین المللی گرگان (GBT)

روش خرید بلیط ارزان گرگان

برای خرید بلیط ارزان گرگان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر گرگان

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر گرگان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری گرگان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری گرگان را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط گرگان لحظه آخری  دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما گرگان

خرید بلیط گرگان از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط گرگان رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما گرگان در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل گرگان

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل گرگان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر گرگان و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط گرگان ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید.. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا گرگان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از گرگان 582 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران گرگان چقدر است؟

طول پرواز تهران گرگان حدود 1 ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما گرگان ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط گرگان عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما گرگان اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای گرگان از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما گرگان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت گرگان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر گرگان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان گرگان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری گرگان؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط گرگان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما گرگان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گرگان تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما گرگان در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه گرگان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی گرگان تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به گرگان

گرگان آب و هوای معتدل دارد و تابستان‌های آن به سبب رطوبت هوا نسبتاً گرم و شرجی است. از لحاظ اقلیم بخش های جنوبی این شهرستان کوهستانی و بخش های شمالی آن نیز دارای اقلیمی نیمه مرطوب می باشد.
بهترین زمان برای سفر به گرگان در فصل های بهار و پاییز است؛ در این دو فصل سرمای زمستان و هوای شرجی تابستان وجود ندارد و مسافران می توانند از دیدن این شهر لذت ببرند.

پیش از سفر تهران بیشتر بدانید.

گرگان دارای قدیمی ترین جنگل های جهان یعنی هیرکانی است. در سفر به گرگان حتما به بازدید آبشارهای شیرابد و جنگل این محدوده بروید. نکته مهم طبیعت گردی در حفط محیط زیست را فراموش نکنید.

با سوغات گرگان آشنا شوید.

حلوا آماج، نان پادرزای، نان زنجبیلی، ابریشم بافی و قایچه از مهمترین سوغات های گرگان است. 

آسانترین راه رزرو هتل های گرگان

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های گرگان با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری گرگان

آب بندان توشن
روستای زیارت
پارک جنگلی النگ دره
پارک جنگلی ناهارخوران
سواحل شرقی دریای خزر
دیوار بزرگ گرگان سد اسکندری
چشمه آبگرم زیارت
پارک جنگلی قرق
چشمه سید کلاته
مدرسه عمادیه
کاروانسرای قزلق
کاروانسرای دیمه لو
تپه ی باستانی و تاریخی تورنگ تپه
دیوار دفاعی گرگان
موزه صنایع دستی گرگان
خرابه های شهر تمیشه
کاروانسرای قزلق

شماره تلفن های ضروری

کد گرگان: 017

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط گرگان

مدت زمان پرواز هواپیما تهران گرگان چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران گرگان 582 کیلومتر و مدت زمان پرواز یک ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما گرگان چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما گرگان فصل  بهار و پاییز است؛

چگونه بلیط هواپیما گرگان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران گرگان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه گرگان چند است؟

01731220199

فاصله فرودگاه گرگان تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه گرگان تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc