https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان گرگان

گرگان
گرگان

راهنمای سفر به گرگان

گرگان شهری از هزاره‌های تاریخ در دل طبیعت جادویی هیرکانی ست. منطقه گرگان قدمتی چند هزارساله دارد، به تپه‌ی باستانی تورنگ تپه بروید، جایی که این پیشینه باستانی را در خود پنهان ساخته است. اگر می‌خواهید بزرگترین دیوار دفاعی ایران را ببینید، دیوارگرگان معروف به «مار سرخ» را بازدید کنید. عظمت و ابعاد آن نشان از دوران پر قدرت تمدن این ناحیه دارد. در شهر اگر چرخی بزنید، معماری خاص این شهر را بیشتر درک خواهید کرد، پس سراغ بازار و محلات قدیمی بروید.

مدرسه عمادیه، با فضای دنج و خلوت و حیاط مرکزی، شما را به آرامش دعوت خواهد کرد. می‌توانید کاخ موزه گرگان، از کاخهای پهلوی که اشیا سلطنتی را در آن نگهداری می‌شود را هم بازدید کنید. اینجا کاروانسراهایی با فرم و طرح متفاوت خواهید دید، همچون قزلق، دیمه لو. زیباترین و کهنسال‌ترین جنگل‌های ایران در گرگان قرار دارد و شما از آبشارهای «لوه» و «زیارت» تا آبشارهای هفتگانه شیرآباد، این طبیعت همیشه سبز را تجربه می‌کنید. گنبد قابوس با میل عظیم و معماری منحصربفردش، یک نماد تاریخی از اوج و رونق گرگان دارد، ببینید و لذت ببرید. بهار و پاییز بهترین زمان سفر به گرگان است که طبیعت بکر و رنگارنگ را تجربه خواهی کرد.

گرگان
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما گرگان بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان
سفر به گرگان همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما گرگان نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به گرگان اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
گرگان آب و هوای معتدل دارد و تابستان‌های آن به سبب رطوبت هوا نسبتاً گرم و شرجی است. از لحاظ اقلیم بخش های جنوبی این شهرستان کوهستانی و بخش های شمالی آن نیز دارای اقلیمی نیمه مرطوب می باشد.
بهترین زمان برای سفر به گرگان در فصل های بهار و پاییز است؛ در این دو فصل سرمای زمستان و هوای شرجی تابستان وجود ندارد و مسافران می توانند از دیدن این شهر لذت ببرند.
آب بندان توشن
روستای زیارت
پارک جنگلی النگ دره
پارک جنگلی ناهارخوران
سواحل شرقی دریای خزر
دیوار بزرگ گرگان سد اسکندری
چشمه آبگرم زیارت
پارک جنگلی قرق
چشمه سید کلاته
مدرسه عمادیه
کاروانسرای قزلق
کاروانسرای دیمه لو
تپه ی باستانی و تاریخی تورنگ تپه
دیوار دفاعی گرگان
موزه صنایع دستی گرگان
خرابه های شهر تمیشه
کاروانسرای قزلق
کئی ترشک
ماش پتی خارش
مرغانه ته چین
دوآش
گوجه آش
ترشی آش
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ