https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما چابهار پرواز سیستمی و چارتری

پرواز چابهار
چابهار

مسیرهای پرطرفدار به چابهار و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

چابهار

راهنمای سفر به چابهار

اگر میخواهید متفاوت ترین سفر داخلی بروید به چابهار سفر کنید. بندر اقیانوسی چابهار فقط یک شهر نیست، دروازه ورود به دنیای شگفت انگیز جاذبه های منحصر است. هر وقت دلتان خواست به چابهار سفر کنید چرا که در چهار فصل سال زبیایی و جذابیت خود را دارد. فرهنگ مردمان خونگرمش را از نزدیک تجربه کنید . مطمئن باشید جاهایی را خواهی دید که به ندرت مشابهی در ایران دارد.
از آثار طبیعی چون تالاب صورتی، ساحل کویری درک، گل افشان ها، موج افشان، جنگل حرا، درخت مکر زن و کوههای مینیاتوری تا آثار تاریخی چون مسجد جامع دزک، قلعه پرتغالی ها، گورستان جن، غارهای بان مسیتی، موزه محلی چابهار نوید سفری به یادماندنی برای شماست. شما در کرانه سواحل اقیانوسی ایران، بلندترین امواج را خواهی دید، مرز کویر و دریا را لمس می¬کنید، تمساح گاندو متعجب‌تان می‌کند، شیفته رنگی‌ترین دریاچه می¬شوید، دریایی از قایقهای کوچک و بزرگ در بندر ماهیگیری بریس و خلیج گواتر تماشا خواهید کرد. در آخر سوزن دوزی، شیرینی لندو، ماهی و میگوی تازه، ادویه و گیاهان دارویی را هم سوغات ببرید و باز به چابهار سفر کنید.

بلیط هواپیما چابهار

بلیط هواپیما چابهار | ارزانترین قیمت بلیط چارتری چابهار

خرید بلیط هواپیما چابهار با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری چابهار را با تریپ تجربه کنید.

بلیط ارزان چابهار در سفر گردشگری

چابهار یکی از بهترین بنادر ایران برای مسافرت است. آب و هوای معتدل، سواحل زیبا و مراکز خرید باعث جذب گردشگران در ایام تعطیلات شده است. خرید بلیط هواپیما چابهار در این زمان دشوار است. اگر قرار است سفر بعدی به چابهار بروید بهتر است با روش خرید بلیط ارزان چابهار آشنا شوید. با تعیین تاریخ سفر خود راحتتر می توانید قیمت بلیط هواپیما را بررسی کنید. چرا که قیمت بلیط متناسب با وضعیت تغییر می کند و ثابت نیست. برای آسانتر کردن خریدتان بهتر است به سایت تریپ سر بزنید. شما با وارد کردن تاریخ و تعداد مسافر می توایند لیست دقیقی از پروازها را ببینید. عجله نکنید و قیمت ها را مقایسه کنید تا ارزانترین بلیط چابهار را پیدا کنید.  تریپ به کمک سیستم فیلترینگ به شما اجازه می دهد گزینه های پرواز را تغییر دهید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. قیمت نهایی بلیط هواپیما تابع نوع ایرلاین، ساعت حرکت و کلاس پرواز شماست. گزینه هایی انتخاب کنید که به قیمت مناسب خود برسید. شک نیکیند با وقت گذاشتن و دقت می توانید حتی در فصل اوج گردشگری نیز بلیط ارزان چابهار گیر بیاورید

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما چابهار

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پرواز چابهار است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  چابهار یا  Chabahar  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط چابهار را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط چابهار را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط چابهار

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر چابهار را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن چابهار بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط چابهار

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط چابهار از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما برای چابهار، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما چابهار

چابهار فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی چابهار شناخته می شود. شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی چابهار

روش خرید بلیط ارزان چابهار

برای خرید بلیط هواپیما چابهار به تهران ارزان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر چابهار

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر چابهار موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر چابهار دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری چابهار

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری چابهار را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران چابهار ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری  دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفربلیط چابهار نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما چابهار در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما چابهار

خرید بلیط پرواز چابهار تهران از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به چابهار از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما چابهار در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل چابهار

با خرید بلیط هواپیما چابهار تهران از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل چابهار را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر چابهار و انواع مختلف هواپیما چابهار را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. شما با خرید بلیط رفت و برگشت چابهار از تخفیف بیشتری برخودار خواهید شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا چابهار چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از چابهار 1451کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران چابهار چقدر است؟

طول پرواز تهران چابهار حدود 2 ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما چابهار ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط چابهار عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما چابهار اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای چابهار از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما چابهار الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت چابهار را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر چابهار ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان چابهار پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری چابهار

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط چابهار وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما چابهار در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای چابهار تابستان و زمستان انجام می شود، بلیط هواپیما چابهار در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه چابهار تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی چابهار تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به چابهار

چابهار از لحاظ آب و هوایی این شهر دارای شرایط بهاری و معتدلی است و به همین دلیل به آن لقب «چابهار» یا «چهاربهار» داده شده است.
خنک ترین هوای بندری چابهار در تابستان ها و هوای مطبوع بهاری در فصل زمستان میباشد.

اطلاعات کاربردی سفر چابهار

اول اینکه در انتخاب زمان سفر خود دقت کنید. اواخر زمستان هوای چابهار مطبوع است. دوم اینکه اگر قصد طبیعت گردی دارید حتما از راهنمای محلی کمک بگیرید. 

آشنایی با سوغات چابهار

سوغات چابهار، شامل پارچه‌های رنگارنگ و بسیار زیبای بلوچی، زیورآلات و جواهرات دست‌ساز سنتی، چادربافی، سوزن‌دوزی، سکه‌دوزی، حصیربافی، معرق، صدف، سنگ‌های قیمتی، لباس‌های محلی کار دست و رنگارنگ، شیرینی لندو، ماهی و میگوی تازه، ادویه و گیاهان دارویی است.

آسانترین راه رزرو هتل های چابهار

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های چابهار با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.همچنین شما با تهیه بلیط رفت و برگشت چابهار می‌توانید در هزینه بلیط هواپیما خود صرفه‌جویی کنید

معروفترین جاذبه های گردشگری چابهار

کوه‌ های مینیاتوری
بندر گواتر
ساحل تیس
ساحل درک
ساحل نورانی تنگ
ساحل صخره ای 
ساحل مکران 
دریاچه لیپار 
غارهای بان مسیتی 
فواره طبیعی آب
منطقه حفاظت شده گاندو
روستای باهو کلات
روستای رمین 
قلعه پرتغالی ها 
قلعه پیروز گت
کوه های گل افشان 

شماره های ضروری چابهار

کد چابهار:054 

پلیس : 110
آمبولانس : 115
آتش نشانی : 125

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط چابهار

مدت زمان پرواز هواپیما تهران چابهار چقدر طول می‌کشد؟

مسافت پروازی تهران از چابهار 1451کیلومتر است و مدت زمان پرواز 2 ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چابهار چه زمانی است؟

 از لحاظ آب و هوایی اواخر زمستان بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چابهار است.

چگونه بلیط هواپیما چابهار ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران چابهار، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه چابهار چند است؟

0544284001

فاصله فرودگاه چابهار تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه چابهار تا مرکز شهر 20 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc