https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بخارا و خرید بلیط هواپیما بخارا

پرواز بخارا
بخارا

مسیرهای پرطرفدار به بخارا و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بخارا

راهنمای سفر به بخارا

بخارا روزگاری از معروفترین شهرهای جاده ابریشم بوده است. هنوز آثار باستانی و بازار شهر، حال و هوای شهری آباد و پر رونق را به شما خواهد داد. بهترین جا برای گشت و گذار در شهر بخارا، باقت قدیمی شهر است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. بخارا زمانی بخشی از سرزمین ایران بوده و زبان فارسی تاجیک در این شهر یادگاری از آن دوران است. سفر گردشگری به این شهر زیبا و تاریخی ویژگی های زیر دارد:

بازار قدیمی شهر و لذت خرید

غذاهای سنتی ازبکی از نارین تا دیمامالا

هنر و معماری قدیمی بخارا

آرامگاه بزگان ایرانی چون پوریای ولی

طبیعت بکر و دیدنی


بلیط هواپیما بخارا
بلیط هواپیما بخارا برای سفر ارزان خارجی
بخارا از زیباترین شهرهای ازبکستان است. دیدنیهای شهر برای ایرانیان رنگ و بوی آشنایی دارد و هر ساله بر تعداد علاقه مندان به این مقصد گردشگری افزوده می شود. اگر می خواهید سفری ارزان به یک مقصد خارجی داشته باشید، بخارا گزینه ای مطلوب است. هوای مطبوع در فصل بهار یا پاییز، بهترین زمان برای  سفر به بخارا است. با درج تاریخ سفر در صفحه پرواز تریپ، تمامی پروازهای این مسیر را مشاهده خواهید کرد. همچنین با مقایسه قیمتها بهتر می توانید بلیط بخارا خریداری کنید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بخارا

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بخارا شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بخارا یا  Bukhara  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط بخارا را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بخارا

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بخارا را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بخارا

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بخارا از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بخارا مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بخارا

بخارا دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بخارا است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بخارا، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بخارا BHK

روش خرید بلیط ارزان بخارا

اگر برای خرید بلیط ارزان بخارا اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بخارا

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بخارا نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بخارا

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بخارا را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران بخارا در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بخارا از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بخارا

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بخارا را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بخارا از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بخارا  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بخارا

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بخارا را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بخارا را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران بخارا چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بخارا   1229 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بخارا چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به بخارا وجود ندارد، متناسب با تعداد توقف، بیش از 13 ساعت طول می کشد.

اختلاف ساعت تهران بخارا چقدر است؟

بخارا 1 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بخارا ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش، ایران ایر و ماهان، پرواز بخارا را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بخارا اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بخارا مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بخارا الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بخارا را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بخارا ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بخارا پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بخارا

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بخارا پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بخارا وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بخارا در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  اینکه بهار و تابستان فصل گردشگری در بخارا است، بلیط هواپیما در فصول سرد ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بخارا تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بخارا تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به بخارا
فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به بخارا است.
نکاتی که قبل از سفر به بخارا باید بدانیم
بهترین محله برای اقامت در بخارا، مرکز تاریخی شهر است. شما هم به جاذبه های تاریخی نزدیک هستید و هم دسترسی آسانی به نقاط دیگر بخارا دارید.
با سوغات بخارا آشنا شوید.
لباس سنتی، زیورآلات و حکاکی روی چوب، سوغات معروف بخارا است. 
آسانترین راه رزرو هتل های بخارا
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بخارا است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بخارا همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری بخارا
مقبره ی امیر اسماعیل سامانی
ارگ بخارا
چهار منار
منار کالیان
حوض لیابی
مدرسه ی تاریخی میرعرب
مدرسه ی الغبیگ
شماره تلفن های ضروری بخارا
پلیس: ۱۰۲
آمبولانس:۱۰۳
آتش نشانی: ۱۰۱
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc