https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما بجنورد پرواز سیستمی و چارتری

پرواز بجنورد
بجنورد

مسیرهای پرطرفدار به بجنورد و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بجنورد

راهنمای سفر به بجنورد

قدمت بجنورد به دوران پارتی باز می‌گردد اما در حمله مغول نابود شد. برای بازگشت به آن فضای باستانی، سفر بجنورد را با «آتشکده اسپاخو» آغاز کنید، یادگار دوران ساسانی. آرامگاه «بش قارداش» و «بابا امان» را از هر کس می‌توانید سراغ بگیرید چرا که معروف‌ترین تفرجگاه‌‎های شهر هستند. نشانی از مجموعه حکومتی مفخم را می‌توانید در «عمارت آیینه خانه» بیابید که باقی آثارش از بین رفته‌اند.

حسینیه جاجرمی‌ها از بناهای قاجار شهر، فضایی جذاب دارد به ویژه اینکه روایت است بانیان آن، معماری ایرانی را با سبک گوتیک اروپایی تلفیق کرده‌اند. البته «خانه بانک ملی» دوره پهلوی نیز از تلفیق معماری سنتی و اروپایی ساخته شده است. در بجنورد اقوام مختلفی را از ترکها و تات‌ها تا کرمانج‌ها و ترکمن‌ها با سنت‌های فرهنگی و گویش‌های متفاوت خواهید دید. این منطقه موسیقی و رقص مختص خود را دارد. هنوز زندگی عشایری جریان دارد که به شما فرصت تجربه زندگی کوچرو و لمس طبیعت بکر را می‌دهد.

بلیط هواپیما بجنورد

مزیت بلیط هواپیما ارزان بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی یکی از خوش آب و هواترین نقاط شرقی ایران است. امروزه گردشگران داخلی از مقاصد همیشگی به سمت مناطق کمتر شناخته سفر می کنند. بجنورد یک مقصد جذاب با جاذبه های تاریخ و طبیعی و برخوداری از فرهنگ غنی است. اگر همواره در تعطیلات خود شمال می روید، این بار بجنورد را انتخاب کنید. نگران مسافت نباشید. شما با تهیه بلیط ارزان می توانید مسافرتی راحت داشته باشید. سایت تریپ دسترسی آسان شما را به تمام ایرلاین ها و قیمتهای متنوع بلیط هواپیما ممکن می کند. شما با جستجوی پرواز بجنورد می توانید ارزانترین بلیط را در تریپ پیدا کنید. اگر در فصل پاییز یا زمستان اقدام کنید از انواع بلیط چارتر هم می توانید برخوردار شوید. خرید در تریپ سریع و آسان است و امکان لغو یا استرداد بلیط ممکن است.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بجنورد

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط بجنورد است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  بجنورد یا Birjand را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط  بجنورد را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بجنورد

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بجنورد

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بجنورد

بجنورد فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بجنورد شناخته می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

✈ فرودگاه بجنورد (BJB)

روش خرید بلیط ارزان بجنورد

برای خرید بلیط ارزان بجنورد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بجنورد

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر بجنورد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بجنورد

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری بجنورد را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط بجنورد لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بجنورد

تهیه بلیط هواپیما بجنورد از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت پرواز بجنورد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط بجنورد رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما بجنورد در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بجنورد

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بجنورد را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر بجنورد و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط بجنورد ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا بجنورد چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از بجنورد 565 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بجنورد چقدر است؟

طول پرواز تهران  بجنورد حدود یک ساعت و ربع است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بجنورد ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط بجنورد عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان ،زاگرس، ایران ایرتور، سپهران، ایران ایر، تابان، و آسمان.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بجنورد اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای بجنورد از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بجنورد الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بجنورد را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بجنورد ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بجنورد پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بجنورد؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بجنورد وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما بجنورد در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری بجنورد در فصل تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما بجنورد در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بجنورد تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بجنورد تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به بجنورد

آب و هوای بجنورد نیمه معتدل کوهستانی , زمستانهای سرد و تابستانهای گرمی دارد. بجنورد باران و برف فراوان دارد و به دلیل كوهستانی بودن از درجه حرارت پایینی برخوردار است .

پیش از سفر بجنورد بیشتر بدانید.

بجنورد اثار تاریخی مختلفی دارد اما بازدید از آتشکده اسپاخو متعلق به دوران ساسانیان را در سفر خود فراموش نکنید.

با سوغات بجنورد آشنتا شوید.

از محبوب‌ ترین سوغاتی ‌ها می ‌توان به آب ‌نبات، شکرپنیر، قره ‌قروت، کشک و انگور کلادار یا رزاقی اشاره کرد .
قالی و قالیچه ،نمد و پلاس و دوخت پیراهنهای محلی از جمله سوغاتی های بجنورد است، نمد مالی از صنایع دستی دیرینه بجنورد است وتهیه پوست و دوخت پیراهنهای محلی و شلیته های بلند و پرچین از تولیدات دیگر آن است. 

آسانترین راه رزرو هتل های بجنورد

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های بجنورد با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بجنورد

حسینیه جاجرمی‌ها
کوشک باغ علی آباد
امام زاده سلطان سید عباس
عمارت آیینه خانه مفخم
تفرجگاه دیدنی بش قارداش
آتشکده اسپاخو
خانه بانک ملی
دریاچه سد شیرین دره
غار سوله قواق

شماره تلفن های ضروری

کد بجنورد: 058

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بجنورد

مدت زمان پرواز هواپیما تهران بجنورد چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران بجنورد 565 کیلومتری و مدت زمان پرواز یک ساعت و 15 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بجنورد چه زمانی است؟

 فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بجنورد است.

چگونه بلیط هواپیما بجنورد ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بجنورد چند است؟

 32236570 058

فاصله فرودگاه بجنورد تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه بجنورد تا مرکز شهر  15 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به بجنورد

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc