https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان بیرجند

بیرجند
بیرجند

راهنمای سفر به بیرجند

شما در قلب خراسان جنوبی با مردمانی خونگرم و مهربان، نوای دوتار، آوازهای حماسی و رقص بومی قرار دارید. این شهر نوپا در دوره پهلوی اول ایجاد شده است، پس ابتدای سفر، عمارت کلاه‌ فرنگی را بازدید کنید. بنایی با معماری سفید و منتظم که نماد بیرجند است. با وجود جوان بودن شهر، «مدرسه شوکتیه» از نخستین مدارس پهلوی ایران است که درساختمان شکیل آن، می‌توانید زیبایی معماری اقلیم گرم را ببینید.

حال به «ارگ بهارستان» هم سری بزنید چرا که از نخستین مدارس دخترانه ایران بوده است. دیدار از باغ اصیل ایرانی «شوکت آباد» و «اکبریه» به شما آرامش خواهد بخشید، باغهایی که در یونسکو ثبت جهانی شده‌اند. در حوالی بیرجند قلعه معروف «فورگ» قرار دارد که شما را به شاهکاری از دوران اسماعلیه فرا می‌خواند. اگر می‌خواهید آسیاب‌های بادی نادر ایران را ببینید «آسبادهای نهبندان» را فرموش نکنید. برای دیدن آثار طبیعی هم فرصت دیدن «آبشار گیوک» و «بند دره» را از دست ندهید.

بیرجند
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما بیرجند بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان
سفر به بیرجند همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما بیرجند نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به بیرجند اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
آب و هوای بیرجند، نیمه بیابانی بوده و دارای زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرم است. بیشتر بارش ها در بیرجند از آذر تا اردیبهشت رخ می‌دهد که در فصل زمستان اغلب به صورت بارش برف است.
از سوغاتی های معروف بیرجند میتوان گلیم، گیوه، گندم، جو، عدس، لوبیا، کتیرا و انقوزه، نخود، ترنجبین، قارچ، توت خشک، گردو، برگه هلو، زرد آلو و پشم را نام برد.
باغ اکبریه
قلعه بابوک روستای ابراهیم اباد
آب انبارها
آرامگاه حکیم نزاری
ارگ کلاه فرنگی
عمارت اکبریه (میراث جهانی یونسکو)
قلعه بیرجند
کنسولگری انگلیس (باغ منظریه)
مدرسه شوکتیه
مدرسه معصومیه
مصلی بیرجند
یخدان رحیم آباد
باغ رحیم آباد
خانه پردلی
بند دره
بند امیرشاه
آبشار چهارده
روستای شوکت آباد
کوه های باقران
آبشار گیوک
کشک سالاری
قوروت بادمجان
بلغور پلو
اشکنه بلغور شير
آش شلغم
گُرماس
خاگينه برگ پيازچه
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ