https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما بیرجند پرواز سیستمی و چارتری

پرواز بیرجند
بیرجند

مسیرهای پرطرفدار به بیرجند و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بیرجند

راهنمای سفر به بیرجند

شما در قلب خراسان جنوبی با مردمانی خونگرم و مهربان، نوای دوتار، آوازهای حماسی و رقص بومی قرار دارید. این شهر نوپا در دوره پهلوی اول ایجاد شده است، پس ابتدای سفر، عمارت کلاه‌ فرنگی را بازدید کنید. بنایی با معماری سفید و منتظم که نماد بیرجند است. با وجود جوان بودن شهر، «مدرسه شوکتیه» از نخستین مدارس پهلوی ایران است که درساختمان شکیل آن، می‌توانید زیبایی معماری اقلیم گرم را ببینید.

حال به «ارگ بهارستان» هم سری بزنید چرا که از نخستین مدارس دخترانه ایران بوده است. دیدار از باغ اصیل ایرانی «شوکت آباد» و «اکبریه» به شما آرامش خواهد بخشید، باغهایی که در یونسکو ثبت جهانی شده‌اند. در حوالی بیرجند قلعه معروف «فورگ» قرار دارد که شما را به شاهکاری از دوران اسماعلیه فرا می‌خواند. اگر می‌خواهید آسیاب‌های بادی نادر ایران را ببینید «آسبادهای نهبندان» را فرموش نکنید. برای دیدن آثار طبیعی هم فرصت دیدن «آبشار گیوک» و «بند دره» را از دست ندهید.

بلیط هواپیما بیرجند

بلیط هواپیما بیرجند | ارزانترین قیمت بلیط چارتری بیرجند

خرید بلیط هواپیما بیرجند با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری بیرجند را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما بیرجند مقصدی اقتصادی

بیرجند شهری به نسبت نوساز است اما آثار تاریخی این بخش از ایران دیدنی است. شاید عموم مردم خراسان رضوی را برای سفر انتخاب می کنند اما سفر به خراسان جنوبی حال و هوای دیگری دارد. با توجه به کمتر شناخته شدن این منطقه برای گردشگران داخلی و خارجی، می توانید با هزینه پایینتر به دیدن جاذبه های خراسان بپردازید. ماه پاییز زمان مناسب برای تهیه بلیط هواپیما بیرجند است. تعداد مسافران کمتر است و قیمت بلیط به نسبت ماههای دیگر کاهش می یابد. همچنین مراکز گردشگری و خدمات توریسم معمولا در این فصل  دارای تخفیف هستند. حالا کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با کمی جستجو ارزانترین بلیط مطلوب خود را خریداری کنید. در قیاس با شهری مانند مشهد، بیرجند یک مقصد اقتصادی محسوب می شود.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بیرجند

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط بیرجند است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  بیرجند یا Birjand را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بیرجند را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بیرجند

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بیرجند

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط بیرجند از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بیرجند

بیرجند فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی بیرجند شناخته می شود. این فرودگاه از دهه 1340 فعال است. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

  فرودگاه بین المللی بیرجند (XBJ)

روش خرید بلیط ارزان بیرجند

برای خرید بلیط ارزان بیرجند، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بیرجند

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر بیرجند دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بیرجند

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری بیرجند را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط بیرجند لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بیرجند

خرید بلیط از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت پرواز بیرجند به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط بیرجند رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما بیرجند در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بیرجند

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بیرجند را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر بیرجند و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط بیرجند ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا بیرجند چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از بیرجند 785 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بیرجند چقدر است؟

طول پرواز تهران  بیرجند حدود یک ساعت و نیم است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بیرجند ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط بیرجند عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان ، کاسپین، ایران ایر، فلای پرشیا، و کارون.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بیرجند اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای بیرجند از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بیرجند الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بیرجند را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بیرجند ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بیرجند پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بیرجند؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بیرجند وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما بیرجند در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری بیرجند در فصل زمستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما بیرجند در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی بیرجند تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به بیرجند

آب و هوای بیرجند، نیمه بیابانی بوده و دارای زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرم است. بیشتر بارش ها در بیرجند از آذر تا اردیبهشت رخ می‌دهد که در فصل زمستان اغلب به صورت بارش برف است.

قبل از سفر به بیرجند بدانید.

باغ اکبریه در بیرجند در فهرست باغات ایران در یونسکو قرار دارد. دیدار از این گنجینه جهانی خالی از لطف نیست.

با سوغات بیرجند آشنا شوید.

از سوغاتی های معروف بیرجند میتوان گلیم، گیوه، گندم، جو، عدس، لوبیا، کتیرا و انقوزه، نخود، ترنجبین، قارچ، توت خشک، گردو، برگه هلو، زرد آلو و پشم را نام برد.

آسانترین راه رزرو هتل های بیرجند

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های بیرجند با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بیرجند

باغ اکبریه
قلعه بابوک روستای ابراهیم اباد
آب انبارها
آرامگاه حکیم نزاری
ارگ کلاه فرنگی
عمارت اکبریه (میراث جهانی یونسکو)
قلعه بیرجند
کنسولگری انگلیس (باغ منظریه)
مدرسه شوکتیه
مدرسه معصومیه
مصلی بیرجند
یخدان رحیم آباد
باغ رحیم آباد
خانه پردلی
بند دره
بند امیرشاه
آبشار چهارده
روستای شوکت آباد
کوه های باقران
آبشار گیوک

شماره تلفن های ضروری

کد بیرجند: 056

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بیرجند

مدت زمان پرواز هواپیما تهران بیرجند چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران بیرجند 785 کیلومتر و مدت زمان پرواز یک ساعت و نیم است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بیرجند چه زمانی است؟

از اواسط پاییز تا اواسط اردیبهشت بهترین زمان خرید بلیط بیرجند است.

چگونه بلیط هواپیما بیرجند ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران بیرجند، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بیرجند چند است؟

32389289 056

فاصله فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به بیرجند

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc