https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما بندر لنگه پرواز سیستمی و چارتری

پرواز بندر لنگه
بندر لنگه

مسیرهای پرطرفدار به بندر لنگه و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بندر لنگه

راهنمای سفر به بندر لنگه

بندر لنگه از لحاظ جغرافیایی در استان هرمزگان قرار دارد. سابقه تاریخی بندر لنگه به دوران هخامنشی می رسد. از دوران قدیم این بندر به صید مروارید شهرت داشته و رونق فراوانی داشته است. به همین دلیل در گذشته به بندر لنگه بندر مروارید هم می گفتند.علت نامیدن لنگه هم به منحصربفرد بودن آن اشاره دارد. بندر لنگه دارای معماری بومی جنوب و تحت تاثیر اقلیم گرم و مرطوب آن نواحی شکل گرفته است. در این شهر برکه های باران نوعی آب انبار مرسوم در کرانه خلیج فارس، چشمگیر است. سفرنامه نویسان عهد صفوی و قاجار توصیفی که از لنگه ارایه داده اند خبر از ثروت و آبادانی آن طی قرنها دارد. این بندر امروزه نیز از بنادر مهم کشور است که جهت ترانزیت و صادرات کالا استفاده می شود. جاذبه های تاریخی و طبیعی و به ویژه سواحل لنگه، گردشگران را به این منطقه می کشاند. ساحل گشه از سواحل شناخته شده این بندر دارای بهترین صدفهای خوراکی است. گلابتون دوزی نیز از صنایع دستی معروف بندر لنگه است.

بلیط هواپیما بندر لنگه

سفر اقتصادی به جنوب با بلیط هواپیما بندرلنگه

نیمه دوم سال بهترین زمان سفر به جنوب ایران است. برای کسانی که علاقه مند به مسافرت در کرانه خلیج فارس هستند، بندر لنگه یک مقصد زیباست. سواحل مکسر و مقام از کم نظیرترین سواحل ایران در این منطقه هستند. شما می توانید سفری اقتصادی به جنوب بروید به شرط آنکه بلیط هواپیما قیمت مناسب پیدا کنید. مسافرانی که تاریخ دقیق سفر خود را می دانند از قبل بلیط سیستمی رزرو می کنند. برخی دیگر نیز که برنامه منعطفی دارند، دنبال بلیط چارتر و لحظه آخری هستند. شما بر اساس زمان بندی و بودجه خود می توانید در سایت تریپ هر دو نوع بلیط را رزرو کنید. یکی از سختیهای سفر جنوب، مسافت طولانی آن است که شما با پرواز بندرلنگه  در آسودگی و آرامش به مقصد خواهید رسید. در نظر داشته باشید که روزهای آخر سال تقاضای بلیط هواپیما افزایشی است. سعی کنید قبل از این زمان برنامه سفر خود را بچینید. خرید از تریپ به شما امکان دسترسی به بهترین ایرلاینها راخواهد داد. همچنین از خدمات تور و ترانسفر تریپ با تخفیف برخوردار خواهید شد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بندرلنگه

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط بندرلنگه است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  بندرلنگه یا  Bandarlengeh را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط  بندرلنگه را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بندرلنگه

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بندرلنگه

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بندرلنگه از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بندرلنگه

بندرلنگه فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بندرلنگه یا فرودگاه شهدای بندرلنگه شناخته می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

 فرودگاه بندرلنگه (BDH)

روش خرید بلیط ارزان بندرلنگه

برای خرید بلیط ارزان بندرلنگه، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بندرلنگه

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر بندرلنگه دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بندرلنگه

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری بندرلنگه را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط بندرلنگه لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه

خرید بلیط بندرلنگه از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط بندرلنگه رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بندرلنگه

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بندرلنگه را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر بندرلنگه و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط بندرلنگه ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا بندرلنگه چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از بندرلنگه 1068 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بندرلنگه چقدر است؟

طول پرواز تهران  بندرلنگه حدود 1 ساعت و 50 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بندرلنگه ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط بندرلنگه عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بندرلنگه اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای بندرلنگه از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بندرلنگه الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بندرلنگه را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بندرلنگه ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بندرلنگه پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بندرلنگه؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بندرلنگه وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما بندرلنگه در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گردشگری بندرلنگه اواخر زمستان انجام می شود، بلیط هواپیما بندرلنگه در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بندرلنگه تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی بندرلنگه تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به بندرلنگه

اواخر زمستان به دلیل هوای معتدل بندرلنگه، بهترین زمان سفر به این بندر است.

پیش از سفر بدرلنگه بیشتر بدانید.

یکی از روشهای گردشگری مسئولانه، احترام به فرهنگ بومی است. شما بایستی به آداب و رسوم و سنتهای محلی احترام بگذارید. همچنین خرید صنایع دستی از مردم محلی به گردشگری پایدار کمک خواهد کرد.

با سوغات بندرلنگه آشنا شوید.

حصیربافی، گلابتون دوزی، تور بافی، خوس دوزی، سوزن دوزی و انواع ماهی و صدف سوغتهای بندر لنگه است.

آسانترین راه رزرو هتل های بندرلنگه

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های بندرلنگه با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بندر لنگه

عمارت فکری

آبشار بدو

مسجد ملک ابن عباس

برکه دریا دولت

قلعه شیخ سلطان

بیابان سایه خوش

چشمه آب گرم بادون

مسجد شیخی

شماره تلفن های ضروری

کد بندرلنگه: 0762

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بندر لنگه

مدت زمان پرواز هواپیما تهران بندر لنگه چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هواپیما تهران بندرلنگه 1068 کیلومتر است و شما حدود یک ساعت و 50 دقیقه را در پرواز سپری خواهید کرد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بندر لنگه چه زمانی است؟

با توجه به شرایط شرجی و گرمای تابستان، اواخر زمستان بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بندر لنگه است.

چگونه بلیط هواپیما بندرلنگه ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران بندر لنگه، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بندرلنگه چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بندرلنگه  44223111 076 است. 

فاصله فرودگاه بندرلنگه تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه بندرلنگه تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به بندرلنگه

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc