https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما ازمیر به تبریز

تغییرات قیمت بلیط هواپیما ازمیر به تبریز

بلیط هواپیما ازمیر به تبریز

ازمیر شهری ۸۰۰۰ ساله در ترکیه است و تاریخچه‌ای بسیار غنی دارد. این شهر امپراتوری‌ها و پادشاهی‌های گوناگونی را به خود دیده و آثار به‌جامانده از این تحولات تاریخی را در خود حفظ کرده است. از طرفی، این منطقه یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ترکیه نیز به حساب می‌آید. فاصله نزدیک ازمیر تا تبریز باعث شده تا همه‌ساله بسیاری از هم‌وطنان تبریزی به این شهر سفر کنند و دوباره با بلیط ازمیر به تبریز، به کشور بازگردند. ازاین‌رو، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی این مسیر هوایی دوطرفهٔ بین ایران و ترکیه را در دسترس مسافران قرار داده‌اند. در همین راستا، سامانه جامع پروازهای تریپ با همکاری تمام ایرلاین‌ها امکان خرید بلیط هواپیما ازمیر به تبریز را بدون واسطه و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است.
تریپ
عوامل متعددی، مانند ایرلاین، کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر، در تعیین قیمت بلیط ازمیر به تبریز نقش دارند. در تعطیلات نوروز و تابستان‌ها که افراد بیشتری از تبریز به ترکیه سفر می‌کنند، طبیعتاً نرخ بلیط بازگشت به کشور از این مسیر هوایی نیز افزایش می‌یابد. همچنین، کلاس پرواز ازمیر به تبریز یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط‌های این مسیر است؛ به‌طوری که کلاس بیزینس نسبت به اکونومی قیمت بیشتری دارد. بااین‌حال، ما همیشه بهترین قیمتبلیط هواپیما تبریز را به شما ارائه می‌دهیم تا بدون نیاز به واسطه‌ها، به ارزان‌ترین بلیط‌های موجود دسترسی داشته باشید.
فاصله هوایی بین این دو شهر ۱۶۷۳ کیلومتر است و پرواز مستقیم ازمیر به تبریز این مسیر را به‌طور متوسط در ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه طی می‌کند. بااین‌حال، تعیین دقیق‌تر مدت‌زمان پرواز باید با توجه به شرایط آب‌وهوایی ایران و ترکیه صورت گیرد. این پروازها از مبدأ فرودگاه عدنان مندرس ازمیر به مقصد فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز انجام می‌شوند. بار مجاز در بلیط هواپیما ازمیر به تبریز در کلاس اکونومی ۲۰ و در کلاس بیزینس ۳۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
برای دسترسی به ارزان‌ترین بلیط‌ هواپیما ازمیر به تبریز، شما باید با عوامل مؤثر بر قیمت پروازهای این مسیر آشنا باشید. به‌طور کلی، در اواسط هفته و در ایامی که مدارس دایر هستند، افراد کمتری به ترکیه سفر می‌کنند. به همین دلیل، نرخ بلیط‌های بازگشت به کشور نیز در چنین روزهایی پایین‌تر است. همچنین، انتخاب کلاس اکونومی و انواع چارتری و لحظه آخری نیز یکی از بهترین روش‌های کاهش هزینه بلیط ازمیر به تبریز محسوب می‌شود. از طرفی، سامانه تریپ با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، همیشه ارزان‌ترین پروازهای ترکیه به ایران را به شما ارائه می‌دهد. برای مشاهده پروازهای اقتصادی ازمیر به تبریز، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه و فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین» استفاده کنید.
بسیاری از هم‌وطنان ما در ترکیه زندگی می‌کنند. این افراد همه‌ساله به ایران می‌آیند تا به خانواده‌های خود سر بزنند و سپس، دوباره به ترکیه بازمی‌گردد. به همین دلیل، هم‌وطنان ساکن ازمیر برای بازگشت به این شهر به بلیط هواپیما ازمیر دوطرفه نیاز دارند. برای رفع این نیاز، سامانه تریپ بلیط هواپیما ازمیر به تبریز رفت و برگشت را با ارزان‌ترین قیمت به شما ارائه داده است. برای مشاهده قیمت بلیط از ازمیر به تبریز رفت و برگشت، می‌توانید پیش از جستجوی پروازها، گزینه «رفت و برگشت» را از بالای باکس «تاریخ سفر» روشن کنید.
در روزهای اواسط هفته و در ایام بعد از تعطیلات رسمی، برخی از پروازهای ازمیر به تبریز تا لحظات آخر تکمیل نمی‌شوند. در چنین مواقعی، بلیط لحظه آخری ترکیه به ایران با نرخ کمتری در دسترس مسافران قرار می‌گیرد. تقاضای بالا برای بلیط هواپیما ازمیر به تبریز لحظه آخری باعث شده تا ما این پروازها را با ارزان‌ترین قیمت به شما ارائه دهیم. برای مشاهده پروازهای لحظه آخری به مقصد تبریز، پس از جستجوی بلیط، از باکس «نوع بلیط»، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.
پروازهای ازمیر تبریز توسط ایرلاین‌های مختلف در روزها، ساعات، نرخ‌ها و کلاس‌های پروازی گوناگونی ارائه می‌شوند. ازاین‌رو، گزینه‌های متعددی برای بازگشت به ایران پیش روی شما قرار گرفته‌اند. بر همین اساس، سامانه تریپ با همکاری تمام شرکت‌های هواپیمایی، لیست کامل بلیط هواپیما ازمیر به تبریز را در اختیار شما گذاشته است. برای مشاهده لیست پروازهای ترکیه به ایران، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه و فیلترهای مرتب‌سازی ارائه‌شده استفاده کنید.
گاهی در برنامه هم‌وطنانی که به ازمیر سفر کرده‌اند تغییراتی ایجاد می‌شود و این افراد نیاز دارند که بلیط خود را کنسل کنند. برای رفع این مشکل، سامانه تریپ از استرداد آنلاین وجه بر اساس قوانین کنسلی برای لغو بلیط هواپیما ازمیر به تبریز پشتیبانی کرده است. جریمه کنسلی بلیط‌های ترکیه به ایران نیز بر اساس تعداد روزهای باقی‌مانده تا زمان پرواز تعیین می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که صرفاً پروازهای سیستمی ازمیر به تبریز امکان لغو دارند و شما نمی‌توانید بلیط‌های چارتری خود را کنسل کنید.
زمانی که همه یا بخشی از صندلی‌های پرواز ازمیر به تبریز توسط شرکت هواپیمایی یا گردشگری اجاره می‌شوند، این بلیط‌ها به‌صورت چارتری در اختیار مسافران قرار می‌گیرند. قیمت پایین‌تر بلیط‌های چارتری ترکیه به ایران باعث شده تا اغلب هم‌وطنان به خرید این بلیط‌ها علاقه‌مند باشند. به همین خاطر، سامانه تریپ امکان خرید بلیط هواپیما ازمیر به تبریز چارتری را با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید ازطریق گزینه «چارتری» در باکس «نوع بلیط» به پروازهای چارتری ترکیه به مقصد ایران دسترسی داشته باشید.
مسافت ازمیر به تبریز از راه زمینی ۲۰۵۷ کیلومتر است و شما می‌توانید با خودروی شخصی یا اتوبوس، این مسیر را در حدود ۲۳ ساعت و ۵۵ دقیقه طی کنید. مسافران برای پیمودن این مسیر، باید از مرز بازرگان وارد کشور شوند و با عبور از استان آذربایجان غربی، به تبریز برسند. در سوی مقابل، فاصله هوایی این دو شهر ۱۶۷۳ کیلومتر است و پرواز ازمیر به تبریز در شرایط آب‌وهوایی مناسب حدود ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.
شرکت‌های هواپیمایی بلیط هواپیما ازمیر به تبریز را در روزهای مختلف هفته و در ساعات متفاوت به شما ارائه داده‌اند. برای مشاهده اطلاعات پرواز ازمیر تبریز پس از انتخاب بلیط مورد نظر، بر روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کنید. همچنین، با انتخاب فیلتر مرتب‌سازی «زودترین»، نزدیک‌ترین پرواز ترکیه به ایران از نظر زمانی در بالای لیست به شما نمایش داده خواهد شد.
گردشگرانی که از ایران به ازمیر سفر کرده‌اند، با خیابان‌های این شهر آشنا نیستند و نمی‌توانند به‌صورت حضوری به دفاتر شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنند. همچنین، رزرو بلیط در کشور ترکیه باید با پرداخت ارز رایج این کشور انجام شود. این مسئله نیز می‌تواند برای هم‌وطنان چالش‌برانگیز باشد. برای رفع این چالش‌ها، سامانه تریپ امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما ازمیر به تبریز را با پرداخت ریالی برای شما فراهم کرده است. ازاین‌طریق، شما می‌توانید در هر نقطه از ایران و ترکیه، در عرض چند دقیقه، پروازهای بین این دو کشور را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید.
سامانه جامع پروازهای تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط ازمیر به تبریز، امکان خرید انواع پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری این مسیر هوایی را به‌صورت آنلاین و با پرداخت ریالی برای شما فراهم کرده است. ازآنجایی‌که ما با تمام شرکت‌های هواپیمایی همکاری کرده‌ایم و از آخرین فناوری حوزه گردشگری استفاده می‌کنیم، می‌توانیم قیمت‌های رقابتی پروازهای ترکیه به ایران را به شما ارائه دهیم. ازاین‌طریق، امکان مقایسه قیمت‌های پرواز ازمیر به ترکیه با استفاده از سامانه یا نرم‌افزارهای اندروید و آی‌اواِس تریپ در هر لحظه از شبانه‌روز برایتان فراهم می‌شود.
برای رزرو بلیط ازمیر به تبریز، ابتدا تاریخ سفر خود را در ابزار جستجوی همین صفحه وارد کرده و با استفاده از فیلترهای مرتب‌سازی «زودترین»، «سریع‌ترین» و «ارزان‌ترین»، لیست کامل پروازها را به‌دقت مطالعه کنید. پس از انتخاب پرواز مورد نظر، بر روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کرده و با ارائه اطلاعات مسافران، بلیط ازمیر به تبریز خود را خریداری کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ازمیر به تبریز

قیمت بلیط هواپیما ازمیر به تبریز چقدر است؟

قیمت بلیط پرواز ازمیر به تبریز بر اساس شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و تاریخ سفر تعیین می‌شود.

مسافت هوایی و طول پرواز ازمیر تبریز چقدر طول می‌کشد؟

این دو شهر در فاصله هوایی ۱۶۷۳ کیلومتری یکدیگر قرار گرفته‌اند و پرواز ازمیر به تبریز این مسیر را به طور متوسط در حدود ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه طی می‌کند.

محدودیت بار و جریمه افزایش بار در پروازهای ازمیر تبریز چگونه محاسبه می‌شود؟

میزان بار مجاز در بلیط هواپیما ازمیر به تبریز برای کلاس اکونومی ۲۰ و برای کلاس بیزینس ۳۰ کیلوگرم است. درصورتی‌که در پروازهای ازمیر به تبریز اضافه‌بار به‌همراه داشته باشید، باید به‌ازای هر 1 کیلوگرم بار اضافه، ۱ درصد از قیمت بلیط را به‌عنوان جریمه بپردازید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc