https://gateway.trip.ir/api/

آخرین شرایط سفر به قطر در جام جهانی

به روز رسانی: 15 آبان ، 1402 اخبار گردشگری

آخرین شرایط سفر به قطر در جام جهانی

طبق اعلام دولت قطر، این کشور از اول نوامبر تا ۲۳ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی (۱۰ آبان تا ۲ دی ۱۴۰۱)، مرزهای خود را به‌روی مسافران خواهد بست و تنها هواداران جام جهانی که هایا کارت دارند، می‌توانند به قطر سفر کنند. همچنین بر اساس آخرین به‌روزرسانی وزارت بهداشت قطر، دارندگان کارت هایا که از اول نوامبر ۲۰۲۲ (۱۰ آبان  ۱۴۰۱) به قطر سفر می‌کنند، ملزم به رعایت موارد زیر خواهند بود:

  • مسافران دیگر نیازی به ارائه نتیجه منفی تست کووید-۱۹ یا تست آنتی‌ژن سریع برای سفر به قطر ندارند.
  •  همه مسافران ورودی، به جز شهروندان و ساکنان قطر، باید پس از ورود به قطر، آزمایش سریع آنتی ژن انجام دهند. 
  •  همه گردشگران خارجی، صرف نظر از کشور مبدأ، از قوانین قرنطینه معاف‌اند و تنها در صورت مثبت‌شدن جواب آزمایش پس از ورود به قطر، باید خود را ایزوله کنند.
  •  مسافران دیگر نیازی به پیش ثبت‌نام در برنامه سلامت «احتراز» (Ehteraz) قبل از ورود به قطر ندارند. با این حال ارائه وضعیت سلامت فرد در اپلیکیشن «احتراز» برای ورود به مراکز درمانی خصوصی و دولتی الزامی است. مسافران می‌توانند این برنامه را از طریق از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنند.
  • مسافران واکسینه‌شده پس از وارد‌کردن اطلاعات واکسیناسیون خود در پرتال «www.ehteraz.gov.qa»، وضعیت سبز همراه با قاب طلایی در اپلیکیشن احتراز دریافت خواهند کرد. در غیر این صورت وضعیت آن‌ها تنها به‌صورت سبز رنگ نشان داده خواهد شد. 
بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc