https://gateway.trip.ir/api/

با بهترین پارک های آبی جهان آشنا شوید

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

با بهترین پارک های آبی جهان آشنا شوید

با بهترین پارک های آبی جهان در این پست از بلاگ تریپ آشنا شوید، این پارک های آبی فوق العاده هیجان انگیز را فقط در برخی از کشورها میتوانید ببینید. فرق این پارک ها با سایر پارک های آبی جهان استفاده از وسایل نوآورانه و هیجان انگیز است که لذت شنا کردن را خیلی بیشتر میکند.

هیجان انگیزترین پارک های آبی جهان

1- Aquatica ( فلوریدا )

2- Aquaventure Waterpark ( دبی )

3- Area 47 ( اتریش )

4- Beach Park ( برزیل )

5- Caribbean Bay ( کره جنوبی )

6- Siam Park ( اسپانیا )

7- Tropical Islands ( آلمان)

8- Watercube Waterpark ( پکن )

9- WaterWorld Waterpark ( مصر)

10- Wet 'n Wild ( فلوریدا )

11- World Waterpark ( کانادا )

12-  Yas Waterworld ( امارات )

اگر بخواهیم در خصوص بزرگترین آنها صحبت کردیم باید به این موضوع اشاره کرد که معمولاً رقابت شدیدی همه ساله در این بخش صورت میگیردو کشورهای مختلف با هم رقابت میکنند تا هم آپشن های جدید و هیجان انگیز به این بخش بیاورند و هم در رتبه اول بزرگترین پارک آبی جهان باشند، به همین علت نمیتوان یک مورد را به صورت کاملاً انحصاری بیان کرد، برای مثال تا سال گذشته دبی رتبه اول را داشت ولی آمریکا قرار است امسال از پروژه جدیدش رو نمایی کند و خود را به عنوان قلب بزرگترین پارک آبی جهان معرفی کند. سفر و گرفتن بلیط هواپیما برای این مقاصد در تابستان هر سال به اوج خود میرسد. البته این موضوع به شرایط آب و هوایی مقصد نیز بستگی دارد، برای مثال تابستان های دبی بسیار گرم است، درست است که آب تنی در هوای گرم بسیار لذت بخش است ولی دبی را معولاً در فصل بهار و پاییز بیشتر یه سفر توصیه میکنند. امیدواریم از این مطالب استفاده برده باشید.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc