https://gateway.trip.ir/api/

ساخت جای خواب برای کلاس اکونومی در ایر نیوزیلند!

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

ساخت جای خواب برای کلاس اکونومی در ایر نیوزیلند!

ایرنیوزیلند بعد از تحقیقات فراون به ساخت جای خواب مخصوص کلاس اکونومی اقدام کرد و آن را با عنوان Skynest معرفی کرده است. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این محفظه که مخصوص استراحت قرار داده شده است تعداد تخت های آن بسیار کم است و برای کسانی که واقعاً به استراحت نیاز دارند تعبیه شده است که در میان پرواز میتوانند بنابر نظر مهمانداران از آن استفاده کنند.

ایر نیوزیلند

گفته شده است که ایر نیوزیلند برای اینکه این محفظه را در پروازهایش قرار دهد حدود 3 سال تحقیق کرده است و بر روی 200 مشتری تست شده است تا بازخوردهای آنها را ببینند.

Economy Skynest در حال حاضر ثبت تجاری شده است و از 6 تخت خواب در آن برای استراحت مسافرین کلاس تجاری استفاده شده است.

پروازهایی که در مسیر اوکلند پرواز میکنند و در واقع مشتریانی که در مسیرهای اوکلند نیوزیلند بلیط هواپیما رزرو میکنند به احتمال زیاد این جایگاه را خواهند داشت.

مایک تود، مدیر ارشد بازاریابی ایر نیوزیلند گفت: با اینكه برخی از طولانی ترین پروازها را در جهان را انجام می دهیم، مانند مسیر آوكلند - نیویورك که در حدود 17 ساعتو  40 دقیقه پرواز است، بنابر این مسافرین نیاز دارند تا استراحت داشته باشند و این کار را توانسته ایم انجام دهیم تا مشتری مداری در اولویت کار ما قرار گیرد.

وی گفت: "ما کارهای بسیار چشمگیری در زمینه توسعه پروازهایمان داریم کهدر کنار آن در حال جستجو برای نوآوری های محصولاتمان نیز هستیم، این کابین مخصوص خواب نیز به مروز زمان به مدل های مختلف ایر نیوزیلند اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: "یک مورد دردناک و اذیت کننده در طول پرواز مسافت های طولانی این است که عضلات پا دچار درد به علت عدم کشش میشوند که ما در محصول جدیدمان به این نکته دقت داشته ایم و با معرفی Skynest Economy در پی بهبود رضضایت مشتریان خود بوده ایم، بنابر این حالا در کلاس اکونومی هم میتوان احساس رضایت داشت.

ایر نیوزلند پس از ارزیابی عملکرد یک ساله پس از افتتاح این قابلیت جدید در مسیر اوکلند- نیویورک به این نتیجه خواهد رسید که ای طرح را توسعه دهد و یا فقط در برخی از مسیرها آن را داشته باشد.

اوکلند کجاست

اوکلند یا همان آوکلند جایی در نیوزیلند است که جمعیت آن ز بقیه شهرهای نیوزیلند بیشتر است و ضمناً قشنگ تر نیز هست به طوری که گردشگران بسیار علاقه مند هستند تا از این شهر دیدن کنند، نیوزیلند نیز کشوری است که در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار گرفته است و برای سفر به این کشور و یا رزرو تور باید حتماً ویزای آن را داشته باشید. بهتر است بدانید نیوزیلند یک کشور جزیره ای است که از دو جزیره بسیار بزرگ تشکیل شده است. در کل نیوزیلند کشوری است که در اطراف خود پراکندگی ندارد به همین علت یکی از بکترین جاهای جهان به شمار میرود به طوری که کل این کشور زیر 5 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است و مقصد بسیار هیجان انگیزی برای سفر به شمار میرود.

ایر نیوزیلند

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc