https://gateway.trip.ir/api/

این کشور امن ترین مقصد برای مسافران انتخاب شد

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

این کشور امن ترین مقصد برای مسافران انتخاب شد

کشوری که در اینجا به شما معرفی میشود طبق آماری که به تازگی منتشر شده است به عنوان امن ترین کشور جهان برای گردشگران انتخاب شده است. قطعاً امنیت در سفر مهمترین ویژگی است که هر مقصد گردشگری باید داشته باشد تا گردشگران را جذب کند و از این راه بتواند کشور خود را به عنوان مقصد گردشگری محبوب معرفی کند. همانطور که میدانید به محض وقوع یک جنگ در یک کشور آمار توریست ها به سرعت کاهش می یابد، این دلیل را میتوان به صورت بر عکس نیز تعریف کرد. در واقع با ایجاد امن ترین نقطه برای مسافران میتوان آمارهای گردشگری آن مقصد را بالا برد و این یکی از فاکتورهایی است که کشورهای گردشگر پذیر همه ساله در حال تلاش هستند تا خود را به رتبه های برتر مقاصد گردشگری امن برسانند. طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده است در سال 2020 یک کشور اروپایی توانسته به رتبه اول امن ترین منطقه گردشگری جهان برای مسافران دست یابد، در ادامه با تریپ همراه باشید تا این کشور را بیشتر بشناسید.

سفر به امن ترین کشور جهان در سال 2020

طبق تحقیقاتی که توسط Insurly انجام شده است و به موضوع امنیت کشورها در سال 2020 به منظور گردشگری انجام شده است که مسافران یا با رزرو بلیط هواپیما و یا به صورت زمینی به این کشورها سفر میکنند، با امتیاز 93 از 100، کشور سوئیس توانسته در رتبه اول امن ترین کشور جهان قرار گیرد.

کشور سوئیس

همچنین جالب است بدانید که این کشور یکی از امن ترین خطوط هوایی را در جهان دارد و از این نطر نیز قابل تحسین است. همچنین یکی از معیارهایی که برای لیست بندی در این شرکت مورد تحقیق قرار گرفته است تعداد کشته هایی است که در جاده های کشورها به ثبت رسیده است، که مشخصاً سوئیس در این مورد نیز آمارهای کمی داشته است. 

بر طبق این لیست سنگاپور با امتیاز 92 از 100 در رتبه دوم و کشور نروز با امتیاز 91 از 100 در رتبه سوم قرار گرفته است.

10 کشور امن برای گردشگران در سال 2020

1- سوئیس

2- سنگاپور

3- نروژ

4- لوکزامبورگ

5- قبرس

6- ایسلند

7- دانمارک

8- پرتقغال

9- فنلاند

10- ژاپن

اگر قصد دارید هزینه سفر به هرکدام را بدانید و با از قیمت رزرو هتل در این کشورها باخبر باشید که در قالب تور به این مقاصد گردشگری امن سفر کنید میتوانید با شرکت تریپ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc