https://gateway.trip.ir/api/

چه کارهایی را نباید در دبی انجام دهیم

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 دانستنی های سفر

چه کارهایی را نباید در دبی انجام دهیم

اگر به دبی سفر میکنید بهتر است با کارهایی که نباید در سفر به این شهر انجام دهید آشنا باشید تا سفر خوبی را در دبی تجربه کنید. دبی یکی از شهرهای بسیار مهم منطقه آسیا میباشد که پس از معماری فوق العاده عالی که در سال های گذشته در جای جای این شهر انجام داده است آن را به یکی از شهرهای بسیار مهم گردشگری دنیا تبدیل کرده است. اما درست است که یک کشور گردشگر پذیر است اما قوانین جمامعی نیز دارد که بهتر است از آنها عبور نکنید، همچنین توجه داشته باشید برای تهیه ویزای دبی میتوانید با تریپ تماس بگیرید تا این خدمت را برای شما انجام دهند، فقط کافی است اسکن کارت ملی و اسکن پاسپورت خود را که دارای اعتبار حداقل 7 ماهه است برای کارشناسان ما ارسال کنید تا حداکثر در هفت روز کاری این کار را برای شما انجام دهند. خانم های مجرد زیر 40 سال نمیتوانند برای ویزای دبی اقدام کنند ولی در کل، گرفتن این نوع ویزا نسبت به سایر ویزاها، آسان تر است. 

پس از ورود به شهر دبی که با خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این کشور آغاز میشود احتمالاً به سمت هتلی که رزرو کرده اید ترانسفر میشوید و یا اگر به صورت جداگانه رزرو کرده باشید باید خود را به هتل  برسانید. از همین جا رعایت قوانین و بایدها و نبایدها آغاز میشود که در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

کارهایی که نباید در دبی انجام داد

1- عشق و عاشقی در ملا عام ممنوع است.

2- برای ورود به مساجد باید لباس مناسب پوشید

3- رقص و بلند آواز خواندن در خیابان ممنوع است

4- از دست چپ برای دست دادن یا غذا خوردن استفاده نکنید

5- به هیچ شخصی توهین نکنید، این یک جرم بزرگ است.

6- از حمل کالاهای ممنوعه جدً خودداری کنید.

7- در هنگام تردد در خیابان، پوشش متعارف داشته باشید.

8- توهین به حاکمان امارات متحده عربی جرم است.

9- خوردن و حرکات غیر اخلاقی در ملا عام در ماه رمضان خلاف قانون است.

10- بدون اجازه از هیچ شخص عکس نگیرید.

11- با کفش وارد خانه هیچ شخصی نشوید، این مورد در خصوص مساجد نیز صدق میکند.

اماکن گردشگری دبی که باید از آنها دیدن کرد

دبی

برج ها و هتل های دبی مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر هستند که به شهر آسمان خراش های آسیا معروف است. وقتی اقدام به رزرو هتل دبی میکنید با هتل های معروفی از جمله هتل آتلانتیس دبی مواجه میشوید که نه تنها در آسیا بلکه در جهان درجه یک هستند و اگر هزینه لازم برای اقامت در این هتل ها را داشته باشید سفر شما به یک سفر بسیار لوکس تبدیل خواهد شد.

برج العرب که ارتفاع بی نظیری دارد یکی دیگر از آسمانخراش های دبی است که بسیار معروف است و دیدن صحنه های این هتل زمانی که یک شخص ار بالاترین قسمت آن عکاسی میکند بسیار وجد آور است.

مراکز خرید دبی که در زمان فستیوال دبی به یکی از جاذبه های مهم تبدیل میشود و همچنین تم پارک، موزه ها، سواحل، مارینا و پارک دلفین های این شهر تنها بخشی از بی شمار تفریحاتی است که میتوان در دبی انجام داد و در یک سفر 4 روزه همراه تور فقط بخشی از آنها برای شما قابل بازدید هستند، پس بهتر است اگر علاقه مند هستید تا از همه جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید یک سفر حداقل 8 روزه به دبی داشته باشید.

سفر به این شهر جذاب را در بخش تور تریپ میتوانید سرچ کنید تا به بهترین نرخ تور دبی دست یابید.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc