https://gateway.trip.ir/api/

بزرگترین فستیوال خرید جهان چه زمانی و در کجا است؟

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

بزرگترین فستیوال خرید جهان چه زمانی و در کجا است؟

بزرگترین فستیوال خرید جهان فرصت استثنائی برای سفر به این شهر جذاب توریستی است که در این پست از وبلاگ تریپ به آن پرداخته ایم. فستیوال خرید همان چیزی است که همه افراد منتظر آن هستند، جایی که در تمام مراکز خرید مهم شهر قیمت ها با تخفیف بسیار بالایی عرضه میشوند و فرصت بسیار خوبی برای سفر نیز به شمار میرود. شاید اگر قصد رزرو بلیط هواپیما به مقصدی که در ادامه به شما معرفی میشود را داشته باشید کمی دقیقتر به این موضوع میپردازید و زمان خود را جوری تنظیم میکنید که در مدت فستیوال حتماً به این شهر سفرکنید. اما در چه شهری و در چه زمانی بزرگترین فستیوال خرید جهان برگزار میشود؟

سفر به دبی

دبی شهری است در کشور امارات متحده عربی که در چند سال گذشته روی مسائل گردشگری به شدت تمرکز کرده و با ساخت آسمانخراش های معروف و هتل های لاکچری و فراهم کردن تجربه بی نطیر سفر توانسته به خوبی در زمینه گردشگری موفق عمل کند. اگر شما هم قصد رزرو بلیط هواپیما دبی را دارید بهتر است بدانید بزرگترین فستیوال خرید جهان در شهر دبی همه ساله برگزار میشود که در این ایام به شدت کالاها تخفیف خورده و زمان مناسبی برای سفر به دبی میباشد.

فستیوال خرید دبی

این جشنواره که با عنوان بزرگترین فستیوال خرید جهان شناخته میشود، همه ساله به مدت یک ماه از 26 دسامبر یعنی 5 دی ماه برگزار میشود و فرصتی است که در آن مسافران و همه افراد میتوانند در فروشگاه ها و مراکز خرید، کالاها و اجناس مورد نیاز خود را با کمترین نرخ و بیشترین تخفیف خریداری نمایند. در کنار آن با توجه به زمان کریسمس، آتش بازی، رقص و آواز و قرعه کشی نیز برگزار میشود.

دبی

فراموش نکنید علاوه بر اینکه این فستیوال فرصت بسیار مناسبی برای خرید است، با توجه به قرارگیری در فصل زمستان و آب و هوای بسیار مناسب دبی در این ایام بسیار مورد توجه گردشگران سراسر جهان قرار میگیرد، پس بهتر است اگر قصد رزرو بلیط هواپیما به این مقصد محبوب گردشگری را دارید عجله کنید و یا با شماره گیری 75134000 با همکاران بخش تور در شرکت تریپ صحبت کنید تا از پیشنهادهای شگفت انگیز تور دبی تریپ مخصوص این فستیوال استفاده نمایید.

اگر به دبی سفر کردید، حالا چه با رزرو بلیط هواپیما و یا همراه شدن با تور دبی، فراموش نکنید ممکن است در قرعه کشی میلیونی این فستیوال خرید برنده شوید!

سفر به دبی در زمان کریسمس را میتوان بهترین زمان ممکن برای سفر به این شهر دانست. تا دیر نشده تصمیم خود را بگیرید و برای بلیط هواپیما اقدام نمایید. تریپ همیشه و در تمام ایام سال در خدمت شما مسافرین عزیز میباشد.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc