https://gateway.trip.ir/api/

گوآ کجاست و چه جاذبه های گردشگری دارد؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

گوآ کجاست و چه جاذبه های گردشگری دارد؟

اگر به دنبال یک سفر خیلی هیجان انگیز هستید و به دنبال یک جای دیدنی هستید گوآ را فراموش نکنید. در تریپ درباره این مقصد جذاب بیشتر بدانید و با خرید بلیط هواپیما و یا تور به این جای خاص و دیدنی در هند سفر کنید.

گوآ کجاست؟

کشور هند کشوری است که وسعت زیادی دارد وشهرهای قشنگ زیادی را در آن پیدا خواهید کرد که به آنجا سفر کنید و لذت ببرید، مثل آگرا، جیپور و یا دهلی، اما اگر بخواهیم شهرهای مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم به شهری ساحلی به نام گوآ میرسیم که بسیار زیبا است و مخصوصاً در فصل پاییز و زمستان طرفداران آن بیشتر میشود، در این دو فصل، هوا مطبوع تر است و بسیاری از افرادی که از این جای قشنگ در هند مطلع هستند با رزرو بلیط هواپیما خود را برای یک سفر هیجان انگیز آماده میکنند. در ادامه با جاذبه های گردشگری این منطقه بندری که در جنوب غربی هند واقع شده است و کمتر از 2 میلیون نفر جمعیت دارد آشنا خواهید شد.

جاذبه های گردشگری گوآ

ساحل پالولم را شاید بتوان تمیز ترین، زیباترین و مهم ترین قسمت این بندر دانست که شما را به یاد میامی خواهد انداخت. این منطقه در واقع مخصوص کسانی است که اهل خوشگذرانی هستند بنابر این سطح قیمتی ارائه خدمات آنها برای گردشگران نسبتاً بالاست.

کلیسای قدیمی گوآ جایی است که میراث جهانی به آن اهمیت زیادی داده است و با قدمت زیادی که دارد با ارزشمنذترین بنای این منطقه تاریخی به شمار میرود.

فورت آگوآدا نیز در هنگام غروب خورشید جای بسیار دیدنی میباشد. از دور بنای این مجموعه همانند برج کبوترخانه های ایران میماند و کمی هم به فانوس های دریایی شبیه است.

از دیگر مکان های گردشگری این شهر میتوان به کلیسای پانجیم، معبد شری مانگشی، ساحل ماجوردا و رستوران های این شهر اشاره کرد که غذاهای هندی جالب و خوشمزه ای دارند.

همچنین فراموش نکنید که در سفر به گوآ از دونا پائولا دیدن کنید، جایی که با توجه به چشم اندازه وق العاده آن جای بسیار مناسبی برای عشاق و زوج های جوان برای عکاسی است.

تور گوآ


برای اینکه به بهترین پکیج تور گوآ دسترسی داشته باشید به شما توصیه میکنیم که در اولین فرصت با شماره تلفن 75134000 ( با کد تهران ) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بخش تور هند و گوآ در آژانس تریپ بهترین نرخ های آفری را در اختیار شما قرار دهند.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc